Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawdziwa liczba emigrantów

Polecane posty

Gość gość

Ile myślicie naprawdę ludzi wyjechało z Polski? Ja myślę, że 10 milionów to naprawdę może być realistyczna liczba. Spójrzcie na to z tej strony. Oficjalnie tylko 0,7 miliona Polaków mieszka na Wyspach, nieoficjalnie trochę ponad milion. UK ma 64 miliony mieszkańców, więc jest to zaledwie 1,5%. Tymczasem pojedziecie do któregokolwiek brytyjskiego miasta, nawet do pipidówek i widzicie/słyszycie Polaków na każdym kroku. Tymczasem nasz ch*jorząd twierdzi, że mamy rzekomo milion Ukraińców w Polsce. Ja mieszkam w mieście, gdzie jest ich rzekomo najwięcej, a widuję ich bardzo rzadko, raz na dwa tygodnie może i 99% z nich to studenci. Nigdy w życiu nie spotkałem ukraińca pracującego np. na kasie, czy w jakiejkolwiek firmie w moim otoczeniu. Podróżuję środkami komunikacji miejskiej, spaceruję często po mieście, więc wiem jak to wygląda. Ludzie gadający po rosyjsku zdarzają się bardzo rzadko i to przeważnie studenci. A skoro mamy tu rzekomo milion Ukraińców, to powinni oni stanowić około 3% ludności. Coś bardzo grubego się tu odwala: coś jak planowana depopulacja Polski. Tacy jak ja, co mieszkają we Wrocku, tego nie zauważają, bo tutaj populacja stoi w miejscu, albo spada bardzo delikatnie, ale mam sygnały od wielu ludzi, którzy mieszają w mniejszych miejscowościach, gdzie zdecydowana większość mieszkańców to emeryci, a młodych i dzieci ze świecą szukać. Mam informacje z setek miejsc w całej Polsce, gdzie ludzie mieszkają w blokach w których połowa albo więcej mieszkań to pustostany. Ktoś naprawdę powinien się zająć tym problemem, bo jeśli rząd to ukrywa i to narasta, to mamy przesrane i pewnego dnia dowiemy się, że Polski po prostu nie ma, albo jest bankrutem Moja kolejna teoria wiąże się z efektem domino. Rząd celowo ukrywa informację o faktycznej liczbie emigrantów, żeby nie spowodować paniki. Gdyby ludzie dowiedzili się, że Polska nie ma 38, ale 28 milionów mieszkańców, wtedy zrozumieliby, że ten kraj nie ma przyszłości i wszystko jest przesrane. Na następny dzień mielibyśmy wszystkie lotniska zapchane ludźmi uciekającymi z tonącego okrętu. Rząd może fałszować statystyki nawet nie ze złej woli, ale dlatego, żeby nie doprowadzić do upadku kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni moment na ucieczkę z tego syfu zanim zachodnie państwa zaamkną granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzad nas oklamuje we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć "plecy" w wyższej sferze rządu aby co nie co dowiedzieć się konkretów. Co nie co bo sam rząd nie wie ile jest nielegalnych emigrantów. Wielu z nich powinno być legalnych bo pochodzą z PL. To nie ich wina że ruscy popaprali im w dokumentach. Rząd od zawsze cyganił i cygani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetki w paski
Rządy kłamią obywateli od początku świata, prawde chowają. Stare przysłowie mafijne mówi: "Nie wierz w nic co czytasz, i wierz tylko w połowe tego co widzisz" - i do tego trzeba się stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu Ukrainców w Polsce mieszka od akcji wisła i mówi po polsku. To niebezpieczne tak Islamiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polsce jest max 30 milionow teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rząd kłamie, a nawet sami nie wiedzą debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińców w Warszawie jest bardzo dużo, część mówi już całkiem dobrze po polsku, ale po mentalności i ubiorze da się ich rozpoznać od rdzennych mieszkańców. Gorzej już w drugim pokoleniu, wtedy różnic nie widać, i to jest argument za Słowianami ze wschodu, jednak jak wolę Białorusinów i Rosjan. Ukraińcy już przed wojną Polskę zdradzili i wymordowali w sojuszu z Niemcami, 200 tys. Polaków. Zresztą coraz więcej widzę Ukraińców rosyjskojęzycznych co znaczy, że są ze wschodniej Ukrainy. Co do depopulacji, to na pewno 2 mln ludzi wyjechało na stałe, ale nie uwzględnia się tych co wyjechali nie wyrejestrowując się (tak jak ja) i wyjeżdżają czasowo (tak jak ja), tych może być 3mln. Czyli stawiam, że jest nas teraz około 34-36 milionów w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od trzech lat próbuje zostać na stałe na Zachodzie czy to we Francji czy Belgii, ale nie udaje mi się, trzeba naprawdę mieć sporo kasy i pewną oraz stałą pracę, a z tym jest coraz gorzej, nawet miejscowi narzekają, także zapchane lotniska z uciekającymi z tonącego okrętu nie zaistnieje, prędzej wymrą Polacy, a kolorowi zajmą nasze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie, codziennie widzę kolorowych, przypuszczam, że jest tu ich 200 tys. Codziennie widzę czarnych, Arabów i Chińczyków oraz Wietnamczyków. Naprawdę CODZIENNIE i to przynajmniej kilku, jeżeli nie kilkudziesięciu dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za to polskie pensj***ardzo się ostatnio poprawily. PiS zapewni nam powszechny dobrobyt i niskie ceny na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj juz nie MA sensu wyjezdzac z PL, bo w PL jest coraz lepiej. Jest powszechny dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak elita ma w Polsce bardzo dobrze, i tanie prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz do Polski zjeżdżają na krwawy czerwiec jak mawia jasnowidz Jackowski. Codziennie widzę nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×