Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jgvdjsg

Praca w przedszkolu..wymagania

Polecane posty

Gość jgvdjsg

Witam, mam pytanie orientuje się ktoś może czy do pracy w przedszkolu samorządowym z dziećmi w żłobku, zerówce czy ze starszymi..wymagane jest wtyksztalcenie wyzsze?? czy można zatrudnic kogos kto ma wykszlatcenie srednie a jest w trakcie studiow ale zupelnie nie zwiozanych z tym zawodem..żadna pedagogika nic w tym stylu..biorąc pod uwagę ze dyrektorka ma polecenie od kogos wyzej o zatrudnieniu takiej osoby... czy jest to poprostu zgodne z prawem aby zatrudnic osobe z wyksztalceniem srednim?? nei jako wychowca grupy bo tu domyslama sie potrzebne sa studia, ale na stanowisku jakiejs pomocy nauczyciela? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
musisz mieć uprawnienia spawacza gazowego i książeczkę sanepidu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz miec wychowanie wczesnoszkolne i przedszkolne poza tym musisz miec anielska cierpliwosc. bez studiów to tylko staz lub praktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgvdjsg
czytli po stazu nie mam mozliwosci zatrudnienia mnie z wyksztalceniem srednim anwet jako pomoc wychowacy? naewt gdy dyrektorka to dobra znajoma i zatrudnilaby mnei to jets to niezgodne zprawem tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgvdjsg
prosze niech mi ktos pomoze w znalezienieu odpwoiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedszkolankananana
jesli chcesz sama prowadzic grupe maluszkow musisz miec studia pedagogik przedszkolna i wczesnoszkolna (MGR) jesli chcesz byc pomoca nauczyciela przedszkola mozesz byc po innym kierunku, ale musisz miec przygotowanie pedagogiczne, ktore sie robi na specjalnych kursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgvdjsg
a czy moge miec tylko wyksztalcenie srednie i ukonczony tylko kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgdgdfg
jeśli sądzisz, że bez odpowiedniego przygotowania pedagogicznego byłabyś w stanie prowadzić grupę przedszkolaków - to czy z wykszt czy bez i tak się nie nadajesz, jesteś zbyt głupia sorry za szczerość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze ale niefart
jako pomoc przedszkolanki jak najbardziej. srednie wystarczy, ale to pewnie zalezy od dyrektora/ki tego przedszkola. no i oczywiscie niepalaca osoba, ale z tym to tez roznie. w naszym przedzzkolu pracuja panie z zawodowym jako pomoc i oczywiscie ze "palace":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedszkolankananana
u mnie w przedszkolu bys mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedszkolankananana
ale z kusrsem tylko do pomocy przy 2-4 latkach, 5 latki i wyzej juz musi byc kierunkowe mgr wg karty n-la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
a wiesz ilu mgr czeka na etat w przedszkolu i to po znajomości sądzisz,że masz szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgvdjsg
Do kogos przemądrzałego pare postów wyżej.. nei nei sadze z emoglabym byc wychowawca,dlatego nei pytam o takie stanowisko. Interesuje mnei pomoc takiego wychowawcy , jako osoba z wyksztalcenie srednim..nie intersuje mnei czy dyrektor wymaga wykszlacenia srdniego od emnei czy wyzszego..chodzi mi o podstawe prawna czy moze to byc oosba nei majca wyksztalcenia wyzszego? wiem ze duzo ludzi czeka, jak kazdy. Tak mysel z emam szanse bo to juz niemal pewne. tylko zastanawiam sie czy prawo an to pozwala.. nei intersuje mnei zdanie dyrektorki bo ona ma nakaz kogos wyzej ze na mnei przyjac na staz a po stazu zatrudnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedszkolankananana
no to juz sobie odpowiedzialas - znajomosci. ale nie zdziw sie jak bedziesz wytykana przez osoby z wyzszym ;) niemniej powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgvdjsg
A wiec rozumiem ze w tym kraju licza sie tylko znajomosci... podstawa prawna gó*no warta. W takim razie dziękuje za odpowiedz. Nie o to sie nei martwie an to tez sa sposoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr!! TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra, tel 883070678, 683070678 mail: zielonagora@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×