Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przez Pravika24 to forum

Polecane posty

Gość gość

upadlo jeszcze nizej, a wydawalo sie to niemozliwe, po prostu zero ZERO ciekawych tematow, chamstwo, prostactwo, wyzwiska, wszystko sie kreci wokol rzucania inwektyw w kierunku kobiet, nie moznaby go zbanowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mode prawa ręka pravika
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego się dziwisz?Przecież na 1-wszy rzut oka widać,że pravik24(alias patriota24 itd,itp) to kretyn bez szacunku do płc***ięknej.Dlaczego tak postępuje?Zapewne dlatego,że ma tak denny charakter ,który nie pozwala mu na zainteresowanie sobą jakiejkolwiek kobiety.Gościu w wieku 24 lat nie był w żadnym związku,nie miał żadnej kobiety,to już o czymś świadczy.To jest typ człowieka,któremu nawet prostytutka odmówiłaby obsłużenia,nawet gdyby zapłacił i dawał jeszcze jakieś dodatkowe premie.Mentalne 0 i życiowy przegryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nacjonalista1995 jak jakas cnotka wylewa żale :D żałosny typ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet ma jakas obsesje na punkcie Przemka :) niezły jest Nie trafiłeś cymbale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukrywa się,bo nie ma jaj,żeby się podpisać niebieskim nickiem.Wszyscy wiedzą,że poza nim samym nikt go nie lubi,w szczególności kobiety,których w ogóle nie szanuje,dlatego,że wyżywa na nich swoje frustracje i brak powodzenia(zapewne słaby wygląd+przegrany charakter).Dlatego jest taki agresywny w stosunku do płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwala mnie ten typ beez jaj (naj1995). Masz juz jakieś jazdy :D PS. Nie otwieraj lodówki, bo pravik z niej wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam inne podjscie mam z tego niezly ubaw. Trzeba miec dystans do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta idiota jest ten co traktuje serio forum tak niskich lotow jakim jest Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaj się,że sam wypisujesz na pomarańczowo te brednie,żeby się bronić. Jak mówiłeś,że chcesz mi wyjebać w ryja,prawiczku to wyjeb,dawaj kurwa. Jednakże nie gwarantuję,że to się dla ciebie dobrze skończy.Jak zastosuję obronę konieczną(wyłączającą bezprawność czynu) to możesz pożałować tego,że mnie napadłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyrobie z niego :D:D:D Zapomniałeś wziąść tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WZIĄĆ x Przemo to chory człowiek. Chory i nużący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:27 Dzięki Miodek :) Człowiek cały czas się uczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazi95 wyluzuj bo ci stanie zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa,ja w przeciwieństwie do tego nieudacznika nie muszę się pytać kiedy mogę wrócić do domu .Nie muszę wyzywać kobiet,żeby się dowartościować.Zresztą dobrze ci ta kobieta pocisnęła,że mówi się WZIĄĆ a nie wziąść ,ćwierćinteligencie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszka Skąd ten atak na mnie?Czy naprawdę musisz bronić tego nieudacznika? Zresztą, sam nigdy na tym forum pierwszy nie atakuję,tylko odpieram ataki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magistra juz mam, ale za link dziękuję. Może ten od pravika tam kliknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsiąść tez jest dopuszczalne, malo kto mowi wziac, bo jest paskudne w wymówieniu, cale zycie mowilam wziasc i nikt sie nigdy w szkole nie przyczepil, ani w luceum ani w podstawowce ani na studiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie tak do******lacie do prawika, nie macie co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego95 daj spokój pravikowi to element niedorobiony, więc cokolwiek byś mu nie pisał, to i tak do niego to nie trafi, bo to imbecyl. I muszę przyznać, że czasem mam z niego polewkę, gdy zamieszcza foty k****a czy swojej tfu facjaty i pyta czy się nam to podoba. Albo co lepsze fote dziewczyny i pisze jak ją mocno kocha i się z nią *****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nacjonalista to nie atak, a Przemka nie bronie. Traktuje tu ludzi rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:38 Właśnie zauważyłem,dzięki za ten głos rozsądku. Jednakże ja nie potrafię przejść obojętnie obok głupoty i prostactwa.Najgorsze jest,że takie jednostki codziennie mijamy na ulicy i egzystują w tym państwie(na niekorzyść społeczeństwa).Tak jak jedna kobieta pisała,ten gościu może być niebezpieczny dla płc***ięknej,ponieważ jego agresywne posty pozwalają przypuszczać,że ten gościu może kiedyś wcielić swoje słowa w czyn.Dziwne,że jego agresja jest ignorowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×