Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rysio87

Praca za granicą norwegia

Polecane posty

Gość rysio87

Jeśli ktoś szuka pracy w Norwegii to warto wejść na stonę pracaidealna.pl Tam jest nr i się dzwoni do konsultanta, on zadaje pytania i tworzy nasze CV po norwesku i wysyła je do serwisu gdzie Norwedzy szukają pracowników. Napisanie i przetłumaczenie CV to 0zł... płacimy jedynie za min połączenia 4zł, ja jak dzwoniłem to rozmawiałem 6min. Myślę, że się opłaca. Zapraszam do dyskusji i wyrażania opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pisz te CV i przyjezdzaj i pracuj, zarabiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henio76
Właśnie zadzwoniłem do nich ;) skusiły mnie te wszystkie opinie u nich na stronie http://pracaidealna.pl/reviews.php ;) no co warto spróbować ;) może akurat coś się znajdzie na budowie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clara88krk
ja również jestem juz po rozmowie z konsultantem z www.pracaidealna.pl i jestem zadowolona... mam nadzieje, że pracodawca szybko się odezwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się do was nie odezwie Prucz operatora telefon. z bagatelnym rachunkiem,mam nadzieje ze się nikt nie nabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadzieja matka głupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze za na takich naciagaczy nabierają się desperacji tracąc ostatnie pieniądze :( bo tonący brzytwy się chwyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jeszcze wierzy że coś jest za darmo? Ci konsultanci telefoniczni żyją powietrzem? Uważam że lepiej udać się do jakiejś sprawdzonej agencji pracy. Ja np. udałem się do www.lsj.pl i odezwali się do mnie po kilku tyg. Teraz jestem w Norwegii ale planuje wrócić za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosilbym o mail lub telefon do osob ktore dzwonily pod wskazany numer lub dostaly prace prace w Norwegii. pozdrawiam lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jest sprawdzoa informaja ze ci ludzie to oszusci??Bo chialam tam zadzwonic i sie zglosic a po tych opiniach to juz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartaaa
ja dzwonilam i liczę ze pracę znajdę wiadomo ze nie ma nic za darmo ale ludzie w pracaidealna.pl tworzą mi cv i tłumaczą nikt mi tego za darmo nie zrobi przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę o twojego maila, Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj swoje namiary Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę ze pracaidealna.pl cieszy się dużym zainteresowaniem w sumie nie ma się czego dziwić tyle osób chce wyjechać anglia się powoli kończy więc ludzie szukają nowych kierunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze tam też pracują ludzie i muszą dostawać za to wynagrodzenie ale jeśli na pracaidealna za kilka minut rozmowy mam dobrze napisane przetłumaczone i umieszczone gdzie trzeba cv to chyba jeszcze nie są to kosmiczne opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli faktycznie można znaleźć pracę dzięki temu portalowi to ja tez muszę zadzwonić ktoś wie czy na pracaidealna wymagają dobrej znajomości języka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma znac obcy jezyk,jak macie zamiar sie porozumiec?na migi? Polakow nie chetnie zatrudniaja bo to zlodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy kradna jak cygany R.Ziemkiewicz w Polactwie miał rację opisując przeciętnego Polaka jako pańszczyznianego dzikusa,który przypadkiem się znalazł w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest jakis oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE PISZCIE WASZYCH DANYCH/NR.KONTA W BANKU itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś już znalazł pracę przez pracaidealna.pl jakie stanowisko?? jak z językiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojer
No cóż, ja zadzwoniłem do nich 2 tygodnie temu i wciąż cisza, mam coraz większe wątpliwości czy dobrze zrobiłem dzwoniąc do nich i czy rzeczywiście ktoś naprawdę znalazł dzięki nim pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam nr tel do plantatora truskawek, mowi po polsku! okolice Leny, w zamian za inny wiarygodny kontakt do pracy w norwegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojer
gościu powyżej - mój mail: nojer19@gmail.com, napisz na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, myślcie! skąd pewnosc, że te maile zachwalające nie pisze jedna i ta sama osoba? przeciez w kazdy poscie pojawia sie reklama firmy. tj. pracaidealna.pl bardzo prosze o maila kontakt osob, ktore tam dzwonily, albo wyjechaly i rzeczywiscie dostaly prace! wklejanie adresu maila z informacja w stylu " jest super, dostalem prace i jestem zadowolony, przy okazji zajrzyjcie na pracaidealna.pl" o niczym nie swiadczy i nie daje osoba z zewnatrz zadnej konkretnej informacji. jesli ktos dostal prace to wklejam swojego maila i prosze o kontakt ludzi, ktorzy rzeczywiscie dostali prace, albo dzwonili i wiedza dokladnie jak wyglada rekrutacja! sammuael@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie jestem po rozmowie u nich cudów nie oczekuję ale moze jakas praca się znajdzie chętnie bym wyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dzwoniłam do pracaidealna znajoma dostała pracę i wyjechała i pracuje też na to liczę i dlatego zadzwoniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnik88u
co wy chcecie od strony pracaidealna.pl ?? jak ktoś nie chce ti nie dzwoni- chyba proste.. :) Zresztą mozna w sieci poczytać pozytywne opinie o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyjechałem dzięki pracaidealna.pl znalazłem pracę na budowie i całkiem niezle sobie radze na pewno szybko nie wrócę do kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×