Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakuuuuunia

Prosze o pomoc.

Polecane posty

Gość kakuuuuunia

Mam pytanko . Niedawno zamowilam sobie bluze na allegro i nie wiem jak mam wyslac przekaz pocztowy. Mam 17 lat nie mam wiec dowody. Wiem ze mozna na poczcie dokonac przelewu ale nie mam pojecia jak wypelnic te kartki ktore sie wypelnia do przekazu !!! Czy moge be dowodu osobistego tam isc ? Jestem zielona w tych sprawach. Prosze o instrukcje co zrobic aby wyslac taki przekaz. A moi rodzice nie moga nic sie dowiedziec ze tyle kasy wydaje na bluze (ponad 200zl!) :) Dzieki z gory za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukunia nie wysyłaj pieniedzy przekazem, możesz wysłać pieniądze na nr. konta sprzedającego i dowód osobisty nie jest potrzebny, musisz tylko wypełnić przekaz i wpisać w tytule nr. aukcji i swoj nick. Wszystkie dane sprzedajacego otrzymasz od allegro powiadomienia na e-mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supper
zeby wyslac pieniazki na poczcie nie potrzeba dowodu .taki druczek tylko wypelniasz.jak zapytasz pani w okienku to ci powie ktory.tak na marginesie ,to gdzies ty taka droga bluzke znalazla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej będzie
gdy spróbujesz wpłacić w którymś z oddziałów banku, w którym ma konto Twój sprzedawca. W wypadku, gdy będzie to inny bank, prowizja wynosi 3 - 7 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakuuuuunia
Hmmmm a wiec co mam zrobic? U mnie nie ma tego oddzialu banku co sprzedawca... A wiec czy moge przekazem POCZTOWYM wyslac kase na KONTO SPRZEDAJACEGO??? I czy mam pewnosc ze kasa dojdzie ??? A bluze zakupilam na Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×