Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem mam duzy

Polecane posty

Gość gość

Wiem ze wiekszosc uzna moj problem za blachy. Poznalam chlopaka na portalu randkowym. Piszemy ze soba juz z miesiac on chce sie spotkac a ja ciagle odwlekam bo boje sie ze mu sie nie spodobam. On widzial moje zdjecie ale tylko twarzy a ja niestety nie naleze do szczuplych osob. Mam 175 wzrostu i waze 85 kg:( ciagle odkladalam spotkanie bo myslalam ze troche schudne ale tak sie nie stalo. Juz nie wiem jaka wymowke mam znalezc ze znow nie moge sie spotkac:( szkoda mi tej znajomosci bo z charakteru i wygladu chlopak mi odpowiada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on nie wie ile wazysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 175 i waże 60 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 324423423
Miałam dokładnie ten sam problem (170 / 85), ale ja się ostro odchudzałam przed spotkaniem. Doszłam do 70 kg. Nie gniewaj się, ale widocznie za bardzo Ci nie zależy skoro nie odchudziłaś się. Zostają Ci 2 wyjścia: 1. powiedzieć mu prawdę 2. odchudzać się ostro. I tutaj rzucę historyjką, którą ostatnio powiedział mi znajomy, trochę mnie ona przeraziła, ponieważ wcześniej uwazałam że facet takie rzeczy zaakceptuje jeśli mu zależy na dziewczynie. Otóż rozmawiał z dziewczyną 3 miesiące, często nawet przez skype, ale ona pokazywała mu się tylko od ramion w górę. Spotkali się i okazała się że ona ma cyt "lekką nadwagę". Spotkał się z nią jeszcze 2 razy, mówił że była piękna z twarzy i miałą super charakter, ale jednak nie potrafił się przełamać. Co najlepsze - poszedł z nią jeszcze do łóżka, a po wszystkim rzucił. Straszne. Miłość mu przeszła gdy zobaczył dodatkowe kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
324423423 dziś Bardzo dużą nadwagę miała ta dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 324423423
Powiedział że niewielką, ale zauważalną. Mówił, że przed spotkaniem myślał tylko o niej, byli bratnimi duszami, mysleli jak jedna osoba, rozmawiali codziennie wiele godzin. Tym bardziej mnie zszokowało, gdy rzucił ją z powodu kilogramów. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wieprz z niego. Po co się z nią przespał, skoro taka dla niego obrzydliwa była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 324423423
Wiem. Powiedziałam mu że postąpił okropnie, powiedział że jednak nie umiał się przełamać i brak szczupłości był dla niego obrzydliwy. A przespał się z nią bo miała piękną twarz. Biedna dziewczyna. Mówił że jak tylko ją zobaczył, to już wiedział że nic z tego nie będzie. Cała "miłość" i bliskość budowana przez 3 miesiace nagle mu wyparowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochał chyba jej wygląd, a widocznie nie wnętrze. Choć nie powiem, ogromne cielsko potrafi zrazić, ale z opisu to nie wynika. Lekką nadwagę ma 90% społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty widziałaś tę dziewczynę? Dużą miała nadwagę? Daj mu z liścia ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda, nie pocieszaj się. Większość dziewczyn na ulicach jest szczuplutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu jemu z liścia? Chyba jej, skoro pokazywała mu tylko głowę i ukrywała swoją wagę? Gdyby powiedziała mu szybciej, rzuciłby ją przed spotkaniem i mniej by cierpiała. Sama się prosiła o guza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za to, że się z nią przespał. Ja rozumiem, że nie każdemu podobają się dodatkowe kilogramy, ale on ją wykorzystał, a potem po chamsku rzucił. Mógł się pożegnać po pieszym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak udalo ci sie odchudzic do 70 kg? Pewnie dlugo ci to zajelo? Ja juz nie mam czasu na schudniecie musze zerwac ta znajomosc:( przeciez nie powiem mu zaczekaj na mnie do grudnia to sie spotkamy. Zawalilam mialam ponad miesiac jakbym sie odchudzala to juz bym cos schudla a tak jestem w punkciee wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Wiem ze wiekszosc uzna moj problem za blachy. ... Mam 175 wzrostu i waze 85 kg ciagle odkladalam spotkanie bo myslalam ze troche schudne ale tak sie nie stalo. <<< x To rzeczywiście błaHy problem :D. x Autorka zastanawia się: jak długo jeszcze, uda jej się udawać kogoś innego, bo taką, jaka jest, zupełnie nie akceptuje :(. A zastanawia się: czy zaakceptuje ją ktoś inny :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym znajomości nie zrywała, tylko wyznaczyła termin np. za 3-4 tygodnie, powiedziała mu że szczupła nie jestem i przez ten czas ostro wzięła się do pracy. Schudniesz przez miesiąc bez problemu jakieś 7 kg, a mając 78 kg przy 175 cm to nie jest źle. Badałaś w ogóle teraz? Znasz jego zdanie na temat kobiet z nadwagą? Bo jeśli lubi też takie, to się nie martw, ale jeśli mówił że lubi tylko szczupłe lub drwił z grubych ludzi, to jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Badałaś w ogóle teraz?" > ucięło mi kawałek zdania, chodziło mi o to czy badałaś jego zdanie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuuuj ale jestes tłusta. Zostaw tego chłopaka. Szkoda go. Wez się za odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka tematu. W ogole nie bylo rozmowy na temat mojej figury ale w profilu zaznaczylam wage normalna:( on tez nigdy nie chcial mojego zdjecia przedstawiajacego cala sylwetke ani nie pytal ile waze. 4 tygodnie to dlugo co bym miala niby wymyslec ze przez 4 tygodnie nie moge sie spotkac juz i tak wymyslilam rozne zdarzenia losowe:( on sie chyba obrazil ze sie nie chce spotkqc bo od 2 dni sie nie odzywa, w sumie mu sie nie dziwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno największą obawą kobiet, które umawiają się przez Internet jest to, że spotkają mordercę. Mężczyźni natomiast najbardziej obawiają się, że kobieta, z którą się umówili będzie gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×