Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chohlik

Praca tancerki go-go.

Polecane posty

Witam. Chciałaby porozmawiać o pracy tancerek go-go (proszę nie mylić z pojęciem striptizerki). Nie ukrywam, że jestem zainteresowana taką pracą, dlatego pomyślałam, że dobrze byłoby się czegoś więcej o tym dowiedzieć. Mam nadzieję, że na Kafeterii są jakieś dziewczyny, które tańczą / tańczyły w klubie z tańcem go-go. Zależy mi właśnie na wypowiedziach takich dziewczyn a nie postów typu " kuzynka babci mojego byłego słyszała, że jak ciocia kuzyna psa przyjaciółki tańczyła to..." ;) Interesuje mnie głównie to, jakie były początki, czy musiałyście być już obeznane z tańcem na rurze, czy przyszłyście zupełnie ' zielone', czy tancerki same decydują o strojach czy mają z góry narzucane przez szefów no i ile można zarobić w takiej pracy? Proszę o obiektywne odpowiedzi, a osoby, które nie tolerują takiej pracy proszę po prostu o nie włączanie się do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce tanczyc
podbijam watek. tez chcialabym tanczyc ale nie wiem za bardzo jak to wyglada w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem przecież:) To, że chcę tańczyć na rurce nie znaczy, że jestem głupia;p ChoHlik dlatego, że czasem wykorzystuję ten nick a tam gdzie rejestrowałam się po raz 1 choCHlik był już zajęty. Trochę przekornie wzięłam przez samo 'h'. Ale proszę mi tu nie offtopować tylko pisać na temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce tanczyc
cooo zadnych tancerek tu na forum nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancorka go-go
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla tancereczka
ogloszenia o tancerkach go-go to zwykle oszustwo w Polsce. Takie tancerki wykonuja rowniez prace prostytutki w klubach go-go. Wiem,bo pracowalam. Znam inne kluby,zagraniczne w ktorych sie jedynie tanczy, np w Japonii, Cyprze, nie polecam Wloch bo jest niebezpiecznie. Fajne zarobki,wciagajaca,latwa praca o ile trafisz na uczciwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam upatrzony klub właśnie w Polsce. Ale wiem, że na terenie klubu ani w piwnicy ani 'na piętrze' nie ma zwykłego burdelu. Po prostu jest to klub z tańcem go-go, nikt nie może dotykać tancerek. Zobaczymy jak to będzie w praktyce wyglądać. Dziękuję za odpowiedź, mam jeszcze pytanie czy pracowałaś również w Polsce czy tylko za granicą? Jak się mają zarobki u nas w kraju w porównaniu z tymi w innych państwach? Może ktoś jeszcze się włączy do dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frefggvf
bedziesz sie rozbierac do naga i ocierac o klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinuchaaaaa
Ja wiem cos na temat zagranicy. Otóż w Angli np.są takir kluby w których możesz czuc sie bezpiecznie,jest ochrona,weneckie lustro gdzie obserwuje,żeby klient Cie nie dotknął itp.Niektórzy szefowie nie życzą sobie,żeby tancerki umawiały sie na spotkania po pracy,a niektórzy maja to gdzieś.! Zarobki sa naprawdę niezłe np.w Anglii jest to nawet do 1000 Funciaków przy dobrym weekendzie,a normalnie jest to ok 200-300 za parę godzinek o 5. Tam czułabym sie bezpieczna na Twoim miejscu,oczywiście angielski względny musisz mieć.Osobiscie pracowałam i polecam ale musisz sprawdzić klub poprostu przed podjęcie pracy. W Pl się nie orientuje...nie mam pojęcia szczerze.. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fukty
Jestem też zainteresowana tematem. Czytalam gdzies ,ze miesiecznie mozna zarobic nawet 10 tys. Te pieniadze wydaja mi sie strasznie duze. POnoc w warszawie wbrew pozorom nie zarobi sie najwiecej bo duza konkurencja, duzo ladnych dziewzyn? Czy moglby ktos realnie napisac jak wyglada w tej pracy bo wszscy tylko domysly. Nie chodzi o kluby nocne, gdzie jest i agencja i taniec na rurce, tylko typowe kluby go go, wiec normalny lokal bez pokojów na godziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe zycieee
nagosc zakryta to znaczy co???????? bikini????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe zycieee
a nie bedzie ci kiedys wtyd sama przed soba ze na takie cos poszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zabrzmi to banalnie ale nie żałuję niczego co do tej pory robiłam, więc to z pewnością też nie będzie dla mnie problemem. Zwłaszcza, że nie traktuję tego jako pracy na stałe, bardziej jako przygodę, chęć nauczenia się tańca na rurze ( który jest dla mnie nie tyle tańcem erotycznym co rodzajem fitnessu) oraz możliwość zarobienia na coś, na co w tej chwili mnie nie stać a co będzie się wiązało bezpośrednio z moim stałym zawodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolineee
