Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśśś

Prawo jazdy - co zrobić aby odebrać plastik?

Polecane posty

Gość Aśśś

Czy ktoś miły mógłby mi podać czynności i kroki jakie mam uczynic jesli chodzi o odebranie prawka? zdalam dzisiaj egzamin, i z tej radosci zapomnialam sie zapytac co mam dalej zrobic, zeby odebrac upragniony plastik.mam zalatwiac cos w wordzie? bo kolezanka mi mowila, ze w wordzie sie placi za ten plastik, to prawda? czy isc do wydzialu komunikacji? bardzo prosze o podanie mi tych wszystkich niezbednych czynnosci, bo jak mowie, zupelnie nie wiem co mam dalej robic..gdzie, kiedy trzeba za to zaplacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśśś
*Prawko zdałam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka symapatyczna
ok to tak tu masz stronę na której wpisujesz sobie swoj pesel imię i nazwisko https://www.kierowca.pwpw.pl/ Stad będziesz wiedziała czy Twoje prawko jest do odbioru. Później idziesz do wydziału komunikacji, wpłacasz 70 zł i odbierasz prawko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aeriane
Za jakieś 10-14 dni zgłaszasz się do Wydz. Komunikacji (możesz wcześniej zadzwonić i spytać czy już jest plastik), potem idziesz tam z dowodem osobistym, wpłacasz coś około 80 zł, nie pamiętam dokładnie kwoty i odbierasz :) A potem BEZPIECZNIE jeździsz swoim autkiem :) Gratulacje od świeżej posiadaczki prawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotowłossaaa
jak napisał pprzednik, ja płaciłam 70zł w wydziale komunikacji:) gratuluje prawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśśś
A ja słyszałam, że te 70 zł płaci się jeszcze przed wyrobieniem plastiku, gdy dokumenty będą już w wydziale komunikacji. To jak z tym jest w końcu?Aha, czyli w wordzie nie muszę już nic załatwiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśśś
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buch
kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buch
jeszcze nie zrobili plastiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buch1
a czekam juz 3 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba najpierw iść do wydziału komunikacji (po jakiś 3-5 dniach od zdania egzaminu) tam płacisz za prawko i po około 3 tygodniach idziesz odebrać chyba że w urzędzie podczas pierwszej wizyty zażyczysz sobie ab ci przysłali pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówić z offshoreidcardscom!W ciągu kilku dni przychodzi eleganckie prawko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×