Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowoczesny facet

Poznam kobiete która na mnie zapracuje a ja moge bawić dzieci, gotować, sprzątać

Polecane posty

Gość Nowoczesny facet

prać jej brudne majtki i pończochy, i robić co tylko moja pani zapragnie. Chętne niewiasty prosze o zostawienie kontaktu do siebie, mogą być panie po 30stce, chętnie z własnym dobrze prosperującym biznesem i własnym lokum. Oferuje moją bezwarunkową miłość, wierność, oraz że was nie opuszcze aż do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to haha czy bierzesz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie ja tez bym tak wolal. Skonczylem studia i moge w sumie pracowac za te 3-4 kola ale boje sie tam isc. Szczerze wolalbym byc w domu. Moge nawet gotowac fajne rzeczy, sprzatac i robic porzadek w domu. I pranie. Lubie siedziec w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można przecież wykonywać pracę zdalną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chetnie poznam :)) takiego Mena ktory zmajstruje Baby :)) i nic poza tym:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja moge zmajstrowac jak chcesz:P zrobie ci za to dobra pizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne daty:)) 1)przystojny 2)koniecznie blondyn 3)super poczucie humoru 4)IQ ponad 140 5)stan cywilny obojetny 6)wiek od 28 -45 lat itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi na kaffe nie wierzyl :D przeciez pisalam ze ciezko o takiego Mena:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo Martusia w takim razie bedziesz tylko z psem na spacery chodzić:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha dziś wazne datyusmiech.gif 1)przystojny 2)koniecznie blondyn 3)super poczucie humoru 4)IQ ponad 140 5)stan cywilny obojetny 6)wiek od 28 -45 lat itd Ja spelniam wymagania ale czy Ty jestes ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to kwestia gustu Mena:)) potrzebuje tylko wartosciowe plemniki meskie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś bardzo przystojny i dobry w łóżku? Ja mogę iść na taki układ, ale facet ma być przystojny bardzo, umieć zachować się w towarzystwie (np. imprezy firmowe w mojej pracy) i ma mi dawać nieziemskie orgazmy :) Aha i dziecko moglibyśmy adoptować, bo nie chcę być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jestes dziesiatka to mozna pomyslec, jezeli nie to powinnas zejsc na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego musi być facet przystojny? aby otoczenie wam zazdrościło? pozatym przystojny częściej zdradza, a wy chcecie tylko wiernych, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowoczesny facet
...i gdzie te wszystkie nowoczesne kobiety, walczące o równouprawnienie, tu wasza okazja się wykazać, czekam niecierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisały ci przecież że idą na taki układ, ale musisz być przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przystojny będzie tylko pare lat a potem co dalej? rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem wymiana na młodszego, tak jak ma to miejsce w kombinacji zarabiający facet+ kura domowa. Coś za coś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowoczesny facet
czekam na oferty, nie pije, nie pale, nie oglądam TV ani sportów, lubie dzieci i umie się z nimi bawić, jestem oszczędny, umie zrobić zakupy, pranie, sprzątanie itp, i nie potrzebuje cudów do życia.... gdzie ta moja wybawczyni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poka fotke, zobaczymy czy się nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba przed tymi tępymi kur/wami klękać i błagać, bo każda tylko chce aby to na nie facet robił, je/bane feministki, chcą równouprawnienia a jak przyjdzie co do czego to one chcą być zdobywane i utrzymywane, rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt cie nie chce leniu śmierdzący bo nie jesteś mężczyzną tylko peezdą jeśli chcesz byc utrzymywany przez kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leń smierdzacy to baba,tylko przed lusterkiem potrafi stac godznami i piniadze liczyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesny facet jest trendy. To nowoczesny bezdomny bezrobotny. I ma same zalety: - nie pali - bo nie ma za co - nie pije - j.w. - jest eko - mieszka w parku i nie wytwarza smogu - nie ogląda telewizji - bo telewizor w parku się popsuł - jest oszczędny - bo ma 2 zł - lubi dzieci - cokolwiek by to miało znaczyć.... I co? Zadna nie przygarnie kropka?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przygarnę, bo facet z najmniejszym mieszkaniem jakiego znam, posiada ponad 80 m2. Bezdomnego zostawimy tobie, autorko wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> znaczy że ty z tych bogatszych środowisk. Ale czytanie ze zrozumieniem (ew. czytanie jako-takie) nie jest twoją mocną stroną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej zdajesz sobie sprawę, że czytanie jest moją mocną stroną, w tym również czytanie między wierszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×