Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pozytywny wpływ ciązy i porodu na organizm?

Polecane posty

Gość gość

jak sadzicie, jaki jest pozytywny wpływ ciązy i porodów na organizm kobiety? W przyszłym roku rozważam staranie sie o dziecko i chciałabym poznac pozytywne aspekty stanu ciązy oraz porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża potrafi uleczyć groźne choroby organizm po ciązy jest jakby odmłodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np zauważyłam, ze po ciąży wypiękniałam, twarz stała się jakby kilka lat młodsza, taka promienista. Skóra na ciele gładka. Ogólnie to świetnie się czuję, jestem rok po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kobiety pieknieja to słychac na wielodzietni org i moze dla tego maja niekture tam po 13 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozytywne? chyba to żart. ja mam ciało w rozsypce- rozstepy nawet na lydkach.przeswity na głowie bo tak wlosy leca, zeby tez sie sypia:( 20 kg nadwagi chodziaz pilnuje sie juz ponad rok.gorsza cera, wiecej zmarszczek bo mlode nie chce spac wiec i ja nie spie. A moja kolezanka po porodzie miała atak SM inną czeka operacja kregosłupa.Takze sama radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tyle się mówi, ze ciąża ma pozytywny wpływ na organizm. Ja to ciągle od ginekologa słyszę. mam 40 lat, jeszcze nie mam dzieci, jestem okazem zdrowia, więc ginekolog co wizytę mi zachwala, że mogłabym się już postarać, że z moim zdrowiem przejdę ciążę doskonale a i jeszcze ciąża dodatkowo mi organizm odmłodzi, bo hormony ciążowe ponoć mają zbawienny wpływ na tkanki organizmu. Więc ja już sama nie wiem, komu wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się pięknie twarz wygładziła po ciąży, wszystkie niedoskonałości zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo zbawiennie działa na zdrowie jak zderzenie z autobusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież kobiety są stworzone do rodzenia fizycznie, więc nie może im to szkodzić- to byłoby wbrew naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie np.wyregulowaly sie miesiaczki,wczesniej miewalam skape teraz sa bardziej obfite no i jeszcze seks,mam wieksze doznanania niz wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z seksem tak samo, jest o niebo lepszy niż był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×