Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

She71

Prezent na komunię w Niemczech

Polecane posty

Właśnie dowiedziałam się,że mój chrześniak ma w przyszłym roku komunię.O tyle jest to zaskoczeniem,że ma on dopiero 6 lat i przystępuje do tego sakramentu duuużo wcześniej niż tam jest przyjęte. No i ja już panikuję-co dac w prezencie.Nie stac mnie na wiele(już sam wyjazd to spory wydatek),ale też nie chcę się ośmieszyc. Poza tym,to już nie te czasy,że chrzestny kupował zegarek czy rower,dziś dzieci mają wszystko dużo wcześniej.Dlatego myślałam o kasie.No i głupie pytanie-ile? Wiem,że tyle na ile kogo stac,ale może ktoś z Niemiec podpowie mi w jakich granicach zawiera się prezent od średniozamożnej chrzestnej właśnie tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz szczescie bo w niemczech
nie daje sie drogich prezentow. Mojej znajomej syn dostal od chrzestnej plecak za 60 euro i byl szczescliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz szczescie bo w niemczech
zalezy ile chcesz przeznaczyc kasy. zapytaj rodzicow co ona ma a co by musie moze przydalo i niech trobia jakas liste z ktorej moglabys cos wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,najprościej spytac wprost.Nie pomyślałam o tym :O Myślałam o czymś do 100 euro. Kurczę,dac kasę to też tak nijak,prezent zostaje i wiadomo od kogo jest,a kasa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 euro to podobno za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej cos kupic niz dac kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
Jeżeli nie masz dużo kasy to kup prezent Jeżeli masz dużo kasy to daj kasę Prawo rządzące światem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka maruszka
kasy!!...raczej sie nie daje....kup mu cos..albo tak jak ktos napisal wczesniej, spytaj rodzicow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×