Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjmę każdą zbłąkaną osobę, która pragnie pomocy Mego Niepokalanego Serca ,

Polecane posty

Gość gość

...wszystkich szukających mej pomocy otoczę moimi łaskami o ile tylko przyjmą różaniec ... , Moje obietnice pochodzą z mego macierzyńskiego serca , moje obietnice są wam z woli Bożej dawane ... . Słowa przekazane przez Najświętszą Marię naszej mistyczce , polonistce Barbarze Kloss w 1980r. w Morągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h/u/j/a prawda, od 3 lat odmawiam rozaniec z wielką wiarą i nadzieją na pomoc, odmawiałem tez kilka razy n,owenn/ee p,oo,m/p/e/jja/n/,sk,a przez cale zycie jestem zerem i smieciem bez znajomych bez dziewczyny z toksycznymi rodzicami na karku dodatkowo ojciec alkoholik,mialem probe samobojcza depresje od lat nerwice, wciaz jednak ufalem matce i jej synowi Jezusowi Panu naszemu i co? nic... w dupie mnie maja, spotykaja mnie tylko coraz gorsze cierpienia, coraz wieksze klody mam rzucane pod nogi i mimo ze tak barzdo wierzylem w jej pomoc to niestety klapa na calej lini i tylko frustracji jeszcze wiekszych mozna dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"proscie a bedzie wam dane", "wszystko o co w modlitwie prosicie dam wam tylko wierzcie ze otrzymacie" po co te slowa? po co to wszystko jak '/B'ó'/g' i tak ma ludzi w d***e i po tylu latach doswiadczen stwierdzam ze trzeba byc naiwnym kretynem by wierzyc w to ze on komukolwiek pomoze, historia oraz doswiadczenia innych pokazuje ze nie pomoze, wiec skonczcie wklejac te farmazony wszedzie bo tylko w/k/u/r/w/i/a/cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raccja tylko ludziom mafiozi w czarnych sukienkach w glowach mieszaja zeby kase doić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posikam się zaraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trybunał Konstytucyjny skutecznie blokowany. Będzie uchwała że trzeba codziennie chodzić do koscioła bo inaczej będzie wiazd na chatę i konfiskata mienia :D We fajnym kraju żyjemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie po 2 dziesiątkach rannego różańca przechodzi depresja i nerwica i na powrót czuję w swych ramionach zapomniane rycerstwo i w sercu odwagę aż do wieczora . Chcę wam przypomnieć z historii z czasów barbarzyńskich kiedy palono całe miasta czy to algierczycy , czy turecka inwazja , czy islamiści czy nawet Atylla zawsze oszczędzano świątynie i kaplice poświęcone Matce Bożej . Dzięki temu ocalała świątynia w Nazarecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem z pis-u ani z zakonu a jedynie tym który ostrzegł rząd w 2008 r. i wielu innych przed niebezpieczeństwem ale nie wiedziałem jakiej formie to nastąpi ani kto będzie za tym stał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego Martyna i DLV wrzucacie tu swe gotowce przecież protestantyzm to jest i była wiara wyznawana w większości przez naszych najeźdźców którzy przez 6 lat deptali naszą Polską ziemie i pozostawili smutne muzea matyrologii . A wasze potępianie katolicyzmu na innych waszych wątkach odbieramy jako przedłużenie tej ostatniej wojny. Jestem pewna , że należy w takich sprawach wiary odrzucić osąd i miecz słowa a przyjąć wzór Jezusa i jego matki Marii, oni dali w Ewangelii przykłady pięknej miłości do człowieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa a wszechświat planety życie prawa fizyki itp itd powstały z "czegoś" wielkości główki od szpilki po wielkim wybuchu:classic_cool: to trzeba być dopiero debilem by wierzyć w te wasze naukowe teorie ateusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka Boża objawiła się również naszej polonii w Ameryce jak i całemu tamtemu krajowi . I tam siostra Mary Ephrem przekazuje od Maryi wiele słów pocieszenia i miłości dla wszystkich szukających sensu życia . W wyszukiwarce pod hasłem : Matka Boża Ameryki , albo w sieci : www.michaeljournal.org/matkabozaameryki.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:46 przykro mi,że los tak Cie doświadcza. Ja tez mam beznadziejne życie, może kiedyś los/Bóg Ci wynagrodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze czytać wasze świadectwa. Chyba też znaczne się z rana modlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryja objawiła się też Bernadetcie Soubirous : www.voxdomini.com.pl/roz/lourdes.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wszystkie swiadectwa i slowa niby maryi czy jezusa są tak sadystyczne i psycholskie ze to sie w pale nie miesci dobrze wiedzial jaki los daje kazdemu z osobna a i tak bez najmniejszych skrupółów to zrobil i w dupie ma to ze czlowiek cierpi a jeszcze bedzie pierdolenie ze to przez samego siebie cierpi:D a on nie moze ci pomoc tylko bedzie stal obok ciebie i patrzyl na twoją walke w agonii pierdolone zjeeby nie wiem za co ten caly bog o ile istnieje sie na nas msci i nie pierdolcie mi ze to sprawka szatana czy wolnej woli innych ludzi bo POMOC boga nie ma nic z tym wspolnego, on nikomu nie pomaga ma wszystkkich w dupie i nigdy nikomu nie pomogl tylko kosciol tworzy takie pierdoly opowiastki dla kretynów zeby ta cała mafia dalej władze nad tępotą miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie a poza tym to wszystko jest pisane przez ludzi! to nie pochodzi od Boga, pokażcie mi te słowa w piśmie świętym, a nie przez ludzi wymyślone spisane i wrzucone do neta takie pierdoły to sobie każdy sam moze wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj z tym dziffkarskim portalem, tylko bzykanie wam w głowie gnoje jedne i wymiana parnterów cuckoldy seks bez zobowiązań co za gnoje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do modlitwy aby była wysłuchana potrzebna jest wiara a nie jej brak. Jeśli wierzymy z ufnością to otrzymujemu. Zobaczcie na youtub kanał Dotyk Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto tu czytam ze pan Bog owszem pomaga ale trzeba z wiarą prosić, ja proszę błagam modle sie od 5-6 lat i nic, jestem tylko coraz wiekszym przegrancem i coraz bardziej zniszczonym psychicznie czlowiekiem smieciem schowanym przed spoleczenstwem bo juz nawet z domu sie boje wychodzic wstyd z ludzmi gadac o tym jakim zerem jestem, ale to jeszcze pewnie jest moja wina że nie potrafie uwierzyć? dlatego pan bog ani troszke nie chce pomoc ? albo nie aż tak mocno wierze jakby to było wymagane by uzyskać łaski i pomoc u B'\o\'\g\'a? a może od razu z góry zostałem tak zaprojektowany żeby choćbym sie nawet z/e/s/r/ał to i tak nigdy nie uwierze i to taka syzyfowa praca bo choćbym nie wiem jak sie starał jak próbował, jak zgłębiał wiare by w końcu dostatecznie uwierzyć i mieć w sobie też żar wiary to i tak tego nie osiągnę bo chyba jest zbyt spiertolony odgórnie, a potem jeszcze za to mnie do piekła wjepią bo to przecież moja wina że mimo że chce to uwierzyć dostatecznie mocno nie potrafie, odmawiałem już setki różańców, nowenny /p'o'/'m'/''p'e'/'j'/'a'/'n/'s'/'k'i'/e mo'd'l'i't''wy' do 'sw R'/i''/'t'/'a, a moje zycie nadal od 5 lat jest niczym, żywym gównem i tylko coraz bardziej ide na dno jeszcze niedawno nerwicy sie nabawilem coraz blizej samobojstwa jestem, a pan bog i tak mi nie chce pomoc ani troszeczke, ani rozswietlic drogi ani dodac odwagi sił, kompletnie nic. Pewnie za mało wierze tak? no to mówie musze byc jakis wybrakowany ze nie potrafie mimo ze chce, zreszta gdybym nie wierzyl to przez 2 miesiace nie odmawialbym nowenny z wiarą kazdego dnia, no ale wina i tak zawsze bedzie na mnie zwalona juz sie do tego przyzwyczailem i po tamtej stronie lepiej pewnie nie jest bo sprawiedliwosci nie ma zadnej nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że moje wpisy zostały usunięte, bo niewygodne... Co jednoznacznie wskazuje na fakt, że autor tego badziewia jest nastawiony na kłamstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:57 - Niemcy to w 50% katolicy, a w 50% protestanci (obecnie 50%-ateiści, około 25%-katolicy, 25%protestanci). Tak się składa, że Hitler, Himmler i Goebels pochodzili z rodzin katolickich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powtórz te swoje posty, albo chociaż skróć swój przekaz ciekawy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up odpowiedzcie czy to moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed wojną było 2,9 % protestantów w kraju a teraz jest ich około 0,4 % .(dane z GUS z roku 2011) Natomiast w Niemieckim kraju jest 29.5 % protestantów i tak samo katolików . Hitler i pozostali to ateiści , bo gdyby byli chrześcijanami to nie popełnili by tylu zbrodni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do DLV , jeśli wy prowadzicie działalność misyjną to biedni ci wierni których prowadzicie po manowcach , nie dość że nie dowierzacie Maryi to jeszcze odrzuciliście spowiedź indywidualną , która każdemu jest potrzebna w ostatniej godzinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 9.46 człowieku który mówisz że modlisz się wiele lat i dalej jesteś zdołowany , to jeszcze nie wiesz że każda modlitwa o zdrowie duszy lub samopoczucia jest od razu wysłuchana . Jeżeli tobie nie pomaga to może być inna przyczyna którą mogę ci rozjaśnić jak napiszesz o swoim życiu . Po za tym zauważyłem że prześladuję twój umysł ktoś , kto wmawia ci wiele kłamstw , podobnie jak wielu innym . Bóg nikogo do piekła nie przeznacza gdyż nie stworzył tego okrutnego miejsca dla ludzi , ale dla innych istot. W Bogu nie ma cienia zemsty ani nienawiści gdyż jest Miłością . Tam w zaświatach lepiej nie liczyć na rozwiązanie swych problemów , gdyż tu jest o wiele bezpieczniej . Masz często nadmierne poczucie winy a nie pochodzi ono zawsze od Boga . Posłuchaj tego co jest w broszurce , dostępnej w wyszukiwarce pod hasłem : "Anna -Zaufajcie Maryi ", gdzie od str. 30 , Maryja mówi na temat szczęścia , sensu życia i o przyszłości Polski . Pisz co u ciebie słychać a wszystko wyjaśnię . Korzystam z pożyczonego komputera dlatego nie często tu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maryja objawiła się 150 lat temu w La Salette dwojgu dzieciom które dowiedziały wiele o Matce Bożej i o stanie kościoła i jego przyszłości . Dopiero po 100 latach możemy się o tym dowiedzieć w całej pełni co tam się stało : kliknij tu : http://www.zaufaj.com/sekret-z-la-salette.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×