Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyszedl kominiarz wzial 100 zl za przystawienie wiatraczka do dziury

Polecane posty

Gość gość

Sprawdzal czy powietrze leci. 100 zl Bez faktury. Przyszedl facio od przycinania patykow ba drzewach, za 5 godzin ciecia pila mechaniczna wzial 600 zl ( to jeszcze na jesieni bylo). Przyszedl kolo od pieca gazowego, postal przy nim 10 min wzial 100 bez faktury Przysżedl hydraulik, za wymiane kolanka w lazience ( godzina pracy), wzial 500 zl bez faktury, bez materialow. I teraz powiedzcie mi polaczki ze nie jestescie zlodziejami:) ale innych to rozliczacie- lekarzy, politykow itp Zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie zapłaciła bez faktury. Pozwoliłeś /-łas na okradanie państwa i zaniechanie wpłaty do skarbu państwa. Zgłoszone gdzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha polaczka cebulaczka sary wyga wyrzezbil. swoj chlop , tradycje polska kultywuje. a swoja droga co darmo by chcieli by im kominy przeczyszczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wiesz jak sie robi? trzeba bylo mu d******y i by bylo troszke taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre rzeczy trzeba samemu robić , ja wymieniłam zamek w drzwiach , pomalowałam pokój , zmieniłam rurki pod zlewem , naprawiłam kran naucz się robić samej co nie co i nie biadol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlodzieje i naciagacze. A matoly jeszcze bronią takie lewe interesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska stoi na takich walkach. Jeden drugiemu cos zalatwi, raczka rasie myje po dupkach sie klepia. Tak funkcjonuje ten z****** kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to naprawdę bardzo drogo. Może po prosu następnym razem wybierz innych fachowców i przede wszystkim zawsze żądaj faktury kominiarza mogę Ci polecić dobrego i sprawdzonego www.kominiarz.biz.pl działa szybko i fachowo a za przystawienie wiatraczka to by raczej nie wzial kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak pozwalasz to tak masz-a samemu nie da rady?jak ktos się leni to płaci nielegalnie grube pieniądze.dla mnie kominiarz zawsze rachunek daje i nigdy takiech pieniędzy za nic nie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×