Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

probowalam odebrac sobie zycie i wyladowalam w szpitalu psychiatrycznym

Polecane posty

Gość gość

Nienawidze ich, mysla,ze zaglusza wszystko lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmbq
pewnie wzielas leki albo sie pocielas. to trzeba skutecznie robic, np. wieszajac sie albo skaczac z 10 pietra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to zrobiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie miałaś powody?Podejrzewam że dobrze zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie lek przed wyladowaniem w szpitalu psychiatrycznym powstrzymuje mnie od podciecia sobie zyl.Bo co jak mnie odratuja ?Potem jak piszesz autorko,beda mnie faszerowac jakimis lekami...brr Bardzo ci wspolczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysla,ze lekami zaglusza mysli one i tak zostana takie same, nie dzisiaj,nie jutro ani za miesiac , nie wytrzymam i zrobie to samo. Poczucie winy jest wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze pomyslisz jak leczec te swoja pokiereszowana psyche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2323321213
No i dobrze, a czego sie spodziewałaś, ze zwrocisz tylko na siebie uwage i wszystko bedzie po staremu i beda Cie glaskac po glowce ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie, zależy. mnie nie zamknęli. Kiedy Se podcialem zyly jedynie straż z dźwigiem pod okno przyjechali z policja. Policje wyrzuciłem bylo po 22. Wpuściłem do mieszkania tylko sanitariusza. Rodziców tez nie wpuszczalem i co nikt mnie nie zamknal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja nie wiem dlaczego mnie zamkneli, w normalnym szpitalu powiedzieli ze to sprawa admiistracyjna i ze policja wydzwania czy zostane zabrana doszpitala. A najpierw mydlilioczy,ze jak podam dane tozszyja reke i wypuszcza a co sie stalo,to to,ze oklamLibo niby na konsultacje a wszyszlo tak ,ze musze zostac. Przeciez dobrze sie czuje,ni. Mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamkneli cie bo pewniejestes nieletnia. mnie tez zamkneli po próbie S w wieku 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejszą metodą samobójstwa, wybieraną przez 60% polskich samobójców, jest powieszenie. Metoda jest pewna. Trzeba tylko pamiętać aby węzeł pętli umieścić z przodu, pod szczęką, a nie z tyłu głowy. Jeżeli węzeł jest z tyłu, to pętla zmiażdży przełyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej użyć dwóch połączonych ze sobą skórzanych pasków. Klamry jednego używa się do połączenia go z drugim, a klamry drugiego to zrobienia pętli. Skórzane paski są też eleganckie i nie wbijają się w skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej przedawkować narkotyki? przynajmniej przed smiercią masz odlot do tego dla pewnosci kilka garsci psychotropow popitych alkoholem ludzie ktorzy przezywaja probe samobojcza po prostu tak naprawde nie chcieli sie zabic a tylko zwrocic na siebie uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedawkowanie leków zwykle kończy się wymiotami, a w skrajnych przypadkach uszkodzeniem wątroby lub mózgu (ewentualnie obu tych narządów naraz). I oczywiście wizytą w szpitalu, najpierw w celu płukania żołądka a później spędzenia minimum dwóch tygodni na oddziale psychiatrycznym. Nie jest to zatem skuteczna metoda, podobnie jak podcinanie sobie nadgarstków. Najskuteczniejsza i najpopularniejsza metoda w Polsce to powieszenie. Dla osób zdecydowanych na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×