a czym różni sie tancerka go go od sptiptizerki?? zawsze myslalam ze to to samo:) serio pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wająko
witam:) mam dwie przyjaciółki które pracują w klubie gogo jako striptizerki , często tam bywam i sama bym z checią zaczeła tam prace jednak mój chłopak sie nie zgadza i wcale mu sie nie dziwie:) Dużo na ten temat wiem.... i nie każda dziewczyna która zaczyna taka prace konczy w agencjach chociaż takie przypadki sie zdarzają . Dużo ludzi postrzega takie dziewczyny za dziwki itp i powiem szczerze że niektóre dziewczyny same sobie zapracowały na taką opinie ale kurczę takie laski tam się tępi (przy najmniej w tym klubie).Bardzo duzo razy spotkałąm sie z wypowiedziami że tancerki są głupie nie potrafia nic innego tylko krecic tyłkiem przed facetami ...a powiem wam ciekawostke! Duzo dziewczyn ktore tam pracują są bardzo inteligentnymi studentkami i pracują tam z innych powodów np. praca w nocy , mozna sie dogadac co do grafiku (1 tydz pracujesz...2 tyg nie pracujesz). Jeżeli chodzi o pracę w takim miejscu trzeba miec dobrze poukładane w głowie i po prostu miec swoje zasady. Da sie dobrze zarobic bez całowania dotykania i bez żadnych zbliżeń seksualnych!Nikt do niczego nie zmusza:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawatancerka
Monicca a pracujesz tam dalej? są wakaty? jak z kaską? jestem ze śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawatancerka
go-go hot house podaj mejla mam kilka pytań, czy zakwaterowanie bezpłatne? i co jest rozumiane pod słowem zapewniamy zarobki? czy są jakieś podstawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby mówi się, że żadna praca nie hańbi, ale sorry, uważam, że kręcenie dupą, gołą czy ubraną, za kasę, to zajęcie żenujące. Nie macie szacunku do samych siebie. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whmnie
ale badziew - pewnie jestes niezgrabną grubaską :D prawda jest taka,że kazda dziewczyna marzy o takiej pracy! ja też bym poszła jestem wysoka, szczupła, mam spory biust, ale sie zwyczajnie boję, prostytutką nie chciałabym być,ale porozbierać sie przed panami albo potańczyć - za grubą kase - czemu nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak to w koncu jest
"są to oferty prestiżowych klubów więc dość wiarygodne" prestiżto chyba jednak zbyt mocne słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
Rura moze pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaa2333
nie jestem aż taka gruba, jestem wysoka, więc nie wyglądam grubo, ale nie jestem chuda po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,fajna praca haha,pare drinów z klientami i hamulce puszczą.Nie martwcie się dziewczyny ,będziecie sie rozbierać i na dole i na górze na privach.W majtkach i biustonoszu to sobie w domu możecie potańczyć,naiwne.Po drinkach wszystko jest łatwiejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl234
Też pracowałam w Cocomo, ciężka praca, bo taniec jest wyczerpujący, ale faktycznie nic złego się nie dzieje. Jeśli chodzi o zarobki są bardzo wysokie. Kary są dla niezdyscyplinowanych dziewczyn, bo w głównej mierze to dziewczyny z trudnym charakterem. Ja tam jakoś nie stwarzałam problemów i kary żadnej nie dostałam. Polecam jesli ktos ma mocny charakter i lubi wyzwania i dobrą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick nie ma znaczenia
Nawet taniec na rurze może być sztuką jeśli wykonuje go dobra tancerka.Wszystko rozbija sie o specyficzny target klienta.Na pokazy grupy tanecznej przychodzą inni ludzie niż do klubu go go ,którego bywalcy to w większości napaleni mężowie w delegacji albo kolesie świętujący wieczór kawalerski..Nie każda dziewczyna chce przekaraczać tą cienką granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiorek122
A dziewczynki, czy kluby pracują w święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogucikkk
Ja bym chciał mieć laske która dobrze tanczy i niezle wywija o ile bylaby wierna :) tez czasem odwiedzam takie kluby i szczerze powiem ze nie mam nic przeciwko tym dziewczynom, sa mile, zyczliwe, cieple. Moze nie wszystkie, ale ja mam bardzo dobre doswiadczenia z tymi laseczkami, nieraz chcialem wziac numer od jednej ale ze niby nie moze mi dac itd.... zawsze dostawałem kosza od tych piekności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerta
Moja kolezanka pracuje w cocomo i jest bardzo bardzo zadowolona, ja tez bym chciała ale nie ma w moim miescie:( moze otworzy sie kiedys w tychach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iretka
Na slasku jest sporo klubów ale jak chcesz tylko w cocoo to sie przeprowadz np do wrocka albo dalej oplaca sie za taka kase, pogadamy jak zaczniesz tanczyc to zobaczysz o co w tym wszystkim biega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×