Odpowiedz na ten temat

pożyczka na komunie

• Patkagadka 2017.03.26 [19:30]
    Kochanie, potrzebuje dodatkowych pieniądzy na organizacje Komunii córki, nie wiedziałam, że to aż taki wydatek... A teraz jak mi restauracja podliczyła jaki to koszt to złapałam sie za głowie. Mam niewiele czasu, wiec nie moge czekać w banku. Co polecacie?
  • gość 2017.03.26 [19:32]
    Ty serio masz zamiar się zapożyczać na komunię? Może lepiej zrób obiad w domu, jakiś tort, lody i już. Nigdy nie wzięłabym pożyczki na taki cel.
  • gość 2017.03.28 [16:33]
    Zapraszamy do LoanMe Poland! Oferujemy szybkie i prywatne pożyczki, które są bezpiecznymi produktami kredytowymi. Wniosek możesz złożyć przez Internet lub telefon, a decyzję otrzymujesz w 15 minut lub mniej!
    Zostaw swój numer w wiadomości prywatnej na naszym Facebook'u - oddzwonimy www.facebook.com/LoanMePolska
  • gość 2017.04.03 [21:11]
    polecam pożyczkę w feniko
  • gość 2017.04.04 [12:48]
    feniko to jakieś chwilówki ?
  • brokenchr 2017.04.04 [13:36]
    @gość za 12:48
    Tak, chwilówki, ale bardziej nietypowe, bo możesz spłacić w 4 ratach, przez 4 miesiące, nie tak jak w innych chwilówkach - 30 dni
  • gość 2017.04.04 [14:10]
    Zastaw się a postaw sie ,naprawdę nie rozumiem takich ludzi .Chyba całą rodzinę zaprosiłaś ,kobieto jak nie masz funduszy na ten cel to po co się rzucasz na takie uroczystości w lokalu .W domu lepiej wypraw ,zaproś najbliższych najważniejszych gości, dziadków, chrzestnych a nie cyrki odstawiać. A później co lamentować będziesz bo trzeba będzie spłacić .
  • gość 2017.04.04 [14:15]
    Te wszystkie chwilówki powinny być zabronione. To jest oszustwo. Są kraje, które funkcjonują bez tego. I ludzie jak nie macie na komunie czy wielki tv jak sąsiad ma to co z tego. Lepiej mieć tyle na ile was stać niż brać pieniądze od oszustów. Ja miałam komunie w domu i cieszylam się, bo goście byli. Możesz poprosic 2-3 koleżanki o jakies potrawy do odgrzania w piekarniku.
  • Kasia_karta13 2017.04.21 [19:13]
    Polecam rewolucyjne rozwiązanie: Pożyczka na karcie www.kartatrzynastka.pl
    Będąc nowym klientem, za pierwszy miesiąc korzystania z karty nie ponosicie żadnych kosztów! W kolejnych miesiącach tylko 6,60 zł miesięcznie za każde wykorzystane 100 zł. No i coś co jest obecnie rewolucją: jeżeli nie używasz, to nie płacisz!
    Zapraszam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...