Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wypalony grafik

Przebranżowienie...

Polecane posty

Gość wypalony grafik

Cześć, mam 28 lat i jestem graficzką, bardzo intensywnie zastanawiam się nad zmianą zawodu, czy ktokolwiek z Was zrobiła coś takiego? W jakim wieku i czy było warto? Czy to było dla was bardzo trudne? Zastanawiam się nad jakimś zawodem związanym ze zwierzakami(behawiorysta albo groomer). W swoim zawodzie po prostu nie daję już rady, więc padło na zwierzaki bo to moja druga pasja a zawsze umiałam się z nimi dogadać :D Proszę Was napiszcie co o tym sądzicie, będę dozgonnie wdzięczna! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koklusz
Hey , na początek przeczytaj ten fajny artykuł na portalu TVN24 jak powstała kreskówka Masza i Niedźwiedź , to się czyta jednym tchem, ponieważ kreskówka jest zrealizowana fantastycznie dla każdego pokolenia , a pomysły Maszy są kapitalne oczywiście wg scenariusza dorosłych , a teraz wymyśl sobie jakieś zwierzęta i próbuj napisać własny scenariusz zabawy psa i kota itd.. i zacznij rysować , będzie spać na forsie jednocześnie obserwować zachowanie zwierząt , tu jest link o Maszy http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/masza-w-sarafanie-podbija-swiat-lepiej-niz-rzadowa-propaganda,26,609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym podrążyła temat tego wypalenia - co konkretnie się stało? masz dosyć ogólnie tego zajęcia, czy konkretnego miejsca pracy, które dało ci w kość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja robiłam i warto teraz robię to co lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypalony grafik
Kochani!!!! dzięki za odpowiedzi! Ja nie chcę zawodowo rysować, już nie... Jestem wypalona z powodu okropnej atmosfery pracy(mam z powodu stresu problemy z zajściem w ciążę :( Szukam nowej pracy prawie rok i nie mogę znaleźć, będzie mi łatwiej jeśli chociaż będę miała perspektywę zmiany.... Na początku bardzo lubiłam to co robię ale teraz już serio nie radzę sobie, przeglądam oferty pracy, aplikuję chodzę na rozmowy,ale to nic nie zmienia... Jeśli chodzi o moją dziedzinę, często na jedno miejsce pracy aplikuje po 100 osób albo więcej... Proszę nie radźcie mi pracy z domu, bo niestety do tego też się za bardzo nie nadaję z różnych powodów. Więc wymyśliłam niedawno te zwierzęta, ale nie jestem jeszcze do końca pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koklusz
nie wiem , nie rozumiem , czego szukasz ? zaciążyłaś i bardzo dobrze , możesz pracować w domu bez żadnego stresu i zajmować się grafiką w formacie 2D i 3D , obecnie bardzo poszukiwane zawody , aby się teraz zajmować zwierzętami zawodowo to co chcesz , to trzeba weterynarię zaliczyć i otrzymać dyplom magistra , czy w wieku 28 lat masz ochotę na studiowanie weterynarii , gdy jesteś w ciąży , masz dobry FACH w rękach i teraz chcesz się przebranżowić ? szaleństwo ! owszem, widziałem na terenie Polski wiele takich miejsc, gdzie są hodowane kozy, lamy, owce na wełnę , na mleko kozie , sporo ludzi żyje z takiej produkcji ale znając format 2D lub 3D zajmując się kozim mlekiem albo wełną z owcy zostaniesz wtórną analfabetką a trzeba pójść do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarno widze twoja przyszlosc. A z tymi zwierzetami to juz w ogole klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypalony grafik
Koklusz NIE JESTEM W CIĄŻY!!!!! czytaj ze zrozumieniem proszę, nie wiem mam pecha bo jakoś nie mogę znaleźć innej pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypalony grafik
up up up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czasami wystarczy też przebranżowienie. Jesli nie możemy znalezc pracy w swoim zawodzie to czas jest to zmienić? Tak naprawdę pójście chociazby na taki kurs http://reaktor.pwn.pl/kursy/ może nam to znacznie wszystko ułatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345678
Jak jesteś graficzka to chyba spoko żebyś sobie zrobiła sobie kurs programowania. Zobacz sobie SD Academy, mają fajne kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groomer

Szanowni Państwo,
Szkoła Plus Edukacja we Wrocławiu prowadzi 10 - miesięczny kurs " Groomer", zajęcia prowadzone są przez mistrza fryzjerstwa groomerskiego.
Po ukończeniu kursu nie trzeba będzie szukać salonu Groomerskiego dla swojego pupila,
co więcej po naszym kursie każdy sam będzie potrafił wykonywać:
strzyżenie, trymowanie, zabiegi higieniczne, czesanie i kąpiele zwierząt domowych.
A może planujesz otworzyć swój własny zakład Groomerski ? Bedziesz w pełni przygotowany do zawodu w formie praktycznej i teoretycznej ! Nie wahaj się zapisz się już dziś!
tel. 71 727532 (33)
www. plusedukacja.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W plus Edukacji chodziłam na groomera i mogę polecić, Pani Izabela jest po prostu mistrzem!  W końcu szkoła rusza z kierunkiem zoopsycholog  ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Czasem jest tak w życiu, że trzeba się przebranżowić i nie ma wyjścia.  Mój brat musiał zrobić kurs na spawacza i na juz szukał miejsca gdzie taki kurs może skończyć.  Na szczęście znaleźliśmy firmę DT WELD Dominik Tomiczek w Tychach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×