Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pranie dywanu

Polecane posty

Gość gość

hej kto moze polecic jakis dobry skuteczny środek do prania dywanu, dywan jest spory poplamiony i dosc zapuszczony-taki byl jak wynajelismy mieszkanie.Tak się zastanawiam czy dam rade go wyprac sama czy lepiej zapłacić firmie pioracej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama to najwyżej wetrzesz brud głębiej w dywan. Lepiej wyprać dywan w pralni. Bardzo podoba mi się pranie na wskroś. Efekty powalające. Jednak jak chcesz wyprać w domu to porządnie go wypierz w zwykłym proszku do prania. A całą pianę wciągnij odkurzaczem wodnym. Efekt porównywalny do prania w pralni ale trzeba mieć odpowiedni sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mocno zapuszczony to poszukaj pralni. szkoda twojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymieszaj sode taką spożywcza z octem i wodą ja zawsze na oko wszystkiego daje i powinno wszystko zejść tylko z octem nie przesadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samodzielnie nie polecam, okazało się, że nie wychodzi mi to za dobrze, ale dopiero wtedy jak zobaczyłem ile brudu wychodzi z mojej wykładziny przy pomocy specjalnego sprzętu i środków piorących :D Samemu można oczywiście, ale skutek może być trochę inny - tzn nie mówie, że zrobisz to źle, ale mniej skutecznie i dokładnie ;) Dlatego na własnym przypadku zawsze polecam tę firmę http://clean-look.pl/uslugi/pranie-wykladzin/ Najlepsze jest to, że dopiero niedawno się dowiedziałem, że jeśli zbyt często myjesz dywan albo wykładzine to możesz ją popsuć.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej sama tego nie rób bo jeszcze większych plam narobisz. U mnie z plamami na wykładzinie poradziła sobie doskonale firma www.dobryserwis.waw.pl i koszt tego nie był wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakiś czas temu usuwałam dość trudną bo tłustą plamę z dywanu i zastosowałam się kropka w kropkę to porad ze strony 7kd.pl/smartblog/131_usuwanie-plam-z-dywanu.html. Podziałało 🙂 Fajny praktyczny i przydatny poradnik, tłumaczą w jasny i logiczny sposób ja wywabić plamę nie niszcząc jednocześnie samego runa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×