Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość utilona

PREZENT NA CHRZCINY dobry pomysł??

Polecane posty

Gość utilona

Za 1,5 miesiaca ide na chrzciny mojej uroczej chrzesnicy,bedzie miala niecale 4 miesiace....zastanawiam sie nad prezentem,wlasciwie rodzice wszystkie najpotrzeniejsze rzeczy juz zakupili....rozgladalam sie troche po sklepach i zwrocila uwage na dwie rzeczy...krzeselka do karmienia w roznych cenach od 130 do 420 i na takie ala hustawki....wyglada to troche jak lozeczko.....przydatne dla dzieci od roku do trzech lat...zastanawiam sie ktora rzecz hest lepszym pomyslem i czy w ogole ktoras z nich jest....np takie krzeselkodo karmienia,kiedy sie przyda? ile miesiecy czy latek musi miec maluszek zeby je uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmgh
mi sie wydaje ze oba pomysly ss dobre...krzeselko do karmienia moze troszke pozniej sie przyda ale bedzie z pewnoscia uzyteczne,nie zapomnij tez o jakejs ladnej pamiatce,widzialam sa teraz robione takie ozdobne ksiazki i tam jest dedykacja i nawet zdjecie malca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeselko do karmienia jest swietnym pomyslem, dziecko bedzie moglo w nim siedziec juz od +/- 1wszego roku zycia, a skonczy...ohohoho i jeszcze troche pozniej, do 4 r.z. jak znalazl ;) zebys nie miala wyrzutow sumienia ze kupujesz cos, czego zacznie uzywac dopiero za jakis czas dokup jakis maly drobiazg, kolczyki, czy nawet jakas fajna, madra ksiazeczke z serii tych \'materialowych\' od srodka (gdzie mozna cos dotknac, gdzie cos wydaje dzwieki) Naprawde to swietny pomysl, gratuluje inwencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam srebrny smoczek z wygrawerowanym imieniem chrześniaka, jego datą i godziną urodzenia. Smoczek sie otwiera dzieki temu można do niego włożyć pierwszy ząbek malucha. będzie miał chłopak pamiątkę na całe zycie, a z hustawek czy krzesełek wyrośnie i komuś odda. chociaz z drugiej storny Twój prezent jet bardziej praktyczny :* Wybór należy do Ciebie pozdrawiam =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam wygrawerowana lyzeczke srebrna, podobnie jak na smoczku o ktorym wyzej mowa na lyzceczce znajduje sie data urodzenia, godzina, waga dziecka itp moj chrzesniak ma juz 5 latek a lyzeczka nadal jest milym wspomnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak mówisz
pamiątka ma to do siebie, że jest niepraktyczna własnie. takie krzesłko chyba nie bedzie tam stało aż do jego/jej 18.... najlepiej to i to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaaaaa
wlasnie dobrym prezentem bedzie jakis zloty lancuszek to bedzie pamiatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma byc prezent, bez przesady, przeciez licza sie intencje a nie taka zimna zasadniczosc i kalkulowanie co bedzie bardziej przydatne;) jesli ktos ma ogromne watpliwosci, niech najlepiej zapyta o zdanie rodzicow malucha, poza tym warto sprawdzic, czy ktos nie zdubluje prezentu - moja corka dostala 2lyzeczki, 5par kolczykow i 2bujaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiscie przerazaja te prezenty na chrzciny - i naprawde podziwiam osoby ktore potrafia w sposob praktyczny podejsc do tematu a jesli chodzi o to ze ma to byc pamiatka to piekna \"pamiatka z chrztu\" w formie ksiazekczki jest super pamiatka i uzupenieniem praktycznego prezentu - bo jak tu przewidziec jaki gust bedzie mialo w przyszlosci to malenstwo - a kupic kolczyk czy inna bizuterie to chyba strata pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utilona
oczywiscie ze do tego krzeselka czy hustawki dokupie jakas ladna pamiatke...cos w tym stylu : http://www.allegro.pl/item240333366_chrzest_piekna_pamiatka_.html zeby to byl taki upominek na cale zycie,moze zamiast tego smoczek czy lyzeczke albo medalik z data chrztu...chodzi mi po prostu czy jako glowny prezent moze byc ktoras z tych rzeczy a jak tak to ktora lepsza...byc moze macie jakies lepsze propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o kaskę to ile wlozyc do koperty? Jestem chrzestną i oprocz kasy daję tylko pamiątke chrztu-taką ksiązeczke. Nie kupuję ani ubranka ani szatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utilona
