Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Halibari

Prezent dla 30 latka na urodziny-poznanego niedawno

Polecane posty

Chłopak, który pracuje i ma już wszystko, także prezenty takie jakie kupuje się zwykle chyba odpadają... (perfumy, bokserki, pasek, portfel...) Nie znam go długo, nie wiem co by mu sprawiło radość. A jest to PIERWSZY prezent ode mnie!! Pomóżcie.......!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madgalenka.
kup mu kota za 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rębajło
A może seksik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha :D sexik ma... nie tylko na urodziny bo w sumie nie znamy się aż tak krótko :P Ja poważnie pytam, nie musi być to coś niesamowicie oryginalnego i wymyślnego. Pierwszy raz mu coś kupie i w tym sęk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro juz wszystko ma to kup efektowny i nieuzyteczny prezent:) np. kostki domino z a`la kosci sloniowej w pikenej debowej skrzyneczce, albo kup mu fajke wodna:) moj znajomy cieszy sie jak dziecko jak mu sie kupuje komiksy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może niech się wypowie jakiś facet... co by chciał dostać w prezencie (pomijając najnowsze Audi :P, bmw ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup mu cos do mieszkania, jakis gadzet. W koncu znasz mniej wiecej jego styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może....
ja bym nic nie kupowała(no moze cos drobnego)ale jezeli ten ktos moze stac sie dla Ciebie kims bliskim zrobiłabym w jego urodziny DZIEN SPEŁNIONYCH Zyczen tzn jakis film który moglibyscie razem oglądnąc jakas knajpa itd-wszystko to co moglibyscie razem w ten dzien robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a musisz koniecznie cos
kopowac? Takie kupowanie na sile to lipa... Kiedys moze wpadniesz na jakis pomysl to kupisz bez okazji. A teraz zloz zyczenia po prostu ;) Ja tak robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego kupowanie na siłę to lipa? Ja wcale nie kupuję nic na siłę... po prostu myślę co by mu sprawiło radość, a nie znamy się tak długo że mogę wyczuć czego potrzebuje czy czego chce. A dawanie prezentów z okazji imienin, urodzin, świąt itd nie wydaje mi się nienormalne :) To chyba miłe coś dostać, ludzie robią sobie prezenty, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na sile w sensie ze nie masz
pomyslu. I tylko klopot ;) Nie mam nic przeciwko prezentom. Ale niekoniecznie z jakiejs okazji. Bo wtedy jest cisnienie, ze trzeba cos kupic. A czasem jak okazji nie ma to sie pomysl pojawia ;) A z okazji urodzin mozna zlozyc zyczenia. To chyba wazniejsze - ze sie pamietalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to pisenka Dżemu
fajna efektowna ramka na zdjecie ...albo z czegos drozszego fana lampka na biorko do komputera??? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to pisenka Dżemu
jak mam auto to fajny srebrny breloczek do kluczy sorki ale nie wiem jak sie to pisze:) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na siłę, nie na siłe... Mam jakiś pomysł ale myślałam, że ktoś mi coś jeszcze podpowie na Kafe. Myślałam o ładnych perfumach bo sama lubię takie i lubię fajne męskie zapachy, o krawacie (on chodzi do pracy w garniturach) wiadomo, że ma jakieś ale ten by był ode mnie, jakiś taki bardziej fantazyjny czy odważniejszy niż sam sobie kupuje ;), o bokserkach czy innych gatkach ze śmiesznym rysunkiem np. jakimś erotycznym... Są to takie typwe prezenty w sumie... ale nie chce mu kupowac czegoś całkiem kosmicznego z czym nie wiedziałby co zrobić. A chce mu coś dać bo wiem że on przywiązuje do tego wagę, sam zawsze na jakies okazje daje prezenty. Poza tym jest dla mnie kimś bliskim i myślę (czuję!) że to poważniejsza znajomośc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie tlumacz sie
kup to co chcialas ;) Ja po prostu nie przywiazuje do tego takiej wagi. I lubie prezenty bez okazji - jak sie pojawi pomysl. Bo mi szkoda nerwow na wymyslanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino i dodatki też fajny pomysł ale myślałam że mu coś takiego kupię na świeta :D żebyśmy sobie razem wypili pod choinką w miłe atmosferze ;) Czyli te moje nie aż takie złe? nic takiego oryginalnego może ale jak widzę większośc robi sobie podobne prezenty, w zależności od tego na ile i jak się znają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilhelm
może podpowiem :) chciałbym otrzymać czarne skórzane rękawiczki + szalik do płaszcza oraz 20 szt. czystych płyt DVD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skórzane rękawiczki ma, szalik ma (piękny taki nawet), z tymi płytami to dałeś Wilhelm :D :D z tym nie będzie problemu... A może jakieś perfumy?? jaie lubicie ?? to młody chłopak, jaki zapach mógłby mu sie spodobać>?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamsjhjsd
Ja na twoim miejscu bym sie wysterelizowała i bym się z nim jebała ciągle bym mu penisa lizała , Jądra ciągle lizała, by bylo namiętnie i przyjemnie bym jadla jego sperme i bym brala do pyska jego wielkiego nosila bym na pochwie sztucznego penisa i bym mu zapakowała w tyłeczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×