Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kinga34

Przesyłanie pieniędzy przez kantor internetowy

Polecane posty

Miała któraś z was styczność z kantorem internetowym. Zastanawiałam się i doszłam do wniosku, że wolałabym moim dzieciakom częściej przesyłać mniejsze pieniążki, niż przekazywać większą ilość raz na jakiś czas. Zauważyłam, że mój przyjaciel postępuje w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam sie wymienia pieniądze a nie przesyła... najlepiej miec rachunek walutowy wtedy wysyłasz do nich np. 1000euro a oni na ten sam odsyłają ci pieniadze w złotówkach po aktualnym kursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseretek
Własnie z doświadczenia wiem, że można. Nawet jak wymieniasz, masz rachunek walutowy i z niego przesyłasz do kantoru a potem możesz przesłać wymienione środki z kantoru na jaki chcesz rachunek. My za pomocą kantoronline.pl w ten sposób córce wysyłaliśmy. Chyba o to chodzi.. A w sposób o jakim ktoś pisze wyżej to się nie opłaca, dlatego że bank robi transakcję wg swojego kursu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg swojego kursu to ci przeliczą jak masz rachunek tylko w złotówkach, ja pisałem o rachunku walutowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego nie chcę zakładać im konta walutowego, to dla mnie niekorzystne, nie zarabiam nie wiadomo ile. Zresztą to jeszcze dzieci. Prześlę im pieniądze w euro i jeśli będą chciały wypłacić w pln to bank będzie musiał je przewalutować i przeliczy po własnym kursie(jak piszesz) a dobrze wiemy jak "korzystnie" to wygląda. Aseretka a mogłabyś powiedzieć mi cokolwiek więcej o tym kantoronline.pl, dlaczego akurat ten? Bo z tego co patrzyłam, nie brakuje u nas kantorów internetowych i prawdopodobnie każdy daje taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseretek
Jak to się mówi "opinia idzie po ludziach" chyba rozumiesz o co mi chodzi. Najlepiej sama ich sprawdź i poczytaj cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiop
Ja korzystam z różnych kantorów internetowych - wybieram ten, które według zestawienia strefawalut.pl ma w danym momencie najlepszy kurs i darmowe przelewy do mojego banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka321
W porównaniu do Western Union czy PayPal przelew przez e-kantor jest chyba najtańszą opcją przelewu międzynarodowego. Korzystam zazwyczaj z https://kantoronline.pl/ Poleciła mi to koleżanka z pracy (również Polka), a więc jest sprawdzony. Kursy są atrakcyjne i w ciągu 5 min mama ma środki na koncie :) Lubie jej robić od czasu do czasu takie niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossie88
Hej. Chciałabym wymienić trochę funtów w takim kantorze internetowym ale nie wiem czy to bezpieczne? Korzystał ktoś? A i zależy mi na kantorze, który obsługuje mój bank - mBank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy i bezpieczny kantor walutowy to walutomat.pl Działają od 4 lat. To w tej chwili najlepszy kantor w Polsce. Mbank jest obsługiwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z porównywarki kantorów internetowych http://kantorbox.pl to bardzo dobra porównywarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Li90
Ja też korzystam z porównywarki kantorbox.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie jakos nie moge przekonac do tego typu transakcji. Wole isc do kantoru stacjonarnego - chodze do Cent http://www.centkantor.pl/ tam moge tez negocjowac ceny co jest wedlug mnie super sprawa. A potem normalnie przelew w banku przez konto walutowe. To mi sie wydaje pewniejsza transakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam cinkciarz.pl najtaniej i najbezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sprawa z tymi e-kantorami. Ja na potrzeby firmy korzystam. Z Amronet.pl właśnie. Czasem wymieniam duże kwoty. To rzetelna, sprawdzona marka, więc wiem, że pieniądze są bezpieczne. Amronet wybrałam też dlatego, że można z nimi kursy negocjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wlasnie znajomy się przerzucili na te internetowe kantory, ale jakoś ja nie mogę się przekonać. Wolę iść http://www.kantorpruszkow.pl/kontakt i do ręki wziąć kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Segurro
Zaskakuje mnie postawa tych, co nie mogą się przekonać do kantoru internetowego. Przecież to niesamowita wygoda! Przelewy też robicie pocztą tradycyjną? Ja się cieszę, że trafiłem na Amronet, bo to duże ułatwienie i Wam też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auszta
Popieram! W Amronet jest najlepiej. Pełno innych kantorów teraz powstaje, ale już nie dam sobie zamydlić oczu, bo tu jestem pewny, że nie zmienią kursu na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris768
Życie trzeba sobie ułatwiać, a więc kantor internetowy to dobre rozwiązanie. Też korzystam często z Amronet.pl, bo korzystniejszych warunków nie oferuje nikt spośród konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria5
Zdecydowanie e- kantory to dobry pomysł. Ja Ci polecam Amronet, taniej niż tu nie będzie chyba nigdzie. Bardzo szybkie przelewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanaki
Na pewno Ci się opłaci najpierw przelać pieniądze do e-kantoru, a dopiero później, po dokonaniu wymiany na rachunek złotówkowy. Sama tak postępowałam w ubiegłym roku. Najpierw przewalutowanie w Amronet.pl- wyjątkowo korzystne kursy oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z grosika ale to robie przelewy uk-pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobol89
Amronet jak najbardziej:) Kursy korzystne, prowizja najniższa wśród internetowych kantorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KibicX
Tym bardziej, że przelewy PLN idą z Amronet.pl bezpłatnie do każdego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsKamila
Postępuję tak: wpłacam będąc za granicą do kantoru internetowego Amronet.pl. ,wymieniam tam na PLN (po atrakcyjnym kursie, bez spreadu) i na konto złotówkowe wtedy dopiero. Opłaca się bardzo- spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabuowska
Tak, ten Amronet to naprawdę dobry kantor, zresztą widać po komentarzach. Można bezpiecznie wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stroll
jeśli wszyscy podają już jakieś konkretne kantory ja mogę polecić ich porównywarkę - często pojawiają się też promocje http://strefawalut.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co idz do western union przeslij dobre kursy maja .. moga w walucie odebrac jakiek chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smookyy
Ważne są nie tylko kursy ale i koszty przelewów oraz bezpieczeństwo. Mając na uwadze to wszystko zdecydowałem się na Amronet i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błażej
Podoba mi się ich podejście do klienta. Zawsze można do Amronet zadzwonić, dopytać, wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Dobry kontakt i uczciwe informacje to moim zdaniem podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×