Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DeepDarkBlue

Propozycja na kolację

Polecane posty

Gość DeepDarkBlue

Macie może jakąś ideę, co zrobić na kolację dla dziewczyny? Z tym, żeby nie było nie wiadomo jak skomplikowane, co prawda pojęcie o gotowaniu pewne mam, ale Makłowiczem nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu to
nie pomysł na kolacje ale musze wyciągnąć dzisiaj swojego chłopaka na frytkiii. kocham je:D zrób placka po węgiersku:) Jest pychaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.kafeteria.pl/szukaj.php
[Gotowanie, dom, ogród] romantyczna kolacja dziewczyny doradzcie co zrobic na romantyczna kolacje przy swiecach we dwoje w miare prostego i taniego ale smacznego [Gotowanie, dom, ogród] ROMANTYCZNA KOLACJA ... co przyrzadzic ? Hej. Macie jakies pomysly co przygotowac na romantyczna kolacje we dwoje? Cos w miare prostego bo sprzet mnie ogranicza (np brak piekarnika). :) [Gotowanie, dom, ogród] Romantyczna kolacja-mam 3 godziny zeby cos zrobic!!!Pomozcie Co ja mam przygotowac!Podsuncie jakis fajny pomysl...i w maire latwy kiepska ze mnei kucharka,... Mezus wraca o 20 do domu, a ja zamierzam powitac go romanty [Gotowanie, dom, ogród] Romantyczna kolacja we dwoje. Co ugotować? Chcę zrobić swojemu mężczyźnie niespodziankę: romantyczna kolacja przy świecach. I teraz pojawił się problem... Co dobrego upichcić na taki wieczór? Pomóżcie... [Gotowanie, dom, ogród] kolacja romantyczna co zrobić na taką kolację aby było tak jak w restauracji i jak udekorować [Gotowanie, dom, ogród] dania na romantyczna kolacje chce zrobic ukochanemu niespodzianke i troche ozywic nasz zwiazek wiec postanowilam wyprawic romanryczna kolacje wiecie romantyczna muzyka swiece i ten nastroj. [Gotowanie, dom, ogród] Romantyczna kolacja Co najlepiej przygotować na romantyczną kolację we dwoje?? Jakie danie jest odpowiednie?? Czy panowie w ogóle lubią takie kolacje-niespodzianki??? Pozdrawiam:D: [Gotowanie, dom, ogród] Wspaniala, romantyczna kolacja ... chce jutro przygotowac kolacje dla ukochanego, ale nie mam pomyslu na jakies fajne, orginalne danie :( Dobrze by bylo, zeby bylo to cos, co jest tez pyszne n [Gotowanie, dom, ogród] pomysl na romantyczna kolacje macie jakis pomysl na romantyczna kolacje? Niedlugo wyjezdzam z moim ukochanym na wakacje i chcialabym mu przygotowac romantyczna kolacje. Tylko pytanie co, gdy [Gotowanie, dom, ogród] Kolacja przy świecach Witam Mam problem . Niedługo mąż ma urodziny , planuje romantyczna kolację przy świecach ,ale nie bardzo wiem co upichcić. Chciałabym żeby to było coś specja [Gotowanie, dom, ogród] ROMANTYCZNA KOLACJA Bardzo prosze o porade co najlepiej przygotować na romantyczną kolację z dziewczyną? Chciałbym, żeby w miare możliwości było to jakieś danie typu afrodyzjaka, n [Gotowanie, dom, ogród] kolacja dla dwojga co by poradzily doswiadczone? zaznaczam, ze jestem poczatkujacym kucharzem, ale zalezy mi aby kolacja byla udana:) co najlepiej podac i jak to "urzadzic", ze [Gotowanie, dom, ogród] co zamowic na romantyczna kolacje? Witam wszystkich. Chcialbym zabrac swoja ukochana na romantyczna kolacje do restauracji, jednak nie wiem co mozna na taka kolacyjke zamowic. Nigdy nie bylem [Gotowanie, dom, ogród] Romantyczna kolacje we dwoje! Co zrobic do jedzenia?? Bardzo prosze o pomoc zalezy mi na czyms smacznym i prostym do zrobienia!! :P:P [Gotowanie, dom, ogród] Co podac na chrzcinach?? Nie wiem co zaserowowac na chrzcinach. Moja rodzina jest duza i raczej miesozerna. W gore wchodzi obiad z deserem i ciepla kolacja z zimna plyta.Myslalam nad ro [Gotowanie, dom, ogród] co na romantyczna kolacje z winkiem?? Prosze o podsuniecie jakies propozycji na cos lekkiego i zarazem smacznego:) najlepiej do białego wina:) :) [Gotowanie, dom, ogród] zna ktoś przepis na pyszną potrawę na romantyczny wieczor? chodzi mi by nie bylo to nic zbyt sytego :) "opychajacego" bo po kolacji............mmmmmmmmmmmmmm sami rozumiecie:D cos na letnia, goraca romantyczna kolac [Gotowanie, dom, ogród] kolacja co moge ugotowac na kolacje dla faceta, no niestety nie jestem kucharka , wiec prosze o cos w miare prostego .Z gory dziekuje [Gotowanie, dom, ogród] kolacja we dwoje cześć wszystkim! chciałabym zrobić romantyczną kolację przy świecach ale nie znam żadnego fajnego i prostego przepisu! Może coś polecicie? [Gotowanie, dom, ogród] Pyszna kolacja dla mojego mężczyzny! HELP! Zna ktoś jakiś smaczny ale prosty przepis, którym mogłabym uraczyć mojego mężczyznę? Będę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziec tesciowej
jajko na twardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×