Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pracuje w przedszkolu przeczytajcie co dzis zrobilo mi dziecko male..

Polecane posty

Gość gość

kochani co myslicie o czyms takim?? pracuje w przedszkolu jako stażystka i dzis mialam sytuację taką: mały chłopiec mający 2,5 roku ,kiedy powiedziałam mu ,ze jego mamusia wnet przyjdzie zaczął krzyczec na mnie :"nie przyjdzie!!!mama nie przyjdzie!!! i kopnął mnie z całej siły w gardło ,tak ,że tchu nie mogłam złapać i sliny przełykać wcale..:( kiedy udawałam ,że płaczę i ze mi przykro ,że zrobil mi krzywdę to on zaczął pokazywać mi palcem kąt i powiedział:"idz do kąta i płacz sobie...możesz sobie płakac i płakać tam w kącie,aż sie wypłaczesz".. co sądzicie o zachowaniu tego dziecka?? czy to normalne ,że taki malutki chłopczyk mający 2,5 roku tak mowi i się zachowuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jest dręczony w domu? przyjrzyj mu sie przez nastepne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalecam wzmożoną czujność :o przy dużym pechu mogłabyś już nie żyć :o Co do dziecka pewnie ma złe wzorce w domu. Wspomniałabym przy jego rodzicach o tej sytuacji tak, żeby wiedzieli, że przedszkole ma sytuację na oku i że w razie powtórki ich rodzina zostanie wzięta pod lupę np przez MOPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udawaj ze placzesz, bo to na malego bandyte nie dziala. Po prostu odbierz mu zabawki i zorganizuj tak, aby nikt sie z nim nie bawil, powiedz tez innym paniom aby go po prostu ignorowaly i nie odzywaly sie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ignorowaly go, najlepiej za drzwi wystawily. mozna a nawet nalezy mu zwrocic uwage, powiadomic rodzicow ale bez przesady. Mnie dziwi to gadanie o kacie moze jego tez tak w domu każą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadanie o kącie na pewno jest z domu. Koniecznie powiadom rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam dwa i pol roku to juz dziecko ,które umie wymyslac rozne rzeczy,albo ogladal w telewizji takie sceny ..niekoniecznie do starych swych..nie przesadzajcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty leżałas jak do niego mowilas ? jak dwulatek mógł kopnąć cie w gardło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajcie ! A jak dzieciak płaczem cos wymusza a 2 łatki robią to często to czasem nie mówi cię mu ze może sobie plakac? Postawienie do kata to taki karny jez bez jeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnęłabym szczyla tak że by się posrał własnym mózgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać, że albo matka bije dziecko albo dziecku brak ojca, który wpajałby zasady moralne i odpowiednie zachowanie oraz stanowił by wzór. wszystko przez puszczalstwo kobiet przed zajściem w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnął w gardło z pólobrotu? To byl Chuck Norris hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to się rozwiązuje formalnie, ale warto sporządzić jakąś notatkę służbową. Jeśli miałaś świadków, oczywiście nie dzieci, to byłoby dobrze, żeby to podpisali. Prawdopodobnie dzieciak opiera się w swoim zachowaniu, na wzorcach wyniesionych z domu. Ale, co to w praktyce oznacza? Czy jest maltretowany, czy "tylko" jego rodzice tak się traktują? Miałbym oko na tego dzieciaka i trzymał go krótko, co nie znaczy, że bez serca i wyrozumiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie wie co Ci zrobił, ale jego zachowanie budzi niepokój. Dzieci w tym wieku jeszcze nie potrafią zmyślać i najprawdopodobniej, to co powiedział wyniósł z domu. Najwyraźniej jest tak traktowany. Obserwuj go, bo może mu się w domu krzywda dzieje i dziecko nie wie co to przytulenie, miłość, empatia. Może należy go zgłosić do opieki. A jego rodzice jacy są, znasz ich? Jacy Ci się wydają jak po małego przychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka jak przychodzi to taka bardzo pretensjonalna..ale ojciec ciągle go przytula i mowi :"tatus cie bardzo kocha tomeczku".i caluje go..dziecko lgnie do ojca straszliwie..tylko ze ojciec pracuje i caly tydzien jest poza domem a matka sięga często po alkohol..z tego co wiem ..ale tak jak mowie to plotki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypytalam kolezanki ,która ich zna lepiej i mówila ,ze ta matka to kobieta bardzo dysfunkcjonalna..i ,że z poprzednim facetem rozstala si e bo sie puszczala na prawo i lewo i nie interesowała rodziną..bo z poprzednim partnerem ma córkę,która ponoc olała i miała totalnie w d***e..ale tak jak mówie to tylko takie plotki kolezanek z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak jak mówię, ale tak jak mówię, to tylko plotki, to tylko plotki:o jeny dziewczyno, a ty się nie masz czym zająć tylko plotkami? Zgłoś to po prostu do wychowawczyni dzieciaka, niech z matką pogada, a nie łazisz, wypytujesz i pieprzysz od rzeczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za znak interpunkcyjny: ".." ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uposledzona stazystka. Male dziecko kopie w gardło? Co za psychole odpisuja na nie realną sytuacje? Ten chlopiec fruwa? A moze powinien kopnac cie w doope?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież jestes stazystka - nie rozumiem twojego problemu - zgłaszasz to osobie prowadzacej i sprawdzasz co z tym robia dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwiewam wątpliwości. tak!!!ten chłopiec nie fruwa ale kopnąl mnie w gardło jak sie schylilam do niego i mowilam ze mama przyjdzie wnet po niego.. zglosilam sprawe wychowawcom ale oni uwazaja ,że to normalne bo dziecko pewnie ogląda duzo tv i stąd to zachowanie..pytam was tutaj co myslicie ,czy takie dziecko moze konfabulować..a wy sie rzucacie na mnie.. nie jestem stazystka ,ktora ma wiedze bo jestem na stażu jako zwykla pomoc wychowawcy...czyli myje dzieciom tyłki jak sie zesrają i podaje obiad do stołu..tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogla kucac przy nim i kopnal z kolana. ale jestescie ograniczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udawalas ze placzesz i jest ci przykro? Ty to udawalas? Myslalem ze naprawde to bylo przykre i nie mile. Czyli kopy dają ci przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mu oddał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tchu nie mogła złapać i śliny przełykać wcale, ale potem udawała, że boli i że jej przykro:D łahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie poplakala sie naprawde, jak przedszkolak. co za balwany tu siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie bałwany! Analizują krok po kroku zdarzenie. Trzeba to wyjaśnić czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Autorko, jaki wyraz twarzy miał napastnik, kiedy zaatakował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćslazara
A to przepraszam co? Dziecka juz do kata nie mozna stawiac? Ma mi nasrac na leb? Nie mowie bic, bo ja bita nie bylam i bic nie zamierzam ale co zlego w stawianiu dziecka do kata? To jak za dobre wynagradzac a za zle karac? Ludzie! Co sie z Wami dzieje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaaak, ale to zła matka, "Idź do kąta i stój aż się wypłaczesz":D:D rany, patologia, dno kompletne, do MOPSu zgłosić natychmiast! Matka jest zagrożeniem dla dziecka! Bo plotkary mówią, że się puszcza i pije jak facet w delegacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×