Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćzrozpaczona26

przez jego prace praktycznie sie nie widzimy ....

Polecane posty

Gość gośćzrozpaczona26

moj facet non stop jest w pracy a jak nie to i tak siedzi w domu przy kompie i robi coś do pracy... w tym tygodniu widzielismy sie doslownie z pare godzin w tym tyg nie bedziemy sie widziec w ogole nawet na weekendzie :( bo praca mam juz dosc :( ja tez pracuje ale bez przesady ktos jeszcze tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kasę to się fajnie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzrozpaczona26
mam swoja !! w zyciu nie wzielam od niego !! nie mierz wszystkich swoją miara.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zmień faceta, franco i z miarą mi tu nie wyskakuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak oboje zarabiacie to dlaczego nie zamieszkacie razem?? problem "widzen" bylby rozwiazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś francą ty wyżej, po co się udzielasz? Nie potrafisz żyć bez konfliktów? A ty autorko nie chcę Cię martwić, ale takie zachowanie świadczy o tym, że on chyba za tobą nie tęskni, nie brakuje mu ciebie, bo hdyby było inaczej kombinowałby tak aby z Tobą spędzić jak najwięcej czasu. Myślę, że to wcale nie praca jest problemem, ja bym go sprawdziła co tak na prawdę będzie robił w ten weekend i co on na tym komputerze tak na prawdę robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram kolezanke wyzej,praca moze byc wymowka by sie od ciebie i tego zwiazku wymiksowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzrozpaczona26
nie chce sie wymiksowac z zwiazku bo ostatnio chcial sie zaraczac ... odmówilam na razie bo jak ja mam zamieszkac z kims lub wyjsc za maz za kogos kogo nie bedzie w domu calymi dniami? jak mam go poznac jestesmy ze soba juz ponad rok i nic sie nie zmienia kocham go ale jego praca mnie wykancza ... nie chce sie z nim rozstawac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmartwię cię. Z takiego powodu rozpadł się mój związek. Z czasem było coraz gorzej, praca rządziła i tylko ona się liczyła. Nie było zdrad, ale jego chory pracoholizm, brak stawiania granic wykończył związek. I jeszcze zostałam tą złą, która nie pozwalała zarobić na życie i potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzrozpaczona26
pewnie i moj sie tak skonczy bo wszystko na to wskazuje ... dzieki za opinie kazda sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×