Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kozong

Przyjaciolka mojego partnera zazdrosna o nasz zwiazek

Polecane posty

Moj facet od dziecka przyjazni sie z Manuela (sa prawie rodzina, bo jej siostra i jego brat sa malzenstwem od 20 lat), wspolne przedszkole, podstawowka, a teraz pracuja na jednej ulicy na przeciwko siebie. Znaja sie dluzej niz ja jestem na tym swiecie. Obiad wielkanocny jedlismy w restauracji w 17 osob (cala jego rodzina, oczywiscie takze Manuela ze swoja rodzina - maz i dwoje cudownych dzieci). Manuela w pewnym momencie obeszla caly stol calujac sie i witajac ze wszystkim, kiedy przyszla moja kolej podniosla wysoko glowe i ominela mnie nie mowiac mi nawet \"czesc\". (wczesniej czulam ze nie ma do mnie wiele sympatii, ale przynajmniej rozmawialysmy) moj facet nic z tym nie zrobil do tej pory, nawet jej o tym nie wspomnial. po1: co ja mam o tym myslec? po2: co mam powiedziec jemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj smutno
moje zdanie na ten temat jest takie ze PRAWDZIWY PRZYJACIEL POWINIEN SIE CIESZYSC ZE SZCZESCIA SWOJEGO PRZYJACIELA a tak raczej w jego przypadku nie jest mialam podobna historie z tym ze moj chlopak nazywal tak swoja byla ktora zreszta go skrzywdzila sam chyba siebie oszukiwal nie wiem zreszta dlaczego ale wytlumaczylam mu to na tym przykladzie i przestal ja tak nazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym, ze oni nigdy nie byli razem bo od dziecka sie wychowywali razem jak w rodzinie. on jest po rozwodzie. ona ma udane zycie rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
Ona poprostu go kocha i traktuje Cie jak swoja rywalke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaeczkaa
hmm ja bym mu to wygarnela, ze rozumiem ze oni sie dlugo znaja itd ale przeciez Ty jestes dal niego najwazniejsza a przynjmniej powinnas byc i nie powinien tak tego zignorowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no newazne ze ze soba nie byli ale chodzi o to samo ze tak czy siak jest zazdrosna i juz a to nie jest prawdziwa szczera przyjazn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×