Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przykładowe wydatki miesięczne osoby zarabiającej najniższa krajowa

Polecane posty

Gość gość

Czy jest tu osoba zarabiająca tyle? Napiszcie jak gospodarujecie, ile wydajecie na jedzenie? Sama zarabiam 2500 netto i kombinuje żeby starczyło od pierwszego do pierwszego. Dziś poszłam do Lidla, właściwie nic nie kupiłam a wydałam 50 zł. Nie potrafię sobie wyobrazic ze człowiek za 1500 miesięcznie zapłaci rachunku, kupi jedzenie chemię, kosmetyki a i trzeba od czasu do czasu jakiś ciuch kupic czy odłożyć na lekarza, inny niespodziewany wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niewiele ponad 2000 - tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowa zlecenie 800-900 zloty miesiąc. Pokoj+rachunki= 700 zł. Reszta to głodówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam podobnie jak Ty, mąż troszkę więcej, mamy dwoje dzieci. Wszelkie rachunki i opłaty stałe to miesięcznie około 1500zł /w tym rachunki, przedszkole, obiady w szkole córki, zajęcia dodatkowe/, paliwo różnie. Do tego jedzenie + zakupy codzienne - około 2000zł. Liczyłam pobieżnie dodatkowe wydatki - fryzjer, kosmetyczka, gazety, książki, coś z kosmetyków, leki, wyjścia do kina itp. - min. 500zł. Na ciuchy, buty sobie i dzieciom wydajemy różnie, ale kilka stówek zawsze. Z naszych pensji praktycznie nic nie zostaje. Mamy dodatkowe dochody - nieregularne i niewielkie, ale są /dodatkowe zlecenia męża i moje/ i to z tego mamy na wyjazdy, wakacje, ferie i wydatki ekstra - np. kursy językowe, meble, coś ze sprzętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja wyżej - zarabiam tj autorka, mąż trochę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21:29 Nie mów ze po opłaceniu rachunków zostaje Ci 200 zł? To jakieś 7 zł dziennie, jak można za tyle przeżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2500zl na 2 osoby, i jeszcze odkladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciuchy są na kilogramy, lekarz na nfz, a o niespodziewanych wydatkach po prostu zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 zł netto/m-c praca w ochronie po 200 godzin miesięcznie, kawaler, własne "m" po dziadkach, bez dziewczyny. Mam 30 lat, nie założę rodziny bo mnie nie stać mimo że uczciwie pracuję. OTO MOJE WYDATKI: jedzenie (10 zł dziennie - bardzo skromne): 300 zł ubrania (podkoszulki, skarpetki, majtki) nie piorę bo nie ma pralki więc kupuję nowe): 150 zł kosmetyki, chemia (pasta do zębów, do butów, płyn do naczyń, szampon, papier, mydło itp.): 50 zł mieszkanie (woda, prąd, gaz, czynsz): 500 zł media (telefon, abonament radiowo- telewizyjny): 100 zł inne: 400 zł NIE ZOSTAJE MI NIC, dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka1111
zmień pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×