Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prawie 20 lat po Titanicu wciąż nie rozumiem czemu Jack i Rose razem nie weszli

Polecane posty

Gość gość

na te drzwi premiera była w roku 1997...a ja wciąz nie mogę pogodzić się z zakończeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby wszedł na te drzwi, wszystko by zniszczył, byłby happy end, nie lałyby się hektolitry łez, a Jack i Rose prowadziliby nudne życie skonczonosc tej historii jest piekna i piękna jest krotkotrwalosc szczęścia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale czemu w sumie to ona musiała przeżyć, on był fajniejszy, bardziej zaradny biedni facieci, oddaja życie za kobiety, które i tak mają ich w poważaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo drzwi by tych obojga nie utrzymały na powierzchni. A zanurzeni w zimnej wodzie zginęli by oboje. Ona sama leżała na drzwiach, a nie w wodzie, więc się uratowała. Większość ofiar Titanica zginęła w wodzie z zimna, a nie dlatego, ze się utopili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średni czas przeżycia (lub utraty przytomności) w zimnej wodzie: przy 10-16°C 1-6 godzin przy 4-10°C 1-3 godzin Czyli przy 10°C oscyluje ok. 2 godzin. 0-4°C 30-90 minut Czyli przy 0°C blisko 30 minut. Cytowane z http://forum.zegluj.net/viewtopic.php?t=10637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
titanic to film o ludzkiej pysze, mysleli, ze będą wieksi od sil natury i fizyki co za pomysł z tą niezatapialnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby byla odpowiednia liczna szlup, gdyby nie zamknięto ludzi na dolnym pokładzie, nie byloby tak wielkiej liczby ofiar. To przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, pozamykali ich jak w puszce i nie pozwolili biednym ludziom sie ratować, co za nonsens/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalup było za mało, by starczyło dla wszystkich i dlatego ktos zdecydował, że arystokracja ma przeżyć, a ci z dolnego pokładu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle to zorganizowali ja rozumiem panika ale chyba amatorzy nie pracują na statkach itd ci ktorzy są odpowiedzialni za cudze życie zazwyczaj zawalaja ... A mnie zastanawia dlaczego nie zamieniali się, przecież on od razu nie umarł , więc wytrzymaliby po 5 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×