Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prosze o odpowiedz na jedno krotkie pytanie, glownie panow ;) panie tez zaprasz

Polecane posty

Gość gość

Waszym zdaniem pieniądze wydane na fryzjera, drobne zabiegi u kosmetyczki i paznokcie robione u manikiurzystki przez wasze partnerki są dobra inwestycja czy zbednie wydaną gotówką ? I dlaczego ? Drogie panie jak zapatruja się na to wasi mężczyźni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem i mnie to nie interesuje stopka: wyslalam chlopa do manicurzystki zeby mu zrobila porzadek ze skorkami...spodobalo mu sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie to goowno obchodzi. Ferdek Kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zdradzić męża i szukasz wymówki w razie jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy to obcy facet ma sponsorować zachcianki partnerki. Niech sobie zarobi na swoje przyjemności. Kasę to daje się żonie a nie obcej babie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaStefankaFanka
Mój mąż traktuje to jako rozrywkę, taką samą jak kino :) Raczej nie lubi, kiedy za często zmieniam fryzurę bo mówi, że najbardziej podobają mu się moje naturalne włosy, które są ciemne i kręcone, woli takie niż kiedy sobie wyprostuję itd :) Ale ogólnie nie ma nic przciwko niczemu co robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest napisane, że facet ma to dawać ? Pytanie jest inne. I nie w kontekście tego czyja kasa na to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki pantoflarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie stopka: bylem swiadkiem jak dokonano kradziezy z wlamaniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od kondycji finansowej. Jak cie stać to wydawaj chociaż pewnie znalazłoby się 1000 lepszych zastosowań dla tych pieniędzy Z drugiej strony zbyt często to już jakiś nałóg żeby nie powiedzieć głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy 21 wiek. Kazda normalna kobieta chce być zadbana i ładnie wyglądać. Mieć paznokcie ladne, włosy. Co w tym dziwnego jest, ze aż temat trzeba zakładać ? Chyba autorka ma problem z facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można założyć, że jeżeli byloby cię stac to regularnie odwiedzałabyś chirurga plastycznego (patrz hollywood) a to już jest niebezpieczne i po prostu chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie :) gdybyśmy mieli często dostosowywać nasz czas wolny, wyjazdy itd do moich wyzyt u kosmetyczki, albo fryzjera, mojemu facetowi na pewno by się to nie podobało...tak samo zresztą jak mi nie podobałoby się gdyby to on miał często jakieś bzdurne plany, które rujnowałby nasz czas wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszłości (o ile będzie taka) zapewne poddawałabyś się regularnie zmianom genetycznym, przyjmując, że usługa taka będzie porównywalna z dzisiejszymi zabiegami upiększającymi cenowo a za tym idzie dostępność i wykorzystanie na różnych płaszczyznach ludzkiego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w hollywood zabiegi chirurgi plastycznej nie są niczym dziwnym.To już norma. Nie podoba mi się takie skupianie się na wyglądzie. Może zainwestuj między wizytami u kosmetyczki trochę pieniędzy w rozwój duchowy? Też poczujesz się lepiej a przecież o to ci chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie gra skonczona Nie popadajmy w skrajności. Tu chodzi o dbanie o siebie, ale w granicach rozsądku. Czyli zwykle wizyty u fryzjera czy kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwarantuje ci, że błysk inteligencji w oczach kobiety upiększa ją bardziej niż najlepsza fryzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w przypadku hollywood chodzi po prostu o zwykłe wizyty u chirurga plastycznego tzn dbanie o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety baaaardzo długo już nie jest mi dane oglądać takiego błysku. Same tępe krowy z trwałymi, paseczkami, wypicowane i uważające, że stanowią centrum wszechświata. Idąc ulicą zachłannie liczą męskie spojrzenia przeliczając je na własną wartość. To smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd Ty wiesz co ja robie w życiu poza chodzeniem do fryzjera ? :) Widzę, ze jesteś z tego typu mężczyzn, którzy uważają, że kobieta ładnie wyglądać nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie napisałem. sam chodze do fryzjera. Tylko po co zakładać o tym temat jakby był to jakiś dralżliwy temat społecznie. PIsze co myślę a co myśle można w związku z powyższym przeczytać I prosze mnie nie łapać za słówka bo się odgryzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się z tłumu nie wyróżniam, możesz mi wierzyć ;) Ale chce miec zadbane włosy i paznokcie oraz twarz. Zwłaszcza w mojej pracy, w której mam kontakt z ludźmi. Po to się myjemy, myjemy zęby, uzywamy perfumow i antyperspirantow żeby miedzy ludźmi jakoś się prezentować schludnie i z klasa. I nie mówmy tu o wypicowanych lalach bo to też jakas tam skrajność jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co robisz w życiu ale założe się, że nic ciekawego. Gdybyś robiła coś ciekawego to poświęcałabyś sie temu zamiast rozkminiać kwestie fryzjerów i kosmetyczek już nie mówiąc o chodzeniu do nich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą inwestycją pod warunkiem że kobieta wydaje również na siłownię, bo sama tapeta urody jej nie zatrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
zależy od efektu końcowego .. Nie lubie , gdy kobiety za dużo mieszają przy swojej urodzie .. Preferuje naturalne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasta zawiera trujący fluor, antyperspirany aluminium, które jest toksyczne, zbyt częste wizyty u fryzjera a nawet mycie i słuszenie włosów je osłabia. Paznokcie. NIe wiem jak jest z paznokciami ale sam je sobie obcinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótko mówiąc uwzględniając wpływ odmienny niż zakładacie różnych specyfików na wasz wygląd doprowadzacie do przedwczesnego starzenia. Ale powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
nie uznaje makijażu ani solarium ( takie panny wyglądają jak plastik ) , ale farbowanie włosów czy nawet robienie paznokci mi nie przeszkadza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×