Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a mi nie

PRACA..... dylematy... Co o tym sadzicie????????

Polecane posty

Gość a mi nie

Czy kazdy musi realizowac sie zawodowo? czy ludzie glownie pracuja dla kasy, czy dla rozwoju zycia zawodowego??? mam wyzsze wyksztalcenie, zawod taki, ze moge pracowac zarowno w domu, jak i w biurze.... rok temu skonczylam studia, pracuje w domu... ale znalazlam prace w firmie... mialo byc fajnie, ale sie rozczarowalam..... nie czulam sie dobrze wsrod takiej masy obcych ludzi, codzienne wstawanie o 6.30, jazda w tloku i upale, sleczenie caly dzien przedkompem, a do tego przelozona, ktora tak mnie dolowala i stresowala, ze zrezygnowalam z tej pracy... Juz nie chce pracowac w biurze, wole domowe zlecenia... Mam 26 lat, męża, jestem w poczatkowej ciazy.... Co sądzicie o mojej postawie? czy ja nie jestem jakas dzika? Przeciez tak wiele osob marzy o wyrwaniu sie z domu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty mowisz
!! ja nie jestem wciazy ani tez nie jestenm po slubie mam 28 lat i tez chcialabym pracowac z domu, Nie wiem tylko jakie prace mozna w ten sposb wykonywac.Juz sie wyszumialam w zyciu, Owszem chcialoby sie robic cos super , realizowac marzenia,ale siedzenie w domu nie laczy sie z jakims zamknieciem. na wszystko uwazam w zyciu jest czas.Jedni realizuja sie zawodowo, kosztem rodziny inni wola sie wlasnie posiwecici rodzinie, ale jak zaznaczylam nie musi to byc rownoznaczne z brakiem samorealizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka Jego
a ja to popieram, wiele tak robi, wazne aby zrobił:) i dziwi mnie ze w 21 wieku jeszcze na to nie wpadli, ze dobry pracownik kobieta nawet jak jest w ciazy, czy na macierzysnkim to wiele pracy moze wykonac w domu, zdalnie, wyslac do biura i okey, pracodawca nie jest stratny, a ona ma prace. A zobaczcie co nasi politycy w dobie neta, kamer i 21 wieku wyprawiaja z ustawami odnosnie kobiet... mam nadzieje ze ustawa o tym ze kobiete po ur dziecka nie mozna zwolnic przez 3 lata nie wjedzie w gre.. nikt teraz kobiet nie bedzie zattrudnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nie
dzięki za Wasze odpowiedzi!!! dobrze wiedziec, ze ktos mysli podobnie :) postanowilam brac wiecej zlecen i nastawic sie na prace w domu.... mam swoje pasje, znajomych, nie siedze zamknieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka Jego
masz racje, juz nieraz widzialam nawet facetow z laptopem bo cos do pracy robił, a byl chory czy cos, no widzisz:) poza tym jakis kontakt z ludzmi z pracy masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taki
go up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moglyscie pomyslec wczesniej
bez pracy nie ma kołaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna.K.
nie nie jesteś "dzika" też myśle nad przeniesieniem swojej pracy do domu ;) było by super i sądzę że byłabym lepszym i bardziej wydajnym pracownikiem .. a mi nie -> czym się zajmujesz jesli można wiedzuec ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×