Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chorakaśka

Przeszywający ból głowy

Polecane posty

Gość chorakaśka

Odkąd zaczęły się te upały nie mogę poradzić sobie z bólem głowy. Chce mi ją rozerwać w okolicach czoła. Czuje jakbym miała katar, a go nie mam. Co z tym zrobić? Miał ktoś z was taki problem? Czym to leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz infekcje górnych dróg oddechowych? Ja bym poszła do lekarza pierwszego kontaktu. Albo to jest migrena, ale przy nich zazwyczaj boli któreś oko. Polecam spróbować leków przeciwbólowych, może pomogą, ale nadal radze pójść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zapalenie zatok klinowych? Proponuję pójście do laryngologa jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina54
Jeśli jest to dla Ciebie tak uciążliwe, to wydaje mi się, że powinnaś iść do lekarza. Samo nie przejdzie, a lekarz na pewno przepisze Ci jakieś lekarstwa. Ja co prawda, robiłam sobie ciepłe okłady na czoło, żeby ogrzać zatoki. Przeszło, ale nie wiem czy dobrze, że tak robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorakaśka
a czy zapalenie zatok klinowych to cos poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upały, zmiany ciśnienia-to może być przyczyna Twoich dolegliwości. Jednak, popieram Przedmówczynie, lepiej udać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorakaśka
A czy możecie polecić jakiegoś laryngologa na terenie Wrocławia? Ból nie ustępuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Twoim miejscu już dawno wybrałabym się do lekarza. W sumie ja biegam, jak tylko mnie coś rozboli :) mogę polecić Ci medicus DCL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×