wiesz co tez sie zastanawialam nad kasa i troche czytalam o tym wypowiedzi na forum....glownie podawana jest kwota 200 / 300 zl....ja osobiscie gdybym miala dac pieniazki ,dalabym 500zl, z checia wiecej niestety nie stac mnie na wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho...no ja jednak chyba pozostanę przy 300... zresztą zalezy ile moja mama sypnie,bo niestety nie pracuję-studiuję i jestem w 100% na utrzymaniu rodzicow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie
oba pomysly sa dobrym wyjsciem...zastanowilabym sie tez nad pieniazkami,sa przydatne mlodym rodzicom,choc wiadomo ze chrzestni chca jakies wyszukane prezenty ktore zaskocza i uciesza rodzicow,a pieniadze sa dawane przewaznie i nie trzeba sie wysilac zbytnio aby je podarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utilona
ja tez nie pracuje...dostaje jedynie kase co jakis czas od rodzicow na swoje wydatki i z nich chce kupic prezent....wiadomo ze moge wziac kase od nich ale chce zeby ten prezent byl tylko ode mnie....dlatego myslalam raczej o prezencie niz pieniadzach,takie krzeselko do karmienia kosztuje jakies 180 do tego z 50 na pamietke i w sumie tylko 230.....choc widzialam jedno ladne krzeselko,bylo cudne za 419zl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuygtk
gthyjku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuleko23
może kosmetyki dla dzieci? jest to przydatny prezent a nie jakas tam zabawka. Jak ostatnio zakupiłem zestaw w Baby-perfumeriu . I powiem szczerze rewelacja!!! Naturalne kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chrzest proponuję albo sprawdzone rzeczy, które się przydadzą rodzicom typu przewijak czy nosidełko i kosmetyki dla malucha ew. pamiątka chrztu, coś jak tutaj http://www.meritohurt.pl/albumy-pamiatki-na-chrzest.html i jak jesteś mamą chrzestną to kupujesz szatkę. Na pewno coś wybierzesz, bo w sklepach nie brakuje ciuszków, zabawek....nie to co kiedyś;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym kupić coś bardziej praktycznego. Popatrz może na electro.pl mają fajne rzeczy dla maluchów np. bujaki, maty edukacyjne.. myślę, że to będzie lepszy pomysł. Biżuterie można potem na komunię kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola__125
krzesełko do karmienia jest faktycznie fajnym pomysłem. Właśnie taki prezent kupiliśmy chrześniakowi, jeszcze udało się kupić w promocji na sferis.pl. Krzesełko Chicco Polly Easy Nature, fajne, masywne, bardzo łatwe w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira_cs
Ja rozważam zakup jakiejś fajnej maskotki. Czy myślicie, że to dobry pomysł? Znalazłam nawet sklep internetowy, w którym można kupić je w atrakcyjnych cenach. Znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/magieramagdalena/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeer
Ja nie mam dobrych doświadczeń z kupowaniem takich prezentów - raczej z dostawaniem. Sprzęty użytku domowego typu krzesełka, chuśtawki czy wózki powinni sobie kupić rodzice, takie jak potrzebują. My po chrzcinach musieliśmy trochę rzeczy wywalić np. dostałam zestawy jedzeniowe (talerzyki, kubki) i niekapki kapały, a łyżeczki się wyginały... :( Kup coś pamiątkowego, sentymentalnego - jakiś album, książkę. Są np. fajne bajki ze zdjęciami dzieci (w sensie tego dziecka chczonego). Najładniejsze na bajkopisarze.pl i na booksle.pl. Nie polecam za to jestemwbajce.pl bo strasznie brzydko wklejają te głowy dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeer
Nie kupuj takich użytkowych rzeczy bo nie wiadomo czy spasują rodzicom. My dostaliśmy zestawy jedzeniowe i musiałam wywalić bo niekapek był bardzo kapek... a łyżeczki się gięły. I huśtawka dramat... Szkoda gadać. Kup może coś sentymentalnego np. książkę, album. Fajne są bajki personalizowane ze zdjęciem dzieci. Najładniejsze na booksle. pl i bajkopisarze .pl, nie polecam za to jestemwbajce bo brzydko graficznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeer
Kurcze, myślałam że mi się nie dodało i napisam jeszcze raz, sorki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×