Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LoVi41

!PRZEDSZKOLE prywatne w Rzeszowie

Polecane posty

Gość LoVi41

witam planuje dac dziecko do przedszkolA od wrzeszna tego roku i chciałabym zebyscie sie podzieliły mamusie opiniami na temat prywatnych przedszkoli w rzeszowie. Córka bd miala niecale 2lata we wrzesniu. interesują mnie ceny, atmosfera i to co najwazniejsze czyli jak wyglada opieka nad dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjiopoiuyui
a dlaczego nie państwowe ?? moja chodzi do 12 i jestem zadowolona :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snnnjaggfdaaa
W ostatnim czasie powstało kilka nowych prywatnych przedszkoli na terenie Rzeszowa.To zależy w jakiej dzielnicy mieszkasz?Jaka lokalizacja będzie Ci najlepiej odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata12
Otworzyli nowe prywatne przedszkole "Pałacyk Malucha" w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam jako nauczycielka w dwóch prywatnych przedszkolach i... jeżeli kochasz swoje dziecko, to nie dawaj go do takiego przedszkola. Tam liczy się kasa, nie dziecko. Wszystko na stronie internetowej wygląda super, imprezy, dodatkowe zajęcia, a to tylko fikcja. Robi się kupe zdjęć i nic poza tym. dzieci nie mają czasu na zabawę, jest mnóstwo stresu. Tylko państwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z Tobą.Prywatne przedszkola mają o wiele lepszą opiekę i napewno nie są przepełnione. Nie wiem w jakich Ty przedszkolach pracowałaś.Ja swoje dziecko zapisałam najpierw do państwowego przedszkola i po pół roku wypisałam bo dochodziło do sytuacji które ty właśnie opisałaś. Oczywiście później zapisałam do prywatnego przedszkola i jestem z tego bardzo zadowolona ponieważ moje dziecko bardzo chętnie chciało tam chodzić i bardzo dużo się w nim nauczyło. A co do opieki to było 3 grupy po 15 osób, gdzie na grupę przypadało 2 przedszkolanki. Po za tym był tam zamontowany monitoring i miałam w każdej chwili podgląd na swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1250
Witam!Co to za nowe przedszkole "Pałacyk Malucha"????Nie słyszałam nic o nim. Ktoś coś więcej wie na temat tego przedszkola???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia Agusi
Witam wszystkie mamusie;-) Ja zamierzam zapisać swoją Agusie do tego właśnie przedszkola od lipca. Moja córunia chodziła do innego przedszkola ale szkoda mówić jaka tam była opieka. Za to "Pałacyk Malucha" bardzo dobrze sprawdziłam;-)))Jest to przedszkole bardzo ładnie wykończone i urządzone. Mają monitoring co uważam, że w takich placówkach jest bardzo przydatny. W każdej chwili mogę spojrzeć na swoje dziecko jak bawi się i jaka jest sprawowana opieka. Panie tam pracujące są bardzo miłe i kompetentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynnnaaa
Witam=) Szukam przedszkola w okolicach centrum Rzeszowa. Chciałabym zapisać dzieci tylko na pół roku i jak się jeszcze uda to od lipca. Jeśli się orientujecie w których trwają zapisy i które są niezbyt drogie proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynnnaaa
gość Dziękuje bardzo za informację. Narazie na pół roku, a później zobaczę;) Pewnie się wybiorę tam po szczegóły bo wiadomo wszystkiego nie wyczytam na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-filipa
Witam, czytam tak miłe opinie o tym przedszkolu Pałacyk Malucha, a czy wiecie może w jakich godzinach jest otwarte bo pracuję do godz 17.30 i jakie jest tam czesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_dziaa
-> mama-filipa Jak będziesz coś wiedziała to proszę napisz, bo tez mam podobny problem a tak w ciemno to nie chcę iść żeby nie okazało się że jest zamknięte;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia 26
Hej. My jesteśmy zapisani na sierpień już i powiem szczerze że juz mam stracha. Nie chodzi o samo przedszkole, bo po tym co piszą mamy na forach i z własnych odwiedzin tam, wiem, że Pałacyk Malucha jest super przedszkolem. Chodzi razcej o to, żeby mały nie płakał i zostawał z chęcią. Ma niecałe 3 latka i źle znosi rozstania ze mną. Nie wiecie czy jest możliwość żebym na początku była z nim po kilka godzin? bo nie dopytałam: ( kasia5566 - a w jakim wieku jest Twoje dziecko? może będą razem w grupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari_ola
Też już zapisałam dziecko do Pałacyka Malucha ale ruszamy dopiero od października ;) I widziałam przedszkole od środka. Wszystko jest bardzo dobrze dostosowane i przygotowane. Ja byłam poprostu zachwycona i mam nadzieję że mojemu dziecku również się spodoba :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaka90
Hej dziewczyny. My już chodzimy do Pałacyku Malucha i póki co jest do przodu:) Przez pierwsze dni mała była trochę nieswoja, po powrocie do domu nie mogła się ode mnie odkleić, ale teraz już się przystosowała i idzie chętnie co rano. A przedszkole jest naprawdę świetne, wszystkim jeszcze niezdecydowanym polecam Pałacyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-filipa
-> Ja_dziaa Witam, my jednak zdecydowaliśmy się na Pałacyk Malucha , ale dopiero od września, bo teraz mamy z mężem urlopy. Byliśmy w przedszkolu z córeczką , spędziliśmy tam chyba 3 godz. i byliśmy pod wrażeniem - bardzo miłe Panie, przytulnie...i liokalizacja również bardzo nam odpowiada. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia s
Drogie mamy, to jest nowe przedszkole, z tego co wiem chyba dopiero od miesiaca działa. Nie boicie sie troszke tych nowości? :( Ja muszę się na coś zdecydować od września i Pułaskiego to super lokalizacja, ale boję się, że skoro to nowe przedszkole to może być coś nie tak... Czytałam dużo dobrych opinii o tym Pałacyku - co was do niego tak przekonuje?? Proszę o szczere odpowiedzi bo na samą myśl, że mam oddać na pół dnia Maję w obce ręce się denerwuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaka90
nadia s - rozumiem Cię doskonale, też byłam pełna obaw zapisując tam córeczkę, ale okazało się, że niepotrzebnie. Nowości się nie boimy - wręcz przeciwnie, jeśli powstaje przedszkole to wiadomo, że będą się starać o zdobycie renomy na rynku i pozytywnych opinii rodziców, więc starają się jak mogą najlepiej:) Każde rozstanie z dzieckiem jest trudne i dla nas i dla niego, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wierz mi w Pałacyku malucha zadbają o Twoje dziecko czasem nawet lepiej niż mama czy teściowa, wiem co mówię. W razie czego masz podgląd przez monitoring. Zresztą idź z małą sprawdź jak to wygląda, porozmawiaj z paniami...Pierwsze dni mogą nie być łatwe, alke na pewno wszystko się ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila wrona
Dziś byłam w Pałacyku. rzeczywiscie - bardzo przyjemne miejsce, swietnie urządzone. Weronika była zachwycona malunkiem myszki miki w szatni :) bardzo przytulnie tam jest, taka domowa atmosfera. Do przedszkola idziemy dopiero od listopada, ale myślę, ze juz znalazlysmy idealne miejsce :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia022
Jeżeli wszystko się uda z moją pracą to Kasia też będzie chodziła do Pałacyka od listopada. Też byłam w przedszkolu i mi się bardzo tam spodobało. No ale oczywiście moja opinia nie jest najważniejsza. Muszę się tam z córką wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara012
Sprawdziłam osobiście przedszkole Pałacyk Malucha i muszę szczerze przyznać że jestem zachwycona. Dziecko zapisałam od września ale Asia była juz na dniach próbnych i jak przyszłam po nią to wcale nie chciała wracać. Cieszy mnie to bo będę spokojna o dziecko jak będę w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksaandraa
A ja mam jeszcze do stycznia czas bo wtedy będę musiała gdzieś synka zapisać i narazie śledzę fora z przedszkolami i przyznam że podoba mi się przedszkole o którym tu mowa. Byłam z dzieckiem w niedzielę na Eko-warsztatach organizowanych właśnie przez Pałacyk Malucha. Synkowi bardzo sie spodobało zrobił wspaniałego kraba ze starych płyt CD i makaronowy naszyjnik dla mnie. Tak mu się spodobało że wracaliśmy aż godzinkę później niż to miałam w planach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala Kuś
Hej dziewczyny. My zapisaliśmy synka do Pałacyku i po 2 tygodniach jestem mile zaskoczona opieką i warunkami panującymi w tym przedszkolu. Nie żałuję swojego wyboru. Polecam! Dużo fajnych zajeć, zaangażowane wychowawczynie. Domowe obiadki. Czysto, schludnie, kameralnie - wszyscy sie znają, przynajmniej z widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaa11
Aleksaandraa w jakim wieku jest twoje dziecko? bo też zapisuję synka od stycznia właśnie do Pałacyka Malucha, może będą w jednej grupie. Już byłam na 2 dniach próbnych i moje dziecko było zachwycone:) Już się nie może doczekac aż zacznie tam chodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka88
Same pozytywne opinie o tym pałacyku, a nie uważacie, że to minus, że nie mają placu zabaw? to znaczy jest super park obok ale bezpośrednio przy budynku tylko małe skwery. podoba mi się, że dzieci wychodzą codziennie na spacery ale trochę minusuje u mnie za ten brak placu... Muszę się wybrać z Kajtkiem na te dni próbne, wtedy i ja wyrażę własną opinię.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolaaaa
Marlenka88 Może i masz rację ale wydaje mi się że to akurat nie jest minusem przedszkole bo bardzo blisko jest właśnie wspomniany plac zabaw. Jeżeli nie byłoby placu obok to wtedy nie byłoby to korzystne przedszkola bo gdzie te dzieciaki miałyby chodzić a tak mi sie to przedszkole bardzo podoba i moje dziecko już prawie miesiąc chodzi właśnie do Pałacyka Malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrreecek
dobrze slysze, chcesz 2 letnia corke poslac do przedszkola? :O Ty sie dobrze czujesz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika889
marrrecccek - ja też planuję posłać mojego dwulatka do przedszkola. Co w tym złego? Lepiej żłobek czy siedzenie w domu? Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na niepracowanie, tak jak i mąż. Co twoim zdaniem należy zrobić w takiej sytuacji? Mój Kamilek jest bardzo rozwinięty jak na dwa latka, dużo mówi, rozumie polecenia, jest posłuszny. W przedszkolu rozwinie się jeszcze bardziej biorąc przykład z innych dzieci. Jakie jest twoje stanowisko w tej sprawie? A was mamy pytam - czy znacie inne przedszkola oprócz Pałacyku Malucha gdzie przyjmują dwulatki? Pałacyk jest ok, czesne nawet też, ale mieszkam na Nowym Mieście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysssiia
Rozumiem twój dylemat bo sama jestem z okolic Drabinianki. Pałacyk malucha mi się podoba najbardziej dlatego, że są małe grupy i MONITORING, tylko ta lokalizacja... niby centrum a mi to kompletnie nie po drodze... decyzję muszę podjąć do listopada i tak strasznie ciężko.... Mamy - piszcie jak najwięcej o wrażeniach z przedszkoli gdzie chodzą wasze dzieci! im więcej opini tym łatwiejszy (teoretycznie) będzie wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMaalwinaa
Witam, Ja już wybrałam i moje dziecko 2 miesiąc chodzi właśnie do wspomnianego Pałacyka Malucha. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola. A co najważniejsze Kasia jest w swojej grupie wiekowej i bardzo dobrze sie tam odnajduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×