Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Małgorzata11

Przedszkole Warszawa Polecajcie

Polecane posty

Gość Małgorzata11

Polećcie dobre przedszkole w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraaa
a jakie cie interesuje , panstwowe , prywatne? jaka dzielnica itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata11
Dzielnice to: Ochota, Włochy, Ursus bemowo ale może być też Centrum. Obojętnie czy państwowe czy prywatne byleby dobre było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ervetvrtvrtvrtvetvrtv
Na ptasiej jest dobre PAN PEDOFIL sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata11
ja poważnie pytam i prosze o poważne odpowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola444
Polecam przedszkole zielony słonik. To jest przedszkole muzyczno językowe. Moja siostra ma tam synka i jest zadowolona. Fajnie tam jest. i względnie niedrogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola444
I to sa włochy jakby cie intersowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelkowa mama
Zielona ciuchcia - super przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota z miodowej
Mądre Główki - na Ursusie. To przedszkole montessoriańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynaa32
Tequesta na Marinie Mokotów: przyjemna atmosfera, fajne przedszkolanki, dużo ambitnych i kreatywnych zajęć, które rozwijają dzieci. Chodiz tam mój syn Kajtek i jest zadowolony - a to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMaMarty
Cześć. Ja mogę polecić przedszkole Złota Rybka przedszkole.warszawa.pl/ Niedrogie, czynne od 7 do 18 więc jeszcze po pracy spokojnie mogę iść na jakieś zakupy i nie muszę się śpieszyć po odbiór dziecka. Język angielski i inne zajęcia. Generalnie moja córka jest zadowolona i lubi tam chodzić, chociaż przez pierwsze 2 tygodnie nie chciała się rozstawać z mamą. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila333
ja osobiście polecam przedszkole Pszczolka Maja. Moja Zuzia chętnie uczęszcza do tego przedszkola, zawsze wraca uśmiechnięta i zadowolona. Każdego dnia zdaje mi relacje co nowego się nauczyła, co robiła/ gdzie była/ co zobaczyła. Jej uśmiech na twarzy jest dla mnie bezcenny, mam pewność, że jest szczęśliwa więc nic innego nie ma w tym przypadku znaczenia! gorąco polecam to przedszkole dla mam które poszukują najlepszego przedszkola dla swojego dziecka. www.przedszkolepszczolkamaja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawskieprzedszkole
Zapraszamy wszystkich na nowy portal o przedszkolach warszawskich http://www.warszawskie-przedszkole.pl . Serwis jest nowy i chcemy stworzyć ogólno-warszawską z podziałem na dzielnice bazę przedszkoli, żłobków oraz klubów malucha w Warszawie. Każdy będzie mógł komentować oraz oceniać pojedyncze placówki. Możecie wysłać do nas propozycje zamieszczenia ulubionego miejsca dziecka na portalu. My skontaktujemy się z dyrektorem i przedstawimy ofertę. Chcesz tworzyć z nami portal, napisać artykuł o swoim dziecku w przedszkolu, spostrzeżenia o warszawskich przedszkolach?? Napisz do Nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna_m
polecam przedszkole Żyrafa, wprawdzie moja córeczka tam jeszcze nie chodzi ale z pewnością ją tam zapiszę, w przyszłym roku. przyjaciółka sobie bardzo chwali to przedszkole, a ja ufam jej opiniom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Kamińska
Ja również mogę polecić przedszkole Beztroski Świat, w pobliżu Miasteczka Wilanów, dokładniej na Wiertniczej 36A. Przedszkole działa od września 2013 roku. Panie Przedszkolanki organizują szereg ciekawych zajęć, codziennie odbywają się lekcje angielskiego,prowadzone przez pełną pasji Panią Magdę. Mój syn chodzi tam od października i jest bardzo zadowolony, często nie chce wychodzić z przedszkola do domu. Dużym plusem jest własna kuchnia, co tydzień w piątki rodzice dostają do spróbowania domowe ciasta które podawane były dzieciom tego na deser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej234
Polecam przedszkole Czerwony Balonik, nie jest to placówka wywierająca presję na dziecku. Zajęcia są tam zaplanowane z myślą o dziecku, nie z myślą o jego rodzicach. Jest tam dużo zajęć ruchowych, nauka połączona z zabawą, czas na leżakowanie. Otwarte jest do 18. Znajduje się na Algierskiej 4B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede mną także pojawia się problem wyboru przedszkola dla mojej pociechy, nie ukrywam ze najdogodniejszą lokalizacją byłoby przedszkole na Mokotowie : www.zakatekradosci.pl , ale przecież lokalizacja to poboczne aspekty, czy ktoś ma jakąś opinie na temat tej placówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatnie mogę polecić przedszkole Promyk www.przedszkole-promyk.pl . Mają bardzo ciekawą ofertę zajęć dodatkowych, m.in. balet, warsztaty ceramiczne, warsztaty teatralne... Moja córeczka jest zachwycona zajęciami z tańca nowoczesnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przedszkole czerwony balonik, panuje tam niezwykle ciepła atmosfera, dzieci uwielbiają swoje opiekunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Gagat
Nasz Syn uczęszczał do przedszkola "Cztery Strony Świata" od stycznia tego roku aż do dziś i jak najbardziej mogę wyrazić swoją DOBRĄ opinie na temat tego miejsca. Po pierwsze: dzięki odpowiedniemu nastawieniu Kubuś mimo, ze trafił do grupy, której zupełnie nie znał zaaklimatyzował się wręcz natychmiastowo! Codziennie w podskokach biegł do przedszkola, to zapewne o czymś świadczy :) Po drugie: przedszkole oferuje bogaty program nauczania (2 języki obce w cenie), jedna Pani cały czas mówi po angielsku i 2 razy w tygodniu hiszpański z prawdziwym Panem Hiszpanem, co było nie małą atrakcją dla dzieci :) mnóstwo zajęć dodatkowych, począwszy od malarstwa i baletu po judo i szachy, można dostosować to do zainteresowań i indywidualności pociechy. Kolejną rzeczą wartą pochwalenia jest jedzenie. Jest to eko przedszkole i wszystkie posiłki jakie dzieci jadły były mega zdrowe i dosyć niestandardowe tzn odbiegające przynajmniej od dań jakie serwuje się u mnie w domu :) więc było to urozmaicenie diety, bo ja np naleśniki robię ze zwykłą mąką a tu w przedszkolu były robione na mące żytniej. Tak samo pieczywo, było tylko pełnoziarniste i zbożowe (czego w domu nie jemy). Kuba jadł wszystko chętnie i nie wracał głodny do domu :) Ponadto wystrój przedszkola jest w wysokim standardzie (wszystko nowe i kolorowe :) Duży, fajnie wyposażony plac zabaw. Panie młode i energiczne, zabawne i ciepłe :) Ostatnia rzecz o której wspomnę to fakt, że w przedszkolu są kamery, można na bieżąco "podpatrywać" co robi dziecko, ile zjadło itd. i cena jak patrząc na ilość i jakość oferowanych zajęć wcale nie za wysoka. Jesteśmy bardzo zadowoleni jako rodzice, ale najbardziej zadowolony był Kuba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przedszkole Misiowa Chata, moje dzieciaczki uwielbiają tam chodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kłaniam się ku czerwonemu balonikowi, mają tam dobrze wyposażone sale i panie, które mają spore doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam Misiową Chatę, bardzo dobre prywatne przedszkole w Warszawie. Wiele dobrego o nim słyszałam i dlatego na nie się zdecydowałam, dziecko wraca uśmiechnięte i zmęczone do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×