Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem alkoholowy taty

Polecane posty

Gość gość

moj tata nie pije od 7 lat ale dzisiaj w jego pokoju znalazlam butelki i puszki po piwie.. martwie sie powiedzial mi pare miesiecy temu ze ciagnie go znowu do alkoholu.. nie wiem jak mu pomoc on nie chce ze mna rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy chodzi na jakieś spotkania, terapie, mitingi itd? Może jego znajomych z tego kręgu poproś o pomoc. Moja mama nie pije prawie 3 lata i jeżeli by znowu zapiła to właśnie odezwałabym się do jej znajomych, również uzaleznonych. Lub poszłabym do jego terapeuty. No chyba, że zaniedbał leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrócił do nałogu, mama niech z nim rozmawia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama z moim tata sa po rozwodzie i nie rozmawiaja ze soba juz od 10 lat... a ja z tata mieszkamy w angli a nie mam jak sie skontaktowac z tamtymi ludzmi z meetingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, bo wiesz jak jest z alkoholikami. Gdy nie sięgną dna, to nie zrozumieją. Współczuję Ci, bo byłam w podobnej sytuacji. Tyle, że w domu, w Polsce. Jeżeli nie chce z Tobą rozmawiać napisz list. powinien on mówić o Tobie, o tym co czujesz. Nie osądzaj go. Napisz tylko jak ta sytuacja na Ciebie wpływa. Może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×