Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Janke

PROSZĘ O POMOC Z DZIEWCZYNĄ

Polecane posty

Witam otóż od kilku dni mam problem, chodzę z dziewzcyną ktora naprawdę mi sie podoba, spotykaliśmy się jak każda inna parka i te sprawy, ale ostatnio jakby czuję się ze chce ze mną stracić kontakt. Nie widziałem jej od tygodnia i jedyne co robilem to tylko pisalem malo na facebooku. Powiedziała że jutro możemy się spotkać i chciałbym jej powiedziec o moich uczuciach i ze czuję że cos jest nie tak jak mam jej to powiedziec?? I co zrobic jezeli ona planuje ze mną zerwać? ( kiedys mi mowila ze jest za bardzo mila dla ludzi zeby zrywac z nimi doslownie) Proszę o pomoc ;--( i co jeżeli jednak odmówi wspólne wyjście mam jej powiedziec to co czuje na facebooku? Czuję że to głupi pomysl ale po prostu mnie irytuje do od tygodnia ta sprawa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chce sie spotkac to oznacza ze tez chce w to isc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie że chce zerwać ze mną czy zostać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze chce dalej to ciagnac i Cie poznawac;-) skoro wykazuje chcec spotykania sie;-) gdyby nie chciala to by szukala wymowek zeby sie nie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź brzmi niebieski. Bo kosmita jest podobny do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ona nie potwierdzila że jutro pojdzie olewała mnie przez ten tydzień a dzis jej siostra miala komunię i nie bylo jej caly dzien ;--;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek z Mielca
a Paffendorfa już jej zasadzałeś w dupsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pisala chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów jej o swoich odczuciach, tylko spotkaj się z nią i zobacz jak będzie się zachowywać. Jeśli to będzie typowe spotkanie, prawdopodobnie znaczy to, że po prostu nie miała czasu lub ochoty w poprzednim tygodniu i wtedy nie warto robić jej wyrzutów, bo to może ją zniechęcić. A jeśli na spotkaniu będzie Cię olewać czy coś będzie nie tak, wtedy powiedz, jej o swoich obawach, tylko nie pytaj "czy chcesz ze mną zerwać", żeby nie wyszło to desperacko, raczej powiedz, że wasz kontakt jest inny niż wcześniej i zastanawiasz się co jest tego przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×