Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przecież teraz to na pewno stosunki z Rosją ulegną pogorszeniu!

Polecane posty

Gość gość

COŚCIE WY KŮRWA ZROBILI, MOHERY?? Poumieracie a młodzi będą musieli się zmagać z brzemieniem które im podarowaliście w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Nie przesadzaj....podobno na Dudę głosowali rolnicy, robotnicy, uczniowie, studenci....więc moherów się nie czepiaj tak:D nic nie będzie, jesienią się okaże. Moim zdaniem wobec zaborcy i okupanta nie można być neutralnym. Mówią o PiS, że nacjonalistyczna partia....jm, Niemcy, Francuzi to świetny przykład nacjonalistycznego myślenia i....dobrze na tym wychodzą:) nie panikuj za wczasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bierzesz pod uwagę ogromne zadłużenie jakiego narobiła ekipa Tuska? czy tylko martwisz się embargiem na polskie towary jakie już nam Putin założył jakiś czas temu, za panowania w/w?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Aż tak głęboko w tym nie jestem:) czyli jeśli wygrałby Komorowski a jesienią znowu PO to dług by zmalał, embargo by wycofali itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzi to będą spłacać zadłużenie ekipy PO, który wynosi ponad 28 000 zł na osobę w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćona27 dziś Aż tak głęboko w tym nie jestemusmiech.gif czyli jeśli wygrałby Komorowski a jesienią znowu PO to dług by zmalał, embargo by wycofali itd? x długa sam nie zmaleje, trzeba go spłacać x a z tym embargiem, nie wiadomo, byc może jak się zmieni parlament na jesieni, a potem rząd, zacznie się coś dziać pozytywnego w stosunkach gospodarczych z Rosją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to sie w ogole na polityce nie znam ale skoro Polska ma takie dlugi a Duda chce dac kazdemu po 500 zl to jak on to zrobi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
6:57 Hm, dopiero się chyba obudziłam:D wzięłam twój poprzedni wspis za autora.....przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Ja jestem ciekawa innej kwestii...czy naprawdę ruszy się coś w kierunku sprawiedliwego opodatkowania nie naszych hipermarketów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×