Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna i biedna Mama

PROSZE O POMOC W NAPISANIU PODANIA O UMORZENIE...

Polecane posty

Gość Samotna i biedna Mama

Mojego zadłózenia w banku windykacyjnym ,dzwoniłam dzisiaj tam i Pani powiedziała zebym napisała takie podanie ale nie wiem jak??! prosze:(:( moze macie wzór czegos takiego.Z góry bardzo dziekuje (były mąz wzioł pozyczke,ale juz nie mieszkalismy razem, a teraz ja musze spłacac częsc )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna i biedna Mama
podnosze ...nikt mi nie pomoze??:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo tego masz
zadłużenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna i biedna Mama
6tys.bardzo duzo gdyby nie dziecko to juz by mnie tu nie było...jestem załamana tylko dziecko trzyma mnie przy zyciu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna i biedna Mama
podnosze moze jednak ktos ma jakis wzór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja pomoge...............
zaraz cos wymysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracam sie z prosba o umorzenie zadluzenia w wysokosci ......... Jestem w bardzo ciezkiej sytuacji finansowej. Moje dochody to ..... , ktore otrzymuje z .......... Jestem matka samotnie wychowujaca dziecko. Zadluzenie powstalo na skutek zaciagniecia pozyczki przez mojego bylego malzonka w chwili kiedy nasze malzenstwo bylo w trakcie rozpadu. O kredycie, który maz zaciagnal nie wiedzialam. /generalnie tu nalezaloby opisac sytuacje, miedzy innymi wspomniec o tym, ze juz razem nie mieszkaliscie, jesli masz rozwod to dobrze by bylo przedlozyc stowoswne dokumenty; dobrze by bylo jesli moglabys udokumentowac, to ze w tym okresie razem juz nie mieszkaliscie; nie wiem czy dostajesz alimenty - jesli nie to dobrze by bylo o tym wspomniec/ Nie ma gotowca, kazdy przypadek jest inny. Pomagam na tyle ile moge. Na koniec dodaj: Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z wyrazami szacunku imie i nazwisko Pismo najlepiej napisz ODRECZNIE!! - w takich sytuacjach lepiej to wyglada. Pilnuj aby nie bylo bledow i dbajj o czystosc to tez ma duzy wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna i biedna Mama
dziekuje wielkie:):) tak napisze odrecznie .Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc w napisaniu pisma do burmistrza o umorzenie za odpady komunalne które powstały przez mojego męża za pomoc z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Majska
Witaj, gotowe podanie o umorzenie długu znajdziesz tu https://jakwyjsczdlugow.pl/wzory-pism-komorniczych-dlugi/ sama korzystałam z niego, więc jest sprawdzone. Życzę powodzenia, koniecznie przeczytaj też artykuł na ten temat, który się tam znajduje. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Repała
Dzięki Kasia, pobrałam właśnie wzór :-))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×