Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietka_83

praca ktora mnie zastanawia

Polecane posty

mam pewna oferte pracy .jako przedstawicel handlowy, a a bardziej doradzca finansowo ubespieczeniowy.....moja praca bedzie polegala na zdobywaniu klientow.nie zle placa.pracuje tam moj znajomy i zarabie serio niezle......nie jest to moj dobry kolega.czy spotkaliscie sie opinia o tego typu praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto zajmij sie słownikiem
i nie pisz tylu wielokropkow bo tu nie piszesz o uczuciach tylko o pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kase zarobie tylko wtedy jesli uda mi sie podpisac umowe z klientem.klient nic nie placi a ja i ludzie z firmy beda dbac o dobro klienta, i wybierac najkorzystniejsze oferty dla klienta.co jakis czas bedziemy szkoleni, szkolenia w najdrozszych hotelach polski i nie tylko...itd...umowy jeszcze nie podpisalam,mojemu znajomemu bardzo zalezy zebym tam pracowala, nie wiem dlaczego, czuje w tym jakis haczyk....ale jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle glupoty
innymi slowy, zapieprzaj za darmo, chyba ze przyprowadzisz klienta do firmy, to Ci odpala prowizje :D powodzenia:) ale zawsze lepiej tak niz nic nie robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam dodac ze to nie bedzie moja stala praca, wciaz studiuje, chce sobie pare groszy dorobic.moj kumpel z uczelnii jest kierownikiem tej firmy .z klientami nie bedzie trudno, do naszej wspolpracy chetni sa dyrektorzy roznych firm.-to nasi klienci.wszystko ladnie brzmi w tej pracy.kase szybko sie zarabia, na szkoleniach pali sie kubanskie cygara i popija najdrozsze koniaki.....nie umiem wyczaic haczyka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×