Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zproblemamy

Pryszcze, czerwone gule

Polecane posty

Witam mam 17 lat i od ponad 6 miesięcy zmagam się z trądzikiem, tzn trądzik mam juz od 2 klasy gimnazjum ale wtedy były to tylko krostki na czole takie w kolorze skóry i wtedy to był dla mnie koniec świata, ale teraz będąc w 1 klasie liceum pojawiły mi sie na policzkach nigdy bym sie tego nie spodziewał masaakra mam juz załamanie nerwowe. Są to takie gule jak sie je dotyka to czuć jakby to był guz i to mam taki ok 7 na jednym policzku idąc od żuchwy strasznie długo sie one trzymaja nie mozna ich wycisnąc a sa czerwone i ciezko zakryc je pod makijażem a na dodatek zostawiaja po sobie ciemne blizny ktore goją sie jeszcze dłuzej mam tego dosyc, przezywam juz jakies załamanie nerwowe, ok 2 miesiace temu bylam z tym u dermatologa i przepisal mi duac po ktorym dostalam wysypki po 4 dniu stosowania, a juz było tak dobrze :( pozniej zaczełam stosowac acne derm jak zalecil dermatolog i aktualnie bede konczyc 2 tubke, ale nie wiem czy to mi pomaga, moze troche zeszly stare blizzny ale co z tego jak co chwila pojawiaja sie nowe:( uzywam jakies domowe sposoy typu cytryna i zaczynam stosowac 2 dzien sudocrem ale boje sie ze nadal mi to zostanie a wakacje juz zaraz:( na drugim policzku tez mam pozostawione wspomnienia po starych niespodziankach , ale dodam ze ogolnei stan mojej cery jest dobry, nie mam rozszerzonych porow ani zniczonej cery typu dziurki, cere mam ładna tylko jak pozbyc sie tych guzow nie wiem czy warto isc do dermatologa ale wiem ze moj stan psychiczny jest dramatyczny! Pomocy błagam !!!!!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie nixoderm z malezji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do innego dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypuszczam że masz tradzik różowaty, a to nie tak prosto. Najlepiej kup sobie olejek arganowy kosmetyczny w jakiś zielarskim sklepie lub w mydlarni. Drogi jest trochę ale chyba najbardziej skuteczny. Możesz spróbowac tez smarowac twarz sokiem z cytryny na noc , bardzo skutecznie oczyszcza twarz i przyspiesz gojenie pryszczy, pozatym działa przeciwbakteryjnie. W żadnym przypadku nie wyciskaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najskuteczniejszy będzie olejek arganowy tylko ten z certyfikatem żebyś nie kupiła jakiegoś dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś też z dietą jest nie halo, próbuj eliminować różne szkodliwe produkty a żywić się sokami z wyciskarki, herbatki ziołowe, lewatywa, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła witamina B, a dokładniej vitaminum B compositum.Muszą być wit.B1,B2,B6.Używałem tego już kilkanaście lat temu i efekty były bardzo dobre.Niedawno znowu syfy wróciły tylko w większej postaci i zostawiały fioletowe plamy.Po kilku dniach wszystko zniknęło, tylko że nie mogę teraz zrobić przerwy bo od razu wszystko wraca.Na początku brałem pięć tabletek dziennie a później jedną dla utrzymania efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żywie sie zle jem normalnie owoce warzywa wszystko normalnie, wiem ze moje pryszcze sa wynikiem genetycznym bo moj tata mial a kazdy zawsze mowi( ze ja to wykapany tata) wiec to pewnie dlatego, soku z cytryny uzywam na noc jako tonik a sam dermatolog powiedzial mi ze jeszcze bede musiala sie meczyc z tym 2 lata :( chodzi mi to jak szybciej chociaz zmnieszyc te zaczerwienienia blizny zeby to sie tak gługo nie goiło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile kosztuja te tabletki i w jakich dawkach je przyjmowac? sa bez recepty? po jakim czasie ci pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosztują kilka zł.za 50 tabletek, można brać do pięciu dziennie,są bez recepty,mi pomagają po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to super od dzisiaj ich spróbuje, ale może troszke mniej ich wezme jakies góra 3 na dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa majka
Dobrym sposobem na walkę z trądzikiem są tabletki IQFACE.Pierwsze efekty widać już po około miesiąca stosowania.Ale żeby były w 100% skuteczne trzeba je brać trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole nie faszerowac sie jakimis niepewnymi tabletkami, wizyte u dermatologa mam dopiero w lipcu, ale cos czuje ze jak mnie zobaczy ten dermatolog to sie załamie i przepisze jakies sterydy czego bym bardzo nie chciala, raczej zalezy mi na antybiotyku ale w formie kremu, zelu bo to zawsze lepiej nalozyc cos na twarz niz poykac tabletki ;/ ale juz trace cierpliwosc a ludziom trzeba sie pokazywac na ulicy i w szkole nie znajde swojej milosci z taka twarza :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam zabiegi naświetlania skóry niebieskim światłem led, można wybrać zabiegi u dermatologa albo w domu http://swiatlemwtradzik.pl trochę to trwa - ponad 1,5 miesiąca, trzeba systematyczności, ale efekty sa tego warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkinx
To jest prawie na pewno trądzik różowaty a w takiej sytuacji powinieneś leczyć to Rozexem idź do lekarza po receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz przepisał mi dzisiaj coś nowego i totalnie mnie zdziwiło działanie tego leku. Nazywa się Mirvaso i po kilku minutach od nałożenia udało mu się to na co innym zajmowało kilka miesięcy. Rumień z mojej twarzy wyparował. Jestem bardzo, zdziwiona ale bardzo się cieszę, że mam coś co pozwoli mi wyglądać jak człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozis2
Też go kupiłam, mega lek! Totalnie mnie zaskoczył że działa!:) do tej pory różnie to bywało, można zaplacić czasem kilkaset złotych i nic a ten działa realnie po 20minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę, że coś z dietą jest coś nie tak..wyeliminuj ostre potrawy i przyprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girbink88
Spróbujcie Mirvaso, niesamowite działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tankbang83
popieram mirvaso bardzo ciekawa sprawa dużo się o nim ostatnio piszę, działa w kilka minut i całkowicie powstrzymuje rumień przez cały dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taczua2
Używam Mirvaso od kilku miesięcy oczywiście nie codziennie ale wtedy kiedy potrzebuję pozbyć sie buraka na twarzy, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do stałej pielęgnacji kup mydło aleppo (oryginalne niezbyt ładnie pachnie, ale tylko jak jest mokre) zawiera olejek laurynowy, zacznij od najmniejszej wartosci procentowej i używaj do mycia stale codziennie, duża kostka ok 15-20zł, efekty zobaczysz juz za tydzień, ale WAŻNE myj się tym mydłem regularnie i bez żadnych zamienników na inne cuda. Za pół roku zapomnisz że kiedykolwiek miałaś trądzik, a buzię będziesz miała jak niemowlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka2
Nie ma takich leków jak mirvaso. Działa błyskawicznie i ma długotrwałe działanie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaDe
Mirvaso to świetna opcja, bardzo polecam jeśli ktoś jeszcze nie wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaq
Też jestem za. Mirvaso bardzo długo działa, efekt utrzymuje się prze calutki dzień i o to mi chodziło szukając leku na t. rózowaty.! Polecam bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziza90Cee
Mirvaso to na prawdę super sprawa, polecam! Działa długo i już po kilku minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona2
No ja się zastanawiam bardzo czy kupić czy nie, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekar przepisał mi mirvaso . Pomogło i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również dołączam do pochlebnych opinii o mirvaso. Z czystym sumieniem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj o to całe mirvaso. Stosowałam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×