Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRAWIK JAK TAM TWOJE PRAWKO MITOMANIE?:D

Polecane posty

Gość gość

myślałeś ze jak sie schowasz pod gościem a teraz pod kontem kucharzyny to cie miną niewygodne pytania mitomanie przegrany?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smakosz go poda na policje.. obiecal mi to! prawikowi sie w koncu nalezy zeby go przyskrzynic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie udawaj ze to nie ty żałośniaku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja nie jest od takich rzeczy. Nie przesadzajcie ! Jaka policja? Pogielo was rowno . Kucharzyna wez juz przestan. Wiadomo prawik ze to ty i w chuja nas zrobiles, ludxie panikowali debilu, juz tak nie rob, no na zawał zejdą co niektorzy . Wali cie w dekiel równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemek przyjacielu zaloguj się na swoim nicku, uspokój nas że wszystko z tobą ok:) wiesz jak my się tu o ciebie martwiliśmy?:o no chyba że ci zablokowali fiuta nastroszonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kucharzyna przegioles w nocy, ludzue straszysz pacanie durny. Po chuj odchodzisz i straszysz mendo durna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys naprawde beda cie szukac i nie zdziw sie jak zobaczysz ludzi stad na swoim podwórku . Cymbal . Nagraj lepiej nowe youtube :) durny ty łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyjesz debilu niestety zyjesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś oddaje haslo do konta na kafe to prawik nigdy nie odpuszcza takich okazji dlatego przegrywa to jednak duze urozmaicenie w jego codziennej wegetacji na tym forum by moc pospamowac i pobawic sie z czyjegos konta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kurwa nie zyje jak zyje. To ty prawik. Kucharzyna to twoj projekt. Usmierciles Przemysława a teraz jestes jako Kucharzyna. Przeciez znamy twoj styl pisania. Nie oszukasz nas ;) nie nas !!! Zapamiętaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i do tej agnieszki tez swirowal wczesniej jako prawik kogo ty chcesz omamic debilu ;) i tak wszyscy wiedza ze to ty rabnales to konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha prawdziwy smakosz podawal meila smakoszkafe@wp.pl a nie VP:D poza tym ty prawik masz meila synbozy7@wp.pl kaleko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech sie pobawi mitoman tylko to mu juz zostało sfrustrowanemu przegrywowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes prawdziwy to daj teraz fote smakoszowego stolu jego charakterystycznej ceraty oczywiscie na stole poloz karteczke z dzisiejsza data nie zrobisz tego podszywie :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co przemek? przeroslo cie to zadanie mitomanie zlodzieju kont? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mhm jasne mitomanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero co sam napisal, ze oszka go nie chce, co za debil 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie mu dziewicę, którą obiecaliście to się uspokoi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawik wyszlo z ciebie cale kurestwo jakie w sobie masz podczas tej akcji. Czasami ci tu kibicowalam motywowalam cie ale ty jednak nie zaslugujesz na nic, jestes zwyklym ludzkim zerem. Mam nadzieje tylko ze twoje frustracje nie doprowadza do czegos zlego, ze kogos zabijesz:o albo zgwalcisz:o ty sie powinienes leczyc, sam do psychiatry pojsc nie potrafisz wiec chyba cie trzeba na sile do leczenia psychiatrycznego przymusic. Pomoge Ci w tym :) zbieralam na ciebie materialy juz od dluzszego czasu, zdjec mam twoich dziesiatki jak nie juz setke, mysle ze odpowiednie sluzby, rowniez psychiatrzy albo portale typu hejtstop sie w koncu toba zainteresuja:) nie dziekuj, to dla twojego zdrowia, przelecza cie i moze jeszcze wyjdziesz na ludzi ale robie to rowniez dla ochrony innych bo taki sfrustrowany chory psychicznie czlowiek jest bardzo niebezpieczny dla otoczenia, jak sobie przypomne twoje teksty ze chcesz bic kobiety metalowym pretem:o albo ze trzymalbys kobiety na lancuchu w oborze gwalcil i karmil kiszonka:o albo ze jak twoja dziewczyna zajdzie w ciaze to tak ja skopiesz ze wysra trupka:o to az mi sie wlosy na glowie jeza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie pisze smakosz on oddal haslo i przemek prawik mu przejal x Przemku to ja bylam kiedys autorka tego tematu pamiętasz psycholożke? diagnozę też ci wystawiłam, miałam nadzieje ze sie zmienisz ale ty naprawdę jesteś coraz groźniejszy dla otoczenia, to już się miarka przebrała. Obywatele mają obowiązek reagować i przeciwdziałać, prewencja przede wszystkim! http://pokazywarka.pl/b569qa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On tylko śmieszkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej sie zgrywa.. ok ja sie toba zajme, na twoje wlasne zyczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym jeszcze proponowala na powaznie zajac sie tym jego leadmore, on oszukuje ludzi a to jest karalne wielki koncern sie z tego wykreci ale ci malutcy robotnicy na dole tej calej machiny napychajacy kabze wlascicielowi tego wielkiego oszustwa juz tacy bezkarni nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes smieszny prawik :D lepiej zajalbys sie swoja koza meee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taak on jest smieszkiem poza kontrolo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszku poza kontrolo prawikosmakoszu jesteś? co tam z tym dziadkiem twoim w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurfy u oszkii siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUcharzyna co jutro na obiad robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadaj!!!! 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×