Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent na śłub

Polecane posty

Gość gość

Niedługo wybieram się na ślub do moich znajomych. Wiem, że teraz wiele osób daje pieniądze ale ja chciałabym kupić jednak jakiś konkretny prezent. Macie jakieś pomysły? Może np. dwa ładne ręczniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup im film erotyczny ostry żeby się nauczyli nowych pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem za prezentami,pieniadze to sie w pracy zarabia a nie na własnym ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręczniki to bardzo dobry pomysł. Z wyhaftowanymi imionami i datą ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem,że idziesz na sam ślub , bez przyjęcia ani wesela? bo jak na przyjęcie, to te ręczniki mogą być jedynie dodatkiem do prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę na wesele ale nie mam kasy na drogi prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"rozumiem,że idziesz na sam ślub , bez przyjęcia ani wesela? bo jak na przyjęcie, to te ręczniki mogą być jedynie dodatkiem do prezentu" Kolejny ułomek. Porządny komplet ręczników wart jest nawet 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wole dawać i dostawać pieniadze chyba ze mam znajomego artystę to chetnie dostane od niego obraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie ja bym nie poszła na wesele, tylko na sam ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli autorka ma zamiar wydać na te ręczniki 300 zł ( a nie sądze) to wolałabym dać te 300 zł w kopertę, jak dla znajomej to w sam raz. Wydaje mi się, że ona chce coś kupić za pare groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie ręczniki to ja dostałam od znajomych jak przyjechali do mnie na kawę i ciasto, zobaczyć po raz pierwszy moje mieszkanie. Jeśli chcesz dać prezent zamiast kasy to bardziej jakiś ekspres do kawy, dobry robot kuchenny, coś w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiocha na prezent slubny reczniki? Niech tak kilka par pomysli to młodzi będą mieli same reczniki albo zaczną je sprzedawac :P Uwazam ze powinno dawac sie pieniadze nawet jesli dasz 200 zl to doloza do reszty pieniedzy z czego uzbiera sie ladna sumka za którą kupią cos co będzie im potrzebne. Pomysl czy ty bys chciala dostac ręczniki? Bylam ostatnio na weselu mlodzi zebrali ponad 40 tys i dolozyli je do zakupu mieszkania w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helkka
Myślę, że ręczniki to naprawdę super myśl. W sklepie kaszmirposciel.pl są świetne zestawy dla młodych par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało orginalny pomysł, raczej tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie dawaj kase, nigdy nie daje kasy. prezent jest najlepszy. bo kase mlodzi przepuszcza a garnkow czy poscieli sobie fajnych nie kupia. Slub jest od wyprawki malzenskiej (czyli garnki, posciel, reczniki sztucce itp itd). na reszte mlodzi sobie niech sami zapracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty dają osoby które nie chcą dac normalnej kwoty w kopercie. Kupują badziewia za 50 zl idą z dziecmi i bawią się dwa dni. To sie nazywa prostactwo. Jeśli zależy ci dac prezent to jako dodatek do koperty a nie zamiast! Przecież na wesele zapraszają bliskie osoby to czemu robicie im takie swinstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręczniki to bardzo dobry pomysł. Z wyhaftowanymi imionami i datą ślubu x Data ślubu na ręcznikach? Never. Może jeszcze na papierze toaletowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak takich garnków z targu młodzi sobie nie kupią tylko ty im możesz takie podarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SWIŃSTWEM to jest zapraszanie gosci dla pieniedzy a nie dawnaie prezentow! Nie rob wesela jak ci nie pasuja prezenty. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z targu to mozesz masz ty. Widac ze nie znasz sie na cenach. Myslisz ze garnek z biedronki to szczyt luksusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty na nie nie idz skoro cię nie stać albo jesteś sknerą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,a nie możesz dać chociaż 200, 300 zł w kopertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry rozumiem,że kogoś nie stać, ale iść żreć i pić i dać ręczniki za 50 zł ,no to jest nie takt, może jeszcze z osobą towarzyszącą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z osobą towarzyszącą i trójką dzieci hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam sie na cenach ale większość daje tanie prezent. Mam znajomych i widzę tandete. Szczerze mówiąc garczki kupilam sobie sama za 200 zl i wyobraz sobie ze dobra kucharka ugotuje nawet w tanich garczkach. Myslisz ze drogie garczki same gotują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
garczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi by było głupio iść z ręcznikami, ale widać każdy ma inny poziom wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slub jest od wyprawki malzenskiej? A to dobre lol, ogromna ilosc par bierze slub po kilku latach mieszkania razem i wszystko juz maja lub zdecydowana wiekszosc!!! jesli jednak w tym konkretnym przypadku zakup wszelkich gratow przed nimi, moze warto sie dowiedziec co Para mloda wolalaby otrzymac. Zakladam, ze zalezy Ci na uszczesliwieniu Panstwa Mlodych i podarujesz cos co chcieliby dostac lub wreczysz koperte, nawet jesli mialaby to byc niewielka kwota. Kasa jest zawsze najbezpieczniejsza, wkurza mnie kiedy inni ''urzadzaja'' mi mieszkanie wedle wlasnego gustu a ten bywa czesto inny od mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×