Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BoMamProblemZcerą:(

problem z cerą. Dermatolog czy kosmetyczka?

Polecane posty

Gość BoMamProblemZcerą:(

Mam problemy z cerą ;/ pryszcze, wągry i ciągle jakieś krosty mi wychodzą. Stosowałam już chyba z milion różnych produktów i nic. Chce iść z tym do jakiegoś specjalisty. Tylko nie wiem czy wybrać dermatologa, czy też jak większość osób mi poleca kosmetyczke? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno o co ci chodzi
dermatolog, kosmetyczki to czasami tempe dzidy po jakiejs wieczorowej szkołce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja mam ten sam problem, ale już nie taki duży jak kiedyś. Zamierzam się wybrać do kosmetyczki na mikrodermabrazję jak uzbieram kaskę na kilka serii, bo dermatologa trzeba znaleźć bardzo dobrego, a ja w swoim mieście nie mam takiego i pewnie u niego zapłaciłabym fortunę za maści i tabletki, którymi nie chcę się faszerować, a na koniec by się okazało, że problem dalej jest... Z resztą od jakiegoś czasu jak zmieniłam sposób odżywiania cera mi się znacznie poprawiła,już pryszcze nie wyskakują tak często jak kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka do mycia twarzy Marion
ja czytam sklady kosmetykow. odkad pod tym katem dobieram kosmetyki, to jest duzo lepiej. zdarzaja sie wpadki, ale nie tak jak kiedys. mam blizny. ostatnio dostalam duzego uczulenia, wywalilo mi na maksa, i troszke balaganu mi na twarzy zrobilo :( jak mi to zejdzie to peelingi bede stosowala zeby blizny zminimalizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka do mycia twarzy Marion
i zgodze sie co do diety. zero slodyczy (czasem problemy skorne wynikaja z grzybicy, a cukier pogarsza stan), oczywiscie jak najmniej przetworzonego jedzenia, konserwantow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka do mycia twarzy Marion
mozna stosowac peelingi z korundem, mikrodermabrazje w gabinetach tez sie robi z korundem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoMamProblemZcerą:(
więc co najlepiej ograniczyć? słodkiego jem mało, natomiast dużo sera żółtego no i kawy.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka do mycia twarzy Marion
ja ani nie pije kawy, ani nie jem sera zoltego. chyba masz niski poziom wapnia prawda? wtedy ma sie ochote na ser. jak jest malo wapnia to tez wlasnie syfy wyskakuja. zacznij brac sobie wapn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idź do dermatologa.
Ja też miałam straszny problem z cerą , ale naprawdę straszny, ciągle jakieś ropne wypryski ,wągry itd, okropieństwo. Stosowałam przeróżne kosmetyki , maści i kremy z apteki na własną rękę i nic nie pomagało. Dopiero pomógł mi dermatolog , kuracja trwała o pół roku , ale wyniki są super, wszyscy znajomi zauważają poprawę w wyglądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoMamProblemZcerą:(
no to tak też chyba zrobię :) wiesz co nie wiem.. po prostu lubie ser żółty i dlatego go jem :) ale właśnie myśle że to może od niego mi wyrzuca te syfy... ;/ tylko że jest ich ostatnio coraz wiecej, twarz, delkold, plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka do mycia twarzy Marion
byc moze hormony. a jakich kosmetykow uzywasz? to ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie zero słodyczy, dużo jabłek i innych owoców. Zaopatrz się w jakiś suplement posiadający cynk, magnez, wit. A, C, D, B i E bądz też z kwasami omega3, 6 i 9. Rób parówkę kilka razy w tygodniu wlewając do wrzącej wody kilka kropel olejku rycynowego, nakładaj maseczki z glinki i myj twarz naturalnym mydłem glicerynowym. Jeśli po nim skóra Ci się nie co bardziej przesuszy to się nie martw po jakimś czasie używania się unormuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoMamProblemZcerą:(
żele do mycia twarzy z garniera i kremy z AA. A teraz zaczełam leczyc sie tz domowymi sposobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem dlaczego oprócz tego, że mój dermatolog może mi nie pomóc,bo raz z problemem skórnym u niego byłam i nic nie zdziałał to strasznie wstydzę się przed nią rozebrać, wstydzę się tych syfów.... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka do mycia twarzy Marion
to nie dziwne, ze masz problem z cera :O jeszcze AA od biedy moze byc, ale Garnier to zabojstwo dla skory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoMamProblemZcerą:(
tajemnicza z tymi witaminami pomysle, bo zamiast sie faszerowac to wole sobie jakis owoc zjesc, tym bardziej ze mam duzo swoich owocow z mojego sadu :) wiec wiem ze sa zdrowe no i bez opryskow :) a co do parówki to kiedys probowałam to, ale efekt byl chwilowy. Sprubóje z tą maseczka :) a to z jakiej firmy uzywałaś tej maseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoMamProblemZcerą:(
wiec co polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka do mycia twarzy Marion
a masz skore sklonna do przesuszenia? jak tak to do mycia mleczko z granatem nawilzajace dr scheller, a jak nie to zel. a z kremow... to trzeba potestowac. moze alterra niebieski? on jest bezzapachowy, dla osob o bardzo wrazliwej skorze. tani jest. kazdemu co innego. i dermagal, to jest olej z wiesiolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka do mycia twarzy Marion
ja wlasnie zaczelam uzywac pianki do mycia twarzy Marion do cery naczynkowej. ciekawe jak bedzie dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o witaminy to myśle, ze warto spróbować, ja akurat teraz biorę kurację 30dniową doppelherz kapsułki piękności, kontrola nawilżenia, w składzie jest np. cynk i wit. A chyba. O widzisz to jak masz owoce prosto z sadu to zabieraj się za robienie sałatek owocowych w wolnych chwilach :) Ja parówkę robię 4 razy w tygodniu i widzę efekty :) Maseczka jest z firmy Argiletz w 100% naturalna za 2,70 kupiona w sklepie zielarskim i wiadomo kupuj zieloną, bo ona działa przeciw trądzikowi w przeciwienstwie do innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka do mycia twarzy Marion
do cery tlustej glinka zielona. ale uwaga bo moze wysuszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka do mycia twarzy Marion
sauny nie wolno i parowek przy naczynkach popekanych, pamietajcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka do mycia twarzy Marion
ja wlasnie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×