Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaciolki olały mnie dla swoich facetów

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie- Zakochaly sie i mnie olaly, chodza na podwojne randki, robia imprezy dla siebie samych itp. Odkad sa wakacje nie widuje ich, nie mamy zadnego kontaktu. To bardzo dobrze poniewaz bardzo zle mnie tez potraktowaly. Ale do sedna: mam dwa ptoblemy. Poerwszy: na sama mysl o nich skreca mi zoladek, robi mi sie nie dobrze, denerwuje sie no po prostu nie chce ich widziec , czy jest sens isc do innej szkoly oddalonej o okolo godzine jazdy w jedna strone? A drugi to odkad sie 'rozstalysmy' w nieprzyjemny sposob, brakuje mi pewnosci siebie, odwagi do zainicjowania nowych znajomosci, albo przyjazni bo znajomych jakis tam poznaje. Z nimi sledzilam 10 lat zycia prawie codziennie i odkad naszej paczki nie ma jest mi bardzo trudno wkrecic sie w nowa przyjazn, boje sie ze skonczy sie szybko jak i nie mam sily by ją wgl zainicjowac. Poza tym- wiekszosc juz ma swojego najlelszego przyjaciela, wiec nje wylada wchodzic pomiedzy nią. Co radzicie? Be glupich odpowiedzi prosze. Przepraszam za bledy - pisane na tablecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba nie byly przyjaciolki wiec nie zaluj ich jak sie zle czujesz w tej szkole to ja zmien faktycznie ale w sumie to szkola szybko zleci ani sie obejrzysz a bedzie po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×