Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikanikanikanika

praca w korporacji to jeden wielki b***el

Polecane posty

Gość nikanikanikanika

Pracuje kilka lat w korporacji i nie dobrze mi sie robi jak na to wszystko patrze, brak zasad dobrego wychowanie, zdrady, romanse, flirty, rozmowy i zarty o seksie, nieustanne dogryzanie sobie i obrabianie dupy za plecami, donosicielstwo, skarzenie, plotki, falszywosc na kazdym kroku, oraz wyscig szczurow i ,,wygryzanie'' bardziej zdolnych wszystkimi mozliwymi chamskimi sposobami. Wytrzymac sie tego po prostu nie da, ale jakie ja mam wyjscie. ja juz sama nie wiem jesli rzuce to wszystkoto zosatne z niczym, ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie uzerac sie z tymi idiotami w nieskonczonosc, np do emerytury. nie dobrze mi sie robi jak patrze na zachowanie romansujacych panien, mezatek, zonatych facetow. Wytrzymac sie tego nie da w zaden sposob a jednak to znosze bo gdzie mozna znalezc prace w dzisiejszych czasach.Trzeba placic rachunki, kupowac jedzenie, ja juz sama nie wiem co wy na to??? tez tak ciezko znosicie taki rodzaj pracy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszyscy inni
nie :) u mnie pracuja kulturalni, mili ludzie. nie wiem co za bydlo u ciebie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikanikanikanika
na dodatek ciagle słyszę od szefa, że premię dostanę dopiero wtedy, kiedy udostępnię mu swoją skarbonę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikanikanikanika
tak, pewnie kulturalni, mili ludzie w korporacji??? sorry, ale w to nie uwierze. tyle sie wszedzie mowi o tym co sie dzieje w korpracjach, to mam uwierzyc ze Twoja jako jedyna jest wyjatkowa, i nie ma wyscigu szczurow, plotek itp.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszyscy inni
u mnie w dziale tego nie czuje, ale ja tez nie jestem osoba ktora specjalnie ploty interesuja. wiadomo, tam gdzie sa ludzie, zawsze pojawi sie sytuacja ze ktos o kims cos powie, ale tak to kazdy dla siebie jest mily, mozesz wierzyc lub nie, ale ja nie widze tego kurwienia sie, nienawisci i wyscigu szczurow u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszyscy inni
a juz na pewno nie ma donosicielstwa, wrecz przeciwnie, jak mozemy to sie kryjemy nawzajem. nigdy nikt z nas dolkow nie kopal pod soba :O nigdy!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikanikanikanikanika
a czy pracujesz w korporacji zagranicznej?? czy sa tam glownie mlodzi ludzie czy w roznym wieku? kobiety czy mezczyzni? moze nie jest wszedzie tak jak u mnie. moze powinnam zmienic firme, problem w tym ze takie stabowisko jak ja mam raczej nie jest oferowane gdzie indziej, bo to specyficzna branza i dzialka. boje sie tez ze trafie z deszczu prosto pod rynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lppl
muszę się z Tobą zgodzić niestety. Od jakiegoś czasu zaczęło się tak dziać w firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×