Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z wynajmowanym mieszkaniem

Polecane posty

Gość gość

Wynajmuje mieszkanie 2 osobom i według umów podpisanych z tymi osobami tylko one mogą tam mieszkać. A teraz się dowiedziałam, że pomieszkują tam jeszcze dodatkowo 3 osoby. Ogólnie ci legalni najemcy wypierają się że ktoś tam jeszcze mieszka, że to pojedyncze przypadki, że tam ktoś zanocuje ale wiem od kilku osób że prawda jest inna, jak więc wyperswadować najemcom dzikich lokatorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedz umowę skoro udowodnić tego nie możesz. Może sąsiedzi coś wiedzą/widzieli. Udownić będzie trudno, musisz mieć twarde dowody,że przebywają tam na stałe. Możesz podnieść czynsz, może sami sie wyniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś też wynajmowałam mieszkanie jednej dziewczynie i po jakimś czasie wprowadził się do niej chłopak osobiście nie miałam nic przeciwko temu ostatecznie płacili za zużycie wody za prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda i prąd to nie wszystko. Zgodzisz sie, ...że inaczej zużywa się mieszkanie gdy ze wszystkiego korzysta więcej osob niż jedna. jesli est ich kilka niech każdy pokrywa koszt korzystania z mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie inaczej jak mieszkają 2 osoby a inaczej jak 5. Inna sprawa jest taka, że ja się rozliczam z wynajmu i już raz ktoś życzliwy sądził że lokatorzy nie mają umów a ja się wzbogacam. Dlatego nie chce aby nikt inny tam nie mieskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiąż umowę, innego wyjscia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legalni lokatorzy idą w zaparte że nikt tam więcej nie mieszka . Chyba macie racje, trzeba będzie się pożegnać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro się zapierają to pokaz im jeszcze raz umowę gdzie jest punkt o zakazie podnajmu osobom trzecim czy tez udostepniania innym a potem zapytaj czy chcą skończyć w sądzie i mieć kłopoty.Rozmowe nagraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że zawsze mogą cię szantazować że podadzą cię do Urzędu Skarbowego jeżeli oczywiście nie płacisz podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×