Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wreszcie cisza

przed chwilą wyrzuciłem z papugę przez okno!

Polecane posty

Gość wreszcie cisza

A raczej, otworzyłem jej klatkę przy otwartym (celowo) oknie. Klatka była na parapecie. Papuga ciągle skrzeczała, darła się, cwierkała-to było nie do wyrobienia.Była jakas nadpobludliwa chyba bo w ciagu całego dnia to może 15min była cicho.Do tego nie dawała się oswoic a wszędzie tylko srała.Problem z głowy:)Na pewno sobie poradzi, akurat zrobiło się ciepło.W zimie bym tego nie zrobił.To była falista...ktoś też tak zrobił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak kiedys zrobiłem
tylko ze to była nimfa .cholernie wredna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli to była kiedyś twoja
żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ja wroble zezrą :o trzeba bylo sprzedac albo dac komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadyści są w sród nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie cisza
nie jestem zonaty:-D ale ptaszydło było nie do wyrobienia,jestem cierpliwa osobą ale skoro mnie wyprowadzila z równowagi to znaczy ze nikt by z nią nie wytrzymał.Miała 8 miesiecy wiec nie była już taka mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie cisza
jak to wroble zeżra??? a czemu niby? mysłalem ze bedzie życ sobie na wolnosci jak inne ptaki.Tylko o jedzenie musi się zatroszczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeegg
jestes okropny!!!!! przeciez zezrza jakies ptaki!!! ona nie przyzwyczajona jest do takiego srodowiska! jestes okropny , kiedys mialam papuzki faliste i tez mnie wkurzaly ale nie zrobilabym czegos takiego , az mi ise zachcialo plakac , bieda pauzka ty sadysto okropny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteś pustą lalą
jak to nie wiesz dlaczego ptaki ją zadziobią ? Głupia pinda z ciebie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie cisza
skoro denerwowały cię to co z nimi zrobilas skoro napisałas "miałam". Nie płacz, mieszkam w bloku i jest duże prawdopodobieństwo że wleciała komuś przez okno do domu i teraz innym dupę zawraca:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak taka
papuga moze zyc swobodnie na wolnosci:o?? przeciez jest taka kolorowa, nie wcieli sie w otoczenie:o widziales gdzies latajacego kolorowego ptaka u nas bez czesci szarej, brazowej czy czarnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugjkbjkjk
Wróble ją zadziobią na śmierć, bo nie lubią kolorowych ptaków takie jak papugi. Każdy, kto miał kiedyś papuge to wie. Skazałaś ją na śmierć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeegg
chcialabym zeby to byla prowokacja z twojej strony, normlanie zdolowales mnie, jak mozna bylo cos takiego zrobic, mogles ja oddac gdzies!!! brak mi slow do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie cisza
TAK, swoja papugę:-D chwileczkę, nie jestem pindą bo nie jestem kobietą !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugjkbjkjk
Nie oszukuj się z tym, że wleci komuś do okna. Nie przeżyje, będziesz to mieć na sumieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeegg
mialam bo umarly ze starosci , takie papuzki nie zyja wiecznie!!! wiadomo ze deneruja ale je bardzo kochalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli to była kiedyś twoja
babcia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko facet może być tak
pusty i durny powinnam wiedzieć . Kretyn z Ciebie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak taka
zachowales sie jak 5-latek .dam jej wolniosc niech sobie zyje dlugo i szczesliwie.. juz napewno lezy gdzies w rowie podziobana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajca
ja kiedys kupilam mysz, myslalam, ze to samiczka, bo nie chcialam samca (mialam juz samiczkę wiec nie chcialam samca zeby nie bylo dzieci). no ale ta myszka byla jeszcze bardzo mala i nic nie bylo widac, dopiero po jakims czasie sie okazalo ze to jednak samiec, do tego bardzo smierdzialo od niego (bardziej niz od samiczek). wiec tez wzielam i go wypuscilam na wolnosc w parku. ciekawe jak dlugo sobie pozyl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugjkbjkjk
Jak można być takim nienormalnym. Trzeba było tej papugi nie brać do domu, a nie teraz wyrzucić biedne zwierzątko przez okno na pewną śmierć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak taka
jesli zrobiles to niedawno to pewnie jescze zyje tylko siedzi gdzies biedna, przestraszona w kacie 😭 w kacie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że mamy podobnie
bo ja też niedawno wywaliłam z domu ale....kota. Też jak kupowałam to miała byc kotka, potem okazało się po 3 mesiacach ze to kocur.Zaczął wszedzie teren zaznaczac.OHYDA!!! JAk pojechałam na mazury to go tam wywaliłam i wrociłam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak taka
wiec idz jej szukac, jesli masz choc resztki sumienia😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeegg
-----> ale jajca , ty ejstes nielepszy , boze skad tacy ludzie sie biora, normalnie plakac mi sie chce! znieczulica a nawet gorzej, musze isc do mojej swinki morskiej i ja przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratnia duszyczkaaa
ja wpuściłam gupiki do oczka wodnego koło domu, bo miałam dość sprzątania akwarium i ciągle chorujących na jakieś parchy rybek. Tak jestem podła, szczególnie, że pływające robaki od razu się nimi zainteresowały... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaaaaaaaaaaaaa
a ja wczoraj drzwiami wypieprzyłam narzeczonego. ciekawe ile pożyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak taka
jak tak w ogole mozna potraktowac jakie kolwieg zwierze...obojetnie czy ptaka czy kota czy co... tzn. kot to se akurat poradzi, w koncu one sa do tego przystosowane, ale papuga??co zawsze w domu byla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajca
hehe najlepsza byla moja mama. kiedys moja siostra sprowadzila do domu jakiegos brzydkiego psa, kundla, ktory na kazdego warczal. mojej mamie bardzo sie on nie spodobal i raz sie wkurwila i wziela go wywalila za drzwi. najgorsze, ze lał wtedy deszcz :/ no ale moja mama ma czasem takie humory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×