Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praviki i przegrańcy na kafe twierdzą, że kobieta powyżej 25 lat jest stara

Polecane posty

Gość gość

całkiem im już odyebauo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek lat 41
Jak ma 21 lat to już jest stara rura. Najlepsze są laski 16-20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, odje/buje im coraz bardziej to trzeba przyznać :D parskam śmiechem gdy czytam te ich wymysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są faktyczne te 16-20,znośne 20-26,starsze to kwestia gustu albo konieczności wyboru z powodu możliwości wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że 25-latki wolą swoich rówieśników, a nie dziadów 35/40 plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto bierze na poważnie pieprzenie pravików? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha wolą,wolą i to bardziej niż gówniarzy ze swego rocznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest :) Ja pamietam jak moje kolezanki z wydzialu wygladaly na 1 roku a jak wygladaja teraz. Teraz na ostatnim roku lapia sie juz za byle kogo bo nikt ich nie chce za bardzo. Wszyscy biegaja za tymi d****i z 1 , 2 roku studiow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 latki nie wola rowiesnikow. Kazda chce kolesia z 10 lat starszego. Swiruja za typami 30-40 lat. Starszy to faktycznie juz nie ale taki do 40tki ma mega branie. Kobieta ujdzie do maks ale to maks jezeli o siebie dba do 27-28 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srolą, a nie wolą, dziadzie głupi :D wolą starszych jedynie pod warunkiem takim, że ci są przystojni i nadziani, na przeciętniaka nie spojrzą, a już tym bardziej na jakiegoś przegrańca/biedaka/pravika, który nie ma nic do zaoferowania i myśli, że 20-stki chcą takiego kogoś jak on - hahahahha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 26 lat i wolę rówieśnika (ewentualnie starszego o kilka lat), a nie "tatusia", sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta zaczyna sie od 25 -g°°°°e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki wykres stworzony na podstawie zapytan z portalu randkowego dotyczacy zaleznosci wieku od atrakcyjnosci dla danej plci. Zobaczcie sobie w google "male female attractiveness by age"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać,że komuś żal dupę ściska albo nic nie wie o życiu bo w dupie był i gówno widział,nie trzeba być ani bogatym ani wielkim przystojniakiem żeby zbajerować małolatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat to prawda żeby małolata poleciała na starszego to musi on coś mieć małolaty są dziś cwańsze niż kiedyś na starszego kolesia o 10-15 lat nie polecą ot tak chyba że desperatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. Powiem ci ze ja nie mam o osbie jakiegos wygorowanego mniemania, jestem raczej skromny. Wiem tylko tyle ze jak mialem 20 lat to nawet jedna laska nie byla mna zainteresowana, zawsze sam musiale, zagadywac. Teraz mam 31 i moje powodzenie wzroslo kilkukrotnie. Jak zagadam zawsze jest pozytywny odzew, a poza tym same zagaduja do mnie dziewczyny i to wlasnie takie w wieku ok 20 lat. Od roku chodze sporadycznie z kolega po klubach i juz mialem 4 lozkowe ekscesy z takimi dziewczynami, prz yczym kiedys to bylo nie do pomyslenia. Ani bogatszy nie jestem ani bardziej elokwentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba wziąć pod uwagę,że to jest forum dla starych sfrustrowanych nikomu nie potrzebnych odpadów płci żeńskiej i to ten wyrazny sprzeciw jest krzykiem ich rozpaczy,chociaż doskonale zdaja sobie sprawę,że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wykres stworzony na podstawie skutecznych zapytan z duzego portalu randkowego i czegos jeszcze. Widac w jakim wieku kobiety maja swoj "szczyt" a w jakim mezczyzni. Ten wykres przestawia "wartosc seksualna w zaleznosci od wieku dla kobiet i mezczyzn"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam, łóżkowe ekscesy to można mieć z każdym. tutaj wiek się nie liczy, nie raz starsze kobiety śpią z o wiele młodszymi itp. ale do związku, zakładania rodziny itd. już starszych nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahah tak sobie wmawiaj. to forum to raczej rezerwuar "odpadów męskich" czyli sfrustrowanych przegrańców lub pravików 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg tego wykresu latwo zauwazyc ze kobiety maja lepiej do ok 25 -26 roku zycia pozniej tendencje sie wyraznie odwracaja. To by sie faktycznie zgadzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 czy 25-latka stara? chyba tylko dla pedofila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie stara to taka powyzej 23 lat. Olewam rowniez nie dziewice puszczalskie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało kogo obchodzi zdanie takiego przegrańca, przebywającego na niszowym, babskim forum ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest zdanie wylacznie tego "przegranca". Taki jest ogolnoobowiazujacy poglad.idz popytaj do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak, debilu, dla normalnego faceta 25-latka jest "stara" :D co innego coś preferować, co innego nazywać starym. dla moich koleżanek z roku (mam 22 lata) faceci starsi 11-15 lat też są "starzy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiadomo ze nie jest babcia ale 25 letnia kobieta JEST juz relatywnie stara. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
to nie chodzi o wiek , a o przebieg .. Wolę 30 letnią dziewicę niż 20 letnią niedziewicę , którą miało 4 facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×