Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przypadkowo zobaczyła coś strasznego na jednej stronie

Polecane posty

Gość gość

i nie moge przestać płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zobaczyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce tu tego wklejać, powiedzcie mi tylko czy rosyjskie makabryczne eksperymenty były naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce wklejać tu patologii, dobrze powiem ale cała się trzęse czy pies bez ciała może żyć? jedynie głowa podpięta pod aparature? niech mi ktos powie że to fotomont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie to bestie. ja na yt oglądałam, jak na żywca ściągają skórę z królika:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o czym piszesz chyba... to i Hitler robił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ten przypadek z psem. Jedynie głowa do aparatury podczepiona i ta głowa żyła. Tak, to prawda. Nie fotomontaż. Były takie eksperymenty. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mnie pocieszyliście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tego psa zabili, czy był martwy chociaż wcześniej i go wskrzesili? mam nadzieje że to tylko nerwy sprawiały że ta głowa żyła albo nie wiem, ale że ten pies nie miał świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to najwieksze potwory jakie zyja na tej ziemi :( przeczytajcie o jednostce 731...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie to przemyślałam i stwierdzam że to musi być fejk, przecież to jest fizycznie niemożliwe, gdy temu mu odzielił głowe to przecież mózg prawie odrazu umiera bez tlenu i krwi, tymbardziej zanim on by ją podłączył bo tego urządzenia, gdyby tak nie było to ludzie którzy zabijają kury na wsi mieli by odcięte gdakające głowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się, takie eksperymenty były naprawdę, Głowa jeśli nie ma urazu mózgu, jest tylko odcięta- może żyć nawet 8 sekund po odcięciu dostępu tlenu. Co ty myślisz, że to jak wyłącznik światła działa? Pstryk i się wyłącza? Nie... A te eksperymenty polegały na podłączaniu do aparatury, która zastępowała krwiobieg, więc agonia dodatkowo była jeszcze na kilka-kilkanaście sekund opóźniana. Ale i tak nie udało się przedłużyć życia na dłużej, niż te kilkanaście sekund, więc to porzucono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moga se z mengele podac rece juz? swolocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to jest chore, czy ten pies był świadomy? czyli nam wszystkim do życia potrzeba jedynie głowy tlenu i krwi? :o i to wszystko? ciekawe czy to był żywy pies i go zabili czy nie wiem martwy już :( żałuje że to obejrzałam naprawdę, ludzie to śmiecie ludzkie g****o, niby kilka godzin podtrzymywali przy życiu te głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co jak kurze odrąbują głowe, to ta głowa żyje jeszcze 8 sekund? ale chyba bez świadomości? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fejk, był stary film kiedyś gdzie szalony naukowiec zrobił taki eksperyment , żywa głowa psa w laboratorium i pewnie to jest kadr z tego filmu , spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde? :( wiele osób twierdzi że to prawda i w googlach też jest troche o tym że to eksperyment jednego naukowca, łajke też zabili, nawet nie zamierzali jej sprowadzić na ziemie i dwa inne psy który miał testować sputnik, spłoneły w atmosferze, dlaczego ludzie to takie k***y? egoistyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe szczęście znalazłam też powody dla których to jest fejk i które opisywali ludzie uwierz mi że nie ma możliwości poruszania głową bez sprawnych ścięgien i mięśni które biegną od okolicy podobojczykowej, gdzie są przyczepione, tym bardziej oddychania bez przepony też niema możliwości, a na filmiku jest jakaś prosta animacja przedstawiająca zewnętrzny krwiobiegu a nie mechanizm oddechu, który byłby i tak kompletnie nie potrzebny. Na zdrowy rozum wyobraź sobie głowę z odcięta krótka szyjką, i nawet jeśli Twoja nieprawdziwa teoria była by realna to pies co najwyżej zamerdał by kikutem szyi. Ale to i tak nie realne, gdyż pozbawiona zaczepienia mięśnie i ścięgna nie mają prawa działać. Film jest nieprawdziwy "po prostu" Co nie zmienia faktu że takie eksperymenty były prowadzone. Niestety na tym filmie widzimy psa któremu głowę wyjęto przez otwór w blacie i troszkę efektów retro. Nawet jeżeli szyja psa była by przytwierdzona na stałe do jakiejś powierzchni to pies mógłby poruszać mięśniami pyska co najwyżej, oraz kontrolować mimikę. Nigdy ale to przenigdy nie ruszał by samą głową, a leżąc na blacie to już od science fiction przechodzi to w kierunku bajki dla dzieci. '' rzeczywiście na tym filmie nie widać dokładnie żeby pies był podłączony do tej aparatury i pewnie naprawde schowali go pod stołem, jak sie przyjrzeć to jest to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dla mnie to jest chore, czy ten pies był świadomy? czyli nam wszystkim do życia potrzeba jedynie głowy tlenu i krwi? pechowiec.gif i to wszystko?" Ni, nie wystarczy- dlatego zwierzęta z takich eksperymentów zdychały natychmiast (w ciągu tych kilku- kilkunastu sekund) to co jak kurze odrąbują głowe, to ta głowa żyje jeszcze 8 sekund? ale chyba bez świadomości? Jak bez świadomości... świadomość traci w ciągu tych średnio 8 sekund, jak pisałam- to nie działa jak wyłącznik, pstryk i już. Dzieje się to szybko, ale tuż po obcięciu głowa jest jeszcze chwilę świadoma, zanim obumrze bez dostępu tlenu. To logiczne. Chyba, że by był wcześniej taki zwierzak pod wpływem leków itp. to co innego. Filmik tak, jak pisali poprzednicy, jest fejkiem, ale takie eksperymenty były prowadzone. Wydawać się to może okrutne, ale gdyby takie badania okazały się rokujące (udałoby się głowę przeszczepiać z pełnym sukcesem), miałoby to wielkie zastosowanie dla np. okaleczonych żołnierzy. Niestety, badania okazały się nie prowadzić do nikąd, więc ich zarzucono. Nawiasem mówiąc w laboratoriach kosmetycznych, medycznych itd. każdego roku cierpią setki tysięcy zwierząt, poddawanych najróżniejszym okrutnym eksperymentom, lecz to jest niestety konieczne, by móc potem pomóc ludziom i im zaoszczędzać cierpień, wynajdując leki itd. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×