Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent na dzień babci i dziadka

Polecane posty

Gość gość

co kupujecie w tym roku swoim dziadkom z okazji ich święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znicze na cmentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic bo zgotowali mi piekło za dzieciaka. I są złymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojej babci wyslalam kartke,a w imieniu syna dziadkom z obywdu stron kartki z bryloczkami do kluczy ze zdjęciem malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kondony skrzynka wódki i 1l przepity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynkaM
Kosz pięknych kwiatów dla dziadka i dobre whisky a dla babci torcik i kwiatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adatlita1973umouo
Swojej babci wyslalam kartke,a w imieniu syna dziadkom z obywdu stron kartki z bryloczkami do kluczy ze zdjęciem malego. Jasne http://sqmin.tk/31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dla babci bardzo dobrze sprawdziła się biżuteria. Nie zapłaciłam zbyt wiele, a jednak radość sprawiłam jej nieziemską ;) Kupiłam jej ją na allinside.pl ;) Nie żałuję, nie wyszło drogo, a jednak sprawdziło się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babc***iękny bukiet stabilizowanych róż od rosebelle z bilecikiem a dziadkowi starą dobrą whisky bo jest smakoszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam od chłopaka taka stasbilizowaną róże, wygląda przepięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdemu dajemy zdjęcie naszej trójeczki z ładnej sesji. tak symbolicznie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila65
Nic nie kupuję, nauczę ich korzystania z internetu :) Zauważyłam że dziadkowie moich znajomych potrafią surfować po internecie, teraz czas na moich dziadków :) http://senioralna.tv/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
Ja zazwyczaj kupuję coś w sklepiku seniora: http://www.sklepikseniora.pl/ fana sprawa, bo jest tu wiele fajnych rzeczy, idealnych dla osób starszych, służących rehabilitacji czy pomagać w codziennym życiu ;) i z tego korzystam, zarówno na dzień babci/dziadka i ich imieniny ;p jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprosmnie
moi mają ogródeczek, kkupiliśmy im w tym roku odśnieżarkę ;) bo on inawet w zimie na działce siedzą ;) kupowałem na avans.pl te gadżety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku mam zamiar zabrać dziadków na rejs połowu dorsza, chce im pokazać jak wygląda morze bałtyckie od najlepszej strony, pewnie zahaczymy o Szwecję, więc wypad idealny. Rejs na połów dorszy zarezerwowałem na www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z uwagi na to, że mój dziadek to zaprawiony w boju wędkarz a wędkarstwo to jego jedna z najwięszkych pasjii w tym roku postanowiłam, że prezent będzie się łączył właśnie z jego hobby i kupiłam mu zestaw z http://www.total-care.pl/ który zawiera różne produkty ochronne dla wędek, różne dodatki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku sprezentowałam dziadkom turnus rehabilitacyjny. Moi dziadkowie coraz częściej skarżą się na bóle a to stawów a to kręgosłupa więc stwierdziałam że to będzie strzał w dziesiątkę. Skorzystałam z biura podróży Alfa Tour bo mają w ofercie takie turnusy za całkiem niską cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×