Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

Prosze o pomoc-1 Waszego podatku!!!

Polecane posty

Oto list jaki otrzymałam z Fundacji Aluni: Tak mozna przekazać na dziecko. Wpłacając na konto 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248 z dopiskiem 1% podatku na OPP i przesłać ksero dowodu wpłaty z oświadczeniem jakiego dziecka ona dotyczy a wówczas zostanie przeksięgowana. z poważaniem Edyta Burdzicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podniosę
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam w niedzielny poranek
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocna Dłoń- jak to ma isc na subkonto Alicji to nie ten numer konta- tylko ten drugi:) i trzeba napisac inie i nazwisko dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mozna przekazać na dziecko. Wpłacając na konto 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248 z dopiskiem 1% podatku na OPP i przesłać ksero dowodu wpłaty z oświadczeniem jakiego dziecka ona dotyczy a wówczas zostanie przeksięgowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka nowych zdań w stopce- bedzie prosciej i gdzie napisze bedzie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez konwalja
Pozwolcie ze Wam opowiem historie jednej pani ktora rowniez miala chora coreczke. Zbierala pieniadze tym samym sposobem. Dluga historie krotko po 2 latach Ojciec zwolnil sie z pracy, mama jest po operacji plastycznej nosa i piersi. Wlasnie wyjechala do USA na 3 m/ce Oboje rodzice nie pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez konwalja
Tu nie wpłacasz bezpośrednio dla mamy dziewczynki, ale na konto które ma dziewczynka w fundacji. Nie sądzę, że fundacji od tak sobie daje kazdemu pieniadze, bez sprawdzenia czy dziecko jest naprawdę chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historia piekna- wychodzi na to , ze wpłacali na jej własne konto-tej pani od operacji. Ja na oczy nie zobacze ani grosza. Na wszystko musze miec rachunki i faktury i dopiero to wysyłam do fundacji a oni przelewaja na konta Ośrodków rehabilitacyjnych czy na konta sklepów za sprzet czy wozek inwalidzki jesli sie zepsuł.(NFZ daje dofinansowanie raz na trzy lata) a jeżdżac dziennie szybko sie niszcza. Ja opony same zmieniałam juz dwa razy , bo były łyse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez konwalja
Po drugie, jak jesteś takim niedowiarkiem to napisz/zadzwoń do fundacji i zapytaj na co przeznaczają wpłacone pieniądze. Sądzę, że mają wyszczególnione ile pieniędzy na co/kogo poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta do fundacji jest numer telefonu na stronie. I to prawda maja całą dokumentacje medyczna z orzeczeniem o niepelnosprawnosci Alicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moga tylko przez internet sprawdzic czy jest cos juz zaksiegowane na subkoncie Alicji. Jesli tak to wtedy mam szanse na wyjazd czy zakup chocby ortopedycznych butów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez konwalja
Tutaj nie chodzi o moje dowierzanie czy nie. Opisalam sytuacje ktora znam z I reki. Mloda matka zbierala tym samym sposobem pieniadze. Widzialam imie dziecka i zdjecie na komputerze oraz numer konta. Nazwe Rehabilitacji, w ktroej mala ma zabiegi . itp Babcia tej chorej dziewczynki pokazala mi to wszystko. Prosila o pieniadze. Szczerze Wam napisze bylam oburzona, ojciec len nie pracowal, a ona mnie prosi o pomoc. Wiem tez, ze mloda matka dba o chora corcie. Ale tez zrobila te operacje. Podrozuja po swiecie. Egipt, Grecja a teraz USA. Oboje sa bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez konwalja
To że Twoja znajoma oszukiwała ludzi nie znaczy, że każdy tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w jaki sposob dostała te pieniadze do reki???Fundacja nie płaciła chyba za jej operacje piersi? A ja wychowuje Alicje i syna sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I otrzymuje na córke swiadczenia w wysokosci okolo 700zł i alimenty 380zł. Nie pracuje , bo nie moge. Musze sie zajac Alicja. Trzeba cały miesiac zyc. Nie pale,nie pije alkoholu. i nigdy nie myslałam o tym zeby oszuliwac ludzi. Jak jade na turnus z Alicja to wracam wykonczona- to ciezka praca a nie urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0007
A co jej jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podniosę
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.d.
Ja stwierdziłam, że w tym roku zrobię na złość Urzędowi Skarbowemu ;-) i przekaże 1% podatku na jakąś organizajcę pożytku publicznego - całe 5, 90 zł :D A co, niech mają co robić w Urzędzie Skarbowym ;-) [czyt. przelewać mi spowrotem 5,90zł]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D-jakby tak kazdy takie cale 5, 90 to nazbierało by sie:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podniosę może ktoś zajrzy
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaceruje sobie po topikach
Nie wiem na ile ta informacja jest wiarygodna, ale PKO BP nie pobiera prowizji od wpłat na rachunki organizacji pozytku publicznego :-( [ dotyczy 1%] Czyli można wpłacać nawet symboliczne 1-5zł z podatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×