Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mąż_chce_mnie_rozpuścić

Prezent na Dzień Babci (21 stycznia)

Polecane posty

Gość mąż_chce_mnie_rozpuścić

Już niedługo. Podawajcie tylko powazne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąziutkie okno
WIBRATOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowe niebo
Moja mama jest już wiekowa, więc zamierzamy jej podarować coś praktycznego, oczywiście dołączając kwiaty albo laurkę, którą zrobi córka. Spodobało mi się kilka pomysłów na pewnej stronce, nie pamiętam adresu dokładnie, ale daly mi dużo do myślenia. Mama ostatnio gotowała słoninkę dla sikorek, wyszła z kuchni, a kiedy wróciła cała kuchnia była czarna! Woda się wygotowała a tłuszcz osiadł na wszystkich ścianch, szafkach, podlodze i suficie! Dlatego coraz bardziej martwię się o jej bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż_chce_mnie_rozpuścić
Bardzo poważne te Wasze pomysly. Widać, że na damskim forum siedzą głównie zagubieni chłopcy. Masz rację, p. niebo. A babcia cała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry krem, ładny zestaw do kąpieli (mam na myśli żel, kolorowe mydełka itp), ręcznik z wyhaftowanym imieniem, broszkę, szal, nalewkę babuni lub słodki likier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowe niebo
Babcia teraz z dziadkiem bara bara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż_chce_mnie_rozpuścić
humpalumpa, dziękuję za wypowiedź :) Też myślałam o szalu albo jakiejś ładnej apaszce. Miałaby na wiosnę. pomarańczowe niebo, rzeczywiście fajne pomysły. Szczególnie dla tych babci po 50tce :) A może jakaś babcia się wypowie co by chciała dostać? :) Ciekawe czy są jakieś wiekowe babcie na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna stronka
prezent dla babci - dzbanek do herbaty cena 425 zł :P żartujesz chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż_chce_mnie_rozpuścić
Mengele z pewnością nie jest babcią, ale atrofię mózgu ma zaawansowaną :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż_chce_mnie_rozpuścić
fajna stronka, nie powiedziałam, że wszystkie pomysly mi się podobają. Poza tym babcie są różne. Niektórzy wnuczkowie srają pieniędzmi, a niektóre babcie uwielbiają porcelanę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem babcią
ja chce mercedes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tańszych polecam jakąś herbatę, np kwiatek (ok. 5 zeta) pod wpływem wrzątku rozwija się, wygląda oryginalnie lub jakieś inne zapachowe herbaty do tego może być kubeczek z nakładką/sitkiem (na ziółka) i przykrywką ramka ze zdjęciami wszystkich wnuczków kalendarz (można zamówić w drukarni) ze zdjęciami dzieci, wnuków na każdy m-c inne foto zapachowa papeteria (o ile babcia pisze listy) karnet do teatru/opery/kabaretu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jadzia
no dalej zarzuccie mnie pomyslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozochocona Ewa
Fajny temat, chociaż ja niczego nie kupię, bo moja babcia ma mnie w nosie. Nigdy się mną nie interesuje, żyje swoim życiem i kojarzy mi się z modliszką. Nie odgryzła mężowi głowy, ale nie troszczy się o rodzinę ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia potrafi cieszyć się w pełni samą pamięcią o niej, dlatego nie raz nie kupowałam jej nic, ale życzenia zawsze składałam:). Teraz jednak postanowiłam sprawić jej coś, z czego na pewno się ucieszy. Myślę, że taki czajnik http://profit-agd.pl/inkontrahent.php?t=1399&g=0&q=savion&r=0&rg=0&sg= będzie odpowiednim prezentem. Jest stylowy i nienowoczesny - w jej guście:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wasza babcia, ale moja zawsze mówi, ze nie trzeba jej kupować prezentów, wystarczy buziak. No fajnie, ale jednak chciałabym jej coś kupić. Zastanawiam się nad blenderem. Widziałam na magicznej planecie blender z Boscha za coś koło 50 zł i tak się zastanawiam czy taki prezent spodoba się babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w sklepie DecoMania.pl można wydrukować zdjęcie na płótnie w formie obrazu na Dzień Babci i Dzień Dziadka w promocji -20% Dodatkowo dla wszystkich członków forum kafeteria.pl kupon rabatowy -10% Wystarczy wpisać przy składaniu zamówienia w pole "Kupon rabatowy" treść "kafeteria" - automatycznie cena zostanie obniżona o 10% Kupon będzie ważny do 22 stycznia www.decomania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sar-a
Moja córka stwierdziła,że bardzo chciałaby zaprosić swoją babcie do.................kina na film w 3D! Babcia pewno z dwadziescia lat nie była w kinie i nie ma pojęcia jak teraz ogląda sie filmy . Tylko czy to na pewno dobry pomysł ( babcia lubi nowinki techniki)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_samosia
Ja wręczę babci jakiś zdrowotny prezent: coś na serce, albo jakiś suplement na stawy, może Stawo-vit. I pójdziemy do kawiarni na jakieś dobre ciastko :) Mile spędzony czas to najfajniejszy prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Ja ostatnio znalazłam niesamowitą rzecz, która może stać się bardzo oryginalnym dla babci, termofor który jest urocza maskotką http://uasi.pl/index.php?products=product&prod_id=869 wydaje mi się,ze kobiety bez względu na wiek lubią takie ładne przydatne gadżety. Zresztą sama bym chciała takie coś mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka12
odkopuję watek bo w tym roku znów trzeba coś kupić :) Jakieś nowe pomysły ?:) Ja wymyśliłam, że oni strasznnie (moi dziadkowie) lubią pić herbatę w każdej sytuacji wiec można by im kupic zestaw herbat ! JUż nawet mam na oku takie puszki od Dilmah - różne smaki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosha455
z tą herbatą to bardzo dobry pomysł :) Ja kupiłam babci zestaw herbat razem z kubkiem do parzenia pod choinkę i bardzo była zadowolona. A na dzień babci kupuję ręcznie robiony notes na przepisy http://www.artillo.pl/product/notes-przepisy-babci-,13456.html i zabieram babcię na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×