Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaje...fajna

Program telewizyjny - nauka malowania obrazów - czy ktoś pamięta?

Polecane posty

Kilka lat temu oglądałam w tv program, w którym taki starszy facet, chyba Anglik, uczył jak namalować obraz :) Miał zdjęcie i z niego malował widoczek, albo kwiatki przeważnie pastelami albo akwarelą. Pamięta ktoś może jak się ten program nazywał? Albo czy można gdzieś znaleźć coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam ten program jak malował jakąs gałązkę z kwiatkami raz i widoczek nadmorski z ptaszkami ale jak on sie nazywał, to nie mam pojęcia fajnie mu wychodziło, ale myslę, że to nei tak łatwo sie robi, jak wygladalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
uwielbiałam ten program :) chyba na tv3 leciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żaden Zin :) No właśnie to ten program i ja wtedy malowałam tak jak było pokazane i ładnie wychodziło :) ale do tej pory dużo zapomniałam :o np takie sztuczki jakim pędzlem malować jakie drzewo i inne podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
taki był tytuł - "Malowanie obrazów - to proste"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
Zamierzasz się uczyć? U niego wszystko było takie proste - malował człowieczka dwoma pociągnięciami pędzla :) najpierw tło, potem suszył suszarką, fajny program :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. akurat mam biegunke i szkoda mi wyrzucic ja do kibla , a tak to bede miala darmowa farbe i narysuje swoj portret. zaraz,,,tylko poszukam pedzla...o kurwa...nie moge znalesc...trudno...sprobuje druga technika i bede rozmazywac palcami. moze mi sie uda stworzyc ladny portret. pozniej wam pokaze efekt. trzymajcie kciuki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam sobie przypomnieć to co już kiedyś umiałam :) kiedyś uczyłam sie malować i pamiętam że miał fajne proste sposoby na coś co wydaje sie trudne do zrobienia :) niestety zapomniałam i wyszłam trochę z wprawy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys to potrafilam malowac wegielkiem...ale takim wiecie...jak mialam zatwardzenie...super efekty dawalo...sprobujcie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy wychodze do parku na spacer zbieram suche psie kupy i tez wykorzystuje je do malowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś ołówkiem rysowałam, konie portrety i całe teraz chyba nie miałabym cierpliwości już mama oprawiła te moje obrazki i wisza u rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konie tez rysowałam i różne inne zwierzeta :) nawet do zoo chodziliśmy na plener :) ehhh to były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
ja umiałam tylko ołówkiem i tylko rośliny :) ciągle rysowałam moje aloesy, kaktusy, fasolę na tykach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek młody był, czas miał, mógł się realizowac artystycznie